0 oy
787 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar ev eşyası kendi kiyafetlerim bebek kıyafeti yiyecekten tutun temizlik malzemesine kadar ne alsam gidip aynısını alıyor hırs yapıyor geçen kendimle kızıma kışlık alışverişine çıktım sürekli soruyor ne aldın kaça aldin nerden aldin diye şişme yelek almıştım gidip ayni renk aynı modelini almış inanmıyorum ya gördüm şok oldum aaaa benim yeleğimin aynısı dedim yok seninki ince bu biraz daha kalın diyor şaka gibi ya iyi hayırlı olsun hadi görüşürüz dedim bakışlarımdan anladı heralde. Bir olur iki olur üç olur her zamanda aynısının tipkisi olmax ki

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yapsın alsın giysin nolacak ki
tarafından
Yok belki vallaj ben alınca biri sorunca diyorum bak burdan aldım git sende al nolacak yani aynısı onda olsa belki senin zevkini seviyor
tarafından
Yerim seni:) meltom
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sen benjm üzümlü kekim ben sensiz nereye gideyim :))))) şirinlik emojiii
tarafından
Ebus seviyom seni ama üzüldüm du
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Açık açık sorunca söylemem aynısını gidip alıyorsun ben seninle ikiz gibi giyinmek istemiyorum de geç 
+1 oy
(7,017 puan) tarafından
Nap biliyo musun mağazada begenmedigin ne varsa resmini çek eltim sorunca o resimleri at bunları aldım diye o da gitsin onari alsın parasını bitirsin sende kendi begendiklerini al kendinde farklı sende farklı görünce şaşırsin sorarsa da kız ben begenmediklerimi atmışım sana kusura bakma ay hakkaten giyincede hiç güzel durmuyomus de o laf da ona yeter 
(282 puan) tarafından
Hahahaaa buda güzel bi fikir bence gayet eğlenceli olur :))) ben olsam yapardım ++++ benden
(7,017 puan) tarafından
Oyl oyuna boyl oyun güzel bence
(282 puan) tarafından
Vallahi cokda guzel olur aslında  ben bizimkilere güler geçerim teyzem aynısından alir kendine daha çok yakıştığını öne sürer ki zaten bi göbek dersin 9 aylik bi doguramadi:)  bende taklitler asıllarını yaşatır der geçerim:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alsın ne var bunda amaan derde bak sjsjsj
tarafından
Kiz benim guccuk eltide oyle lan bi suresonra dikkat cekiyo selo oyle deme ben takmiyomda buyuk eltinin kizlar 22 18yaslarindalar onlar farketmis djhd
(1,618 puan) tarafından
Yaa cidden hevesim kaçıyor bir değil iki değil hep öyle
0 oy
tarafından

Senin gene eltinmiş belki aynı yaşlardasınızdır benm kaynanam yapıyo :) 

(1,975 puan) tarafından
Benim kaynanam da gidip almıyor aynısını sen içinde kayboluyorsun ver bana oturur diyor keşke gidip alsa elimdekinden olmazdım bir olmaz iki olmaz diyorum ama illa birini alıyor :D
tarafından
Ahhahaha buda iyimiş yolunu bulmuş vall :) bnmkide çok gzlmiş nereden aldn zevklerimizde aynı diyo hahahqh :)
0 oy
(119,321 puan) tarafından
tarzini begeniyodur alsin ne var sonucta tek uretim degilki 
(1,618 puan) tarafından
Kasıtlı yapıyor ama
(119,321 puan) tarafından
takma
0 oy
tarafından
Aman elti dediginde bi tuhaf he 1i haric aramizda kiskanma seysi yok ama en guccukle ayni yastayiz bi tuhaf kari ya cocukgibi kiskaniyo o degil kaynimda aynisi ahhaha
0 oy
tarafından
Hiç söyleme sende ne aldığını 
0 oy
(732 puan) tarafından
Arkadaşlar sorun sizde mi yoksa aynı giyinmek istemeyendemi eltimle neden ikiz giyineyim. Zaten istese ona da alır sizde kabul edin böyle kıskanç eltilerde var 
(1,618 puan) tarafından
İçten içe kıskanıyor
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Buna takılmam ben sonuçta kendi parasıyla alıyo dimi ama
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hç hoşlanmam ben görümcemde gördüğü halde alıe demez o almış ben almayayım yengemden kurtuldum sıra onda neyse bi daha sorduğunda nerden aldın diye ciddi ciddi şuradan aldım koş al aynısını de gül ne alaka derse hep aynı şeyleri alıyorsun ya falan diye tersle 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Alsın ne olmuş ki belli ki hoşuma gidiyor sizin aldıklarınızın bu kadar abartmaya gerek yok bacınız yada ablanız olsaydı bu kadar dert etmezdiniz adı üstünde elti o yüzden bu kadar dert edindiniz
(1,618 puan) tarafından
Valla bacım tenezzül etmiyor aynısını almaya hoşuna gittiyse farklı rengini aliyor
0 oy
(13,012 puan) tarafından
Biz de elitimle alırız o benden görür ben ondan Görürüm beğeniriz hatta sorarız sen kullandın memnunmuşun bende alayım gibisinden 

Aranız bozuk galiba 
0 oy
tarafından
Böyle insanlara acıyorum kendi zevkleri bile yok hadi iddiaya alıyorsun git başka bişey al ama yok illa aynısı olucak..
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Sen olmak istiyo galiba sjsjsjs
0 oy
tarafından
Seni kesinlikle çok kıskanıyor 
0 oy
(809 puan) tarafından
Mesela sende DeFactodan aldın o sorunca LCW aldım de fiyatını sorarsa atarsın 600 ama sen 300e almışsindir. X yerden aldığını soyle 
0 oy
(282 puan) tarafından
Taklitler Asıllarını Yaşatır canim hic duymadın mı?? :)) Birak alsin en azindan senin ne kadar zevkli olduğunu  anlamış olup kendinde de yakıştırma çabasında yerinde olsam hiç kafama takmam... :) Bende teyzemde onu yaşadım dusun ki hala da yaşıyorum yasi 45 ustu benim giyim tarzımla tıpa tıp aynı giymeye başladı :) bu modeller bana daha çok yakıyor diyo bende evet seni genç göstermiş deyip gülüp geçiyorum :) dusun bi ara kendi bedenine olanı değil de benim bedenimkilerden alıp giyiyordu ve içinde çok sıkışık duruyodu ben takmam hic oyle şeyleri sende takma bence :))
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Modanın öncüsü olmuşum resmen ne giysem trend okuyor deseydin :)
0 oy
(8,922 puan) tarafından

Hediye geldi bilmiyorum de :D

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 649 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 308 göst.
0 oy
19 cevap 996 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu