0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben 29 haftalık gebeyim diğer çocuğum 23 aylık suan hasta 2 haftayız salgın oldu geceleri onunla uğraşıyorum derken ateş düşmüyor 40 lrı buldu hastaneye gidelim dedim eşim hastaneye karşı götürünce tonlarca laf kavga çıkartıyor küfürler falan sana kalsa sürekli hastanede olcaz dio ağrıma gıdıyor kendisi hastalandı ona da baktım hamile halimle şimdi ise iyileşti af edersiniz ağzıma ediyor ya insan düşünür bu hamile haliyle sabaha kadar uyumayıp bana baktı dıye allah korkusu yok

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakmasaydin kendi bokunda bogulsaydi bende hastayim deyip yatsaydin boyle böyle insan yerine konulmuyosunuz iste bacim 
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Öyle adama kendinden ödün vermeyeceksin canım benim canımın çocuğumun canının kıymeti olmayan yerde kimsenin canı beni ilgilendirmez bırak ne hali varsa görsün yatsın bı köşede bende hastayım de burnunu çek otur 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kufur eden erkeklerden nefret ederim kim olursa olsun ha erkek deyip kadinlar etsin demiyorum . Kadinda erkek de etmesin ama bunu cogunlukla erkekler yapiyo.  O çocuk babasından duyup oda aliscak  esini vazgecirt bu durumdan . Benim kizimin sınıfında bazi cocuklar sınıfta küfur ediyormuş.  Öğretmen sey demis bunlar ailesinden alıp getiriyo bunlari aileye çocuğu şikayet etsek ne fayda ailede ayni şekilde olunca diye. Sana lafim yok ama eşin hem sana hem cocuk lara kötülük ediyo bu şekilde 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Merhameti vicdanı olmayan insana ne denirki 

Allah ıslah etsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 551 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy