0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar acayip keyifli yaa bugün eşim kahvaltıyı hazırladı  etrafı toparladı  şimdi de evi süpürüyor bende aynen her gün onun yaptığı gibi kucağımda bebeği gezdiriyorum telefonda takılıyorum daha  kahvemi yapacak  kahvem geldiğinde de bebeği ona vercem kolum koptu diyecem arada da gidip gelip şaplak atıyorum  :)))  çok eylenecukkk  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Çok iyi geçti günümüz kızlar kahvemi içtim eşim bebeği yatırıp kızımızi kreşten almaya gitti neyse acıdım yemek yaptım kuru fasulye pilav   salata turşu ayran.   Kızımla eşim eve gelene kadar yemeği yaptım.  Oğlum hala uyuyordu kızımla oyun oynayabilidim eşim de o sırada sofrayı kurdu yemek yedik   kızımı yatırdım aldık çayımızı   tatlimizi how ı meet your mother izledik şimdi bitti  3 bölüm bitirdik bugün şimdi de o oğlumuzu yatıracak  çok yorucu geçtiğini söyledi eşim ama kızıma vakit ayirabildigim için buna değer dedi . Çünkü işten güçten kızıma vakite ayiramiyordum  bundan sonra çocuklara daha çok vakit ayıracam eşim yapsın ev işlerini  en azından olabildiğince...    Fark ettim de eşime eve yemeğe temizliğe yetisecegim diye çocuklarıma yetişmiyorum hep bir acelecilik var hadi çabuk yemeğini ye hadi çabuk uyu ve çocuklarla ilgili olan kısımda bu işler yüzünden tahammülüm kalmiyormus kötü anne değilmişim meğer yorgun anneymisim .   Öpüyorum hepinizi kizçeler şimdi şenlik var :))) tutmayın beni ahahahahha
-Reklam-
+1 oy
(597 puan) tarafından
Rapor bekleyenler
(5,406 puan) tarafından
Niyahyahyahh =) benimki bir müddet sonra gelir oturur tek tek isleri söylemem gerek
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Hadi bakalim gun sonunda neler olucak haber et 
tarafından
Zevkle :))
0 oy
(4,646 puan) tarafından
bizde bi kere yaptik sonra adam saplak atmayi birakti :D 
tarafından
Kahkaha attım:))))
(4,646 puan) tarafından
ben ona Yaptigimda kendini kotu hissetmis pasam :D
tarafından
Ama benim hoşuma gidiyor benimki de ters tepmez inşallah. Empatisi yüksekmiş seninkinin :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bizde eşimle anlaştık pazar kahvaltısını eşim hazırlıyo kahvelerde eşim yapıyo gercekten çok iyi geliyo bana  dün dedimki öküüüüzz çocuğu all ben jiyanın ödevini kontrol ediyorum geldi Bi tane arkama şaplattı 
tarafından
Bizim ki de az önce diyor ki ne şaplak atıyorsun namusumuzla iş yapamayacakmiyiz bu memlekette birisi senin abine babana yapsa hoşuna gider mi :))
tarafından
Çok eğlenceli. Doğru demiş adam ne taciz ediyorsun ☺️
tarafından
Ben sevdim bu işi :))  çöpçüler kralinda ki gibi bundan sonra böyle calişmaacammm
(10,411 puan) tarafından
Hahaha kız sesli güldüm iyi demiş valla benim eşimde diyokiiii öküüüzz hesapta hoştu bu nerden çıktı  hahha
Dedim rolüne kendimi fazla kaptırmışım kusura bakma hahah
tarafından
:)))))isbsuafwisnsidj
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah şaplak atana kadar sakince okuyordum :D
tarafından
Acimicam vurucam kırbacı vurucam :)))
(597 puan) tarafından
:hljfjlluölkgnçıöjfddukıındfilıömvh. Ölüyorum şuan)))))))
tarafından
Bundan sonra böyle calişmicaaammm :)))) tisss tiss tisss tisss :)))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ooo hadi bakalım ;))
tarafından
Gün sonunda rapor veririm şimdilik sevdim ben bunu ajauassggf
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Bu şaplak atma olayi tüm eşlerde var sanirim genelinde.  Benimkide öyle mutfakta bi is yapsam gelir gecer şaplak atar canimi da yakarcasina sinir eder beni
(1,118 puan) tarafından
Bu saplak nereye atilir popoyami
tarafından
He popoya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 290 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Gamze333444 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 397 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,084 puan) tarafından soruldu
0 oy