0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
10 aylık  doğduğundan beri çok düşük kilolu raporlu mama yazar diye  7 kilo birde üç gündür yüksek ateşi var birde mama içti içtiği an kusuyor yemek yedi yediği an kusuyor bugün özele gittik beni çok korkuttu boğazı çok kötü dedi akciğer filmi istedi  kan tahlili istedi film 10 dk kan tahlili 2 saat dedi ben film sonucunu almaya girdim kanda varmış neden beklemedin dedi bende bebeğimi eve götürüp geri gelicem boğazı çok kötü dediniz çok korktum önce geldim dedim film sonucunda  kötü hemen yatış dedi bizim sigortamiz yok geceliği 3.500 Muş gücümde yok söyledim o zaman ilaç yazayım 3 gün sonra kontrole gel dedi kötü olursa mecbur dedi bende devlete yatirsak olmaz mı dedim götür yatır dedi devlet bunlara yatış yapmıyor kapımın önü onlarla dolu dedi  raporlu mamaya ihtiyaç var mı dedim hele önce düzelsin de  o sonra dedi  çok sert biriydi benide çok korkuttu kim görse bence yatırmak için yapmış olabilir ama abartmış diyorlar 500 TL sadece bir serumu tuttu  çıktık ilaçlarını aldım cebimde son 800 kaldı 700 e buhar makinesi alıcam yarın devlete gidicem bebeğimin durumu çok kötüyse devlet de yatirmaz mi 

10 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ciğer filminde bir şey gördükleri zaman yatırıyorlar. Benim oğlumda geçen yaz 1 hafta yattı ve ne ateşi ne boğazı kötüydü. Sen hangi şehirdesin?
(171 puan) tarafından
Gaziantep deyim biliyorum zatürre çok tehlikeli ama devlet yatırmazsa gücüm yok napıcam bilmiyorum canım çok sıkkın
(2,119 puan) tarafından
Sen yarın hayırlısıyla bir git devlete, dediğin gibiyse yatırır. Geçmiş olsun
(171 puan) tarafından
İnşaAllah bakalım inşaAllah tez zamanda iglesir ya hiç bir miniğimiz hasta olmasın siz nerde oturuyorsunuz
(2,119 puan) tarafından
İnşAllah canım. İstanbul`dayım ben
-Reklam-
0 oy
(1,907 puan) tarafından
Doktor doğru demiş hastaneler tıklım tıklım dolu kızım yattı devletteen son çare tek sedye ikicocuk denildi kabul etmedik geçmiş olsun canım istersen devlete bir götür 
(171 puan) tarafından
Yarın gidicez biliyorum çok tehlikeli ama napicam bilmiyorum bugün 2 bin harcadık bini borçtu
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Para için değildir zatürre çok tehlikelidir benim kızımda 2 kez zatürre atlattı ilkinde 10 günlük evde tedavi sürecimiz oldu sabah akşam iğne antibiyotikler 4 saatte bir hava falan verdik çok şükür öyle anlatmıştı bu yıl tekrar oldu doktor eve müsade etmedi direkt yatırdı 1 hafta tedavi oldu ve zatürrede verdikleri bir ilaca alerjisi çıktı çok şükür atlattık o günleri rabbim şifa versin sizde düzenli kullanın hava ilaç iğne her şeyini atlatır inşallah 
(171 puan) tarafından
İnşaAllah yeni çıkan infoza diye vürus olmuş ağır geçirmiş zatürre olmuş
0 oy
tarafından
bide devlete.muane ettir
(171 puan) tarafından
Yarın gidicez
0 oy
(362 puan) tarafından
Canım kızım da iki hafta önce zatürre geçirdi devlete gitmiştik ilaç verdi gönderdi üç dört gün içinde daha kötü oldu kendi özel doktorumuza gittik hemen hava başlandı iğne vuruldu iki güne toparladı özel hastaneler çok pahalı devlet tıklım tıklım dolu biz kızıma tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdık imkanınız varsa düşünün sadece 15 TL ödüyoruz yatış ve diğer tüm tahliller ücretsiz çok geçmiş olsun inşallah çabuk anlatırsınız 
(25,224 puan) tarafından
Ne kadara yaptırdınız bizde düşünüyoruz
(362 puan) tarafından
Eşimi iş yeri yaptırdı ona ek olarak ben ve kızım 6500 tuttu 10 taksit yapılıyor yaşa göre fiyat değişebiliyor Anadolu sigorta bizim
(25,224 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bizimde Anadolu sigorta hamileyken yaptırmıştım bende çok memnun kaldım şimdi oğluma istiyoruz
(362 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(265 puan) tarafından
Yarını beklemeden devlete gidin  devlete özelde çakılan filmi gösterin gerekeni yaptırırlar geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun çocuğunuza  Rabbim şifalar versin 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Tabi ki yatırırlar devlette hiç beklemeyin gidin.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ciğer temiz değilse yatmak zorunda canım zatürre demiş yani. 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
500 lira bir serum nedir ya Allah insaf versin. Allah yardımcınız olsun şifa versin inşallah. Devlete de bı götür bakalım 
(1,311 puan) tarafından
Yuh yani sömürüyolar resmen
(46 puan) tarafından
Bende aynısını söyledim bide o kadar basit söylüyorlar ki inanamazsın serumu taktırmadığım içinde kağıt imzalattilar kendi isteğimle serum taktirmiyorum diye
Bu fiyat ney diyince yok icine sunu katcaz yok bunu katcaz diyip duruyolar
(1,311 puan) tarafından
İstanbul'da yaşamadığıma her zaman sükretmisimdir
(171 puan) tarafından
Tövbe ya hiç insafları kalmamış ya her şeye tmm sesimi çıkarmam ama bu nedir sağlık ya
(46 puan) tarafından
Hic kalmamış canım bu arada bizim sigortamızda var sigortaliya bi fiyat sigortasızı düsünemiyorum
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Devlete götürsün gerek görürlerse yatırırlar yalan söylüyor benim oğlum da bronşit olmuş 15 aylık de evde buhar makinesi olmasaydı sizi yatıracaktim dedi
(171 puan) tarafından
Bakalım bizde aldık bugün yarın sabah gidiyoruz yatış verirse direk yaticaz diye oğluma bana  çanta hazırladım eşim getirir evimide topladım temizledim aklım kalmaz gerçi yatsak bile eve dönene kadar eşim batırır o ayrıda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
0 oy
8 cevap 518 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...