0 oy
907 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Dünde nazar mı değdi diye sormuştum okudum ettim yok banamisin demiyor gece 2 saat uyku ile ayaktayim bugün yine başladı uyuttuk çığlık çığlığa ağlıyor uyaniyo geri uyuyor pispispayinca cidden şaştım kaldım calpol de verdim banamisin demiyor gazinida çok güzel çıkarıyor 6 aylık ne yapmalıyım anason uyku yaparsa bu gecelik versemmi yada başka ne verebilirim 

25 Cevaplar

0 oy
(7,426 puan) tarafından
Distense karanfili havanda ez zeytinyagina koy onu ozellikle gece yatmadan sür masaj yaparak.dis etine agrisini.alir canim. Enfeksiyon olabilir idrarda filan gecmezse baktir mutlaka 
(636 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun  canm 7 kez NAS ve Felak 7 kez ayetel kursi 7 kez ihlas 7 kez kafirun  7 kez elham oku. Sonra 33 kez "" ALLAHUMME BARİK FİHİ VE LA TEDURRUHU"" oku

. Bebeğine üfle. 

Özellikle babaların duası kabul olurmuş canm esin evdeyse o da okusun

Olabilir canm ben nazara inanırım değmedik  dil olmazmış. Rabbım korusun inşallah. 
(636 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun ya biri beni anladı sonunda dün kucaktan kucağa gezdi herkes çok sevdi orda içime bişey düştü eve geldik çığlık çığlığa ağlamaya başladı hani bir yeri agrisa gündüz de aynı olur yok gece uykusunda sadece
tarafından
Valla ben de inanırım canm. Bazen benimkiler de ayni oluyor. Bırak küçük çocuğu bize bile oluyor. Milletin içini bilmezsin illaki kötü amaçla değil mesela çok severken istemeden de olsa dil değer mis . Hatta o yüzden derler ki anne baba dili daha çok değer her zaman maşallah deyin diye.

Benim eşim okur böyle durumlarda ben de okurum. Geçmiş olsun Rabbım sofa versin derdi neyse Allah im dermanını versin canm.
tarafından
Ha birde canım belki severken kolunu falan incitmis olabilirler. Aen yine de doktora gotur durmazsa . Birde guzelce suan zeytinyagi ile yagla her yerini masaj yap. Ozellikle bacak baldirlarina eger vicks varsa sur. Kollarina eklem yerlerine zeytinyaginile beraner sür vicks i.  
Yürüyerek gidip geldiysen belki kulağına yel girmiştir.  Sarımsağı  doğra zeytinyağı da kavur azcık  . Pamuk al az bisey bandir üfle sogsun kulağına kat bakalım eğer kulağı da ağrıyorsa biraz hafifletir en azından gece idare eder
(636 puan) tarafından
Sen varya içimi okudun çok sağol canım aynende öyle söylediklerini dikkate Alicam teşekkür ederim canım ❤️
tarafından
Rica ederim canm inşallah faydası olur.❤️❤️
(636 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime iyi geldi Allah razı olsun sağol canım ❤️ sadece 4 kere uyandı oda besledim uyudu
tarafından
Hamdolsun canm devam et. Her gece yatarken oku mutlaka birde yağla.   
Rabbım daha da iyi etsin inşallah ❤️
(636 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım cumlemizin evlatlarını
(46 puan) tarafından
Fatisko pamugu kulahina koyup bekleticez mi yani agriyosa
tarafından
Evet cann zeytinyağı akmasın ama sık pamuğu. Kulağına koy beklet öyle
(46 puan) tarafından
Tamam ne kadar bekleticem peki
tarafından
İstediğin kadar canm. Akşam yap mesela sabaha kadar bekleyebilir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Doktora götürmeyi deneyin burda post okutmak için çaba harcayana kadar. Çocugu görüp bilmeden ne yapabiliriz bu kadar ağlayan çocuga belli ki rahatsız 
(636 puan) tarafından
Yav herşeyi siz biliyorsunuz ya tamam he he
0 oy
(121,304 puan) tarafından
gittinizmi hastaneye
(636 puan) tarafından
Sakinleşti biraz çok şükür
0 oy
(1,745 puan) tarafından

Bebişine bunu dinlet canım bir kaç defa . Bir de ihmal etme doktora götür belki bir yerini ağrıttılar yatınca ağlıyorsa falan ihmale gelmez . Tedbiri al takdiri Allah a bırak çok geçmiş olsun

(636 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım
(1,745 puan) tarafından
Dinlettin mi canım
(636 puan) tarafından
Yok canım sakinlesti şuan ama huysuzlugu yuttuğu an dinleticem Allah razı olsun sağol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 401 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.