0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kizlar 3 yaşında oğlum var bir türlü alışamadı lazimliga oturmayı reddediyor kalktıktan sonra yapıyor ne yaptıysam alismadi 

10 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim oglanda gec ogrendi 3 yaslarinda ogrettim bi iki isedi altina tabi baslarda ama 1 aya varmadan alismisti tabi simdi büyüdü 5 yasinda 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
32 aylık olcak asla zorlamıyorum zorlamam da ne zaman alışırsa. Sadece teşvik ederim 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Alismadi alisamiyor canim benimde yüregim yok valla 2 bucuk yasinda bakalim 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Klozet aparatı aldım ben taburesi de var üstünde hayvanlar var bak aslan tuvaletini yapmış sıra sende bak maymun de çişini tuvalete yapmış altına yapmamış diye diye alistirdim 
(914 puan) tarafından
Harika yâ burdan okumuştum gecen cocuklarin burnunu açma ile alâkalı hani anlatin o anlar dinler diye benim oğlum bas bas bagiriyordu Allâhim agla agla ter içinde kaliyordu daha serum fizyolojik sıkmak için enjektörü ve süpürgeye burnunu aspiratör ile çekme aparatini gorunce ağlıyordu ben de sürekli her burnunu açacağım vakit anlattim oğlum senin iyiliğin için üç gün boyunca böyle diye diye alıştı çocuk şimdi iki gündür ağlamıyor gerçekten anliyorlar tatli dil ile şu dediğini de yapayim bakayim benimki 13aylin bu arada evde lazimlik var yani ufaktan baslayayim diyorum çok erken ama artık her şeyi anliyor aa derim maymun çişini yapiyor sen de yap güzel olur çok güzel fikir
0 oy
tarafından
27 aylık, bır kere denedım actım altını, oturttum ama ısrarla yapmak ıstemedı tuvaletten ınınce oldugu yere yapıyordu, dıktoruma soyledım ıkınızde yıpranırsınız kapat altını o ne zaman ısterse dedı bıraktım 
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim kızımda 3 yaşında tam öğrendi lazimliga kesinlikle yapmıyordu normal bizim gibi tuvalete yapıyor kenara yapıyor tabi sonra ben temizliyorum .cisimiz tuvalette diye bir müzik var onu dinletiyordum baya diretti ama 3 yaşına gelene kadar baya uğraşmıştım çevremden herkes koca kix oldu halen bezliyonmu diyordu öyle diye diye kızım öğrendi artık sadece gece yatarken bezliyorum kalkamiyor çünkü gündüz bezlemiyorrum tuvalete gidiyor kendisi poposunu siliyor ellerini yıkıyor ve çıkıyor şuan 4 yaşına değdi şükür 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha kızımın kakasından çekmedim çişte sorunlar oldu gecede hala bağlıyorum ama ben ilk iki üç gün lazımlığa oturttukça kalktı altına bıraktı durdu eşimde bir kere kızdı aa baktım lazımlığa yapmaya başladı kaksınıda çişi var sanıp yaptı sanırım hediye falan verdim hep yapmaya başladı şükür 
0 oy
(954 puan) tarafından
Benimki de lazimliga hiç yapamadı alaturka tuvalete yaptı ilk öyle alıştı klozete de yapmadı sevmedi bi türlü 
0 oy
tarafından
Ben alıştırmadım kardeşim alıştırdı evde ne yaptım olmadı tuvalet gördü mü kıyamet koparıyordu vazgeçtim bıraktım sonra annemgile gittim köy yeri kızkardeşim 6 yaşlarında falan ona dedim sen gidince kızımı da götür kardeşimi çok seviyo çünkü öyle öyle kızımda onun peşinden gitti baktım sürekli tuvalete götürüyor vala bir haftada alıştı rahat rahat da alıştı 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Lazimlik almadım ben klozet kapağı aldım yaparsan sana bir sürprizim var de küçük hediye ver tuvalet arkadaşı olsun bir tane  bak o da tuvalete geldi yapıyor şimdi falan gibi oyun kur alışır zamanla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 209 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde 1prensesannessiii (3 puan) tarafından soruldu

379,677 soru

11,365,544 cevap

34,845 kullanıcı