0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Insanlar çok acımasız karşımdaki insani tanıyamıyorum artik zalim dünya 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne oldu seni bu düşünceye atan şey ney
(156 puan) tarafından
Hayat be çok yoruyo insani eşim çok yordu tartıştık geçen hafta pazar gününden bu yana doğru dürüst konuşmuyoruz bana inadından sarilmiyir insan kocasını bile taniyamiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimden bahsesiyon kız
(156 puan) tarafından
Çok yoruldum artık çok içimi kimseye dökemiyorum 3 yıllık eşimi tanıyamamışım neden böyle oluyo bilmiyorum sonucu ne olcak onuda bilmiyorum eşim 10 gündür bana elini durmuyo dokunmayo bile konusuyo bile ayrı duruyoruz yan yana oturmuyoruz göz göze bile gelmiyoruz bakmiyoruz ama icimden o yaklaşmayınca yaklaşmak gelmiyo ama bazende yüreğime bi sizi geliyo acı geliyo
(266 puan) tarafından
Sen bugun bir adim at onunla konusmayi dene belki duzelir
(156 puan) tarafından
Atmicam ben çok kırıldım incimmndin ondan ben şüphe etsem ne olur icimden hiç bişey yapmak gelmiyor evimi temizlemuyorum yemek yapmıyorum gerekli olmadıkça konuşmuyorum uzak duruyorum ama bana bi sarılsa gülse herşey geçicek çok kırıldım çok ilk adımı ondan bekliyorum içim acıyo rahat nefes alamıyorum seven insan böyle yapmazki üzülür kıyamaz ama o kıyıyo en ufak bişeyi buyutuyo bi dayak yemediğim kaldı yakında o olur
(266 puan) tarafından
Vala canim esin inat yapmissa o adim atmaz ve sen kahrolursun oyuzden bus efer sen bir adim at sakin birsekilde kendini ifade ett ortada bir kizin var yuvani bozma yani
(156 puan) tarafından
Ben kendimi net bişekilde anlattım ama adım atmicam o gelsin Çok görürüm kırıldı çok ben kayinpederim cebimde para var onu getir dediğinde bile gittim eşimin cebimden getirdim kimsenin biseyine dokunmadım
0 oy
(266 puan) tarafından
Isyannnn:))))))canim boswer insanlari kendini dusun bebeisin varsa bebeisini aileni yuvani dusun yabanci insanlari tinlama bile tabi ne oldugunu bilmiyorum da ama dunya yerinde deisen insanlardir vala umursamiom kimseyi;///
(156 puan) tarafından
Kızıma sarılıyorum tekbtesellim kızım
0 oy
tarafından
Maalesef acı gerçek canım...
0 oy
tarafından

Zalım olan dünya değil ,

Zalim olan insanlardır , ve dünyayı, ve dengesini bozan yine insanlardır ...
0 oy
tarafından
Beklentiler herzaman yorar. 
0 oy
tarafından

Öyle canım öyle ben bunu anlayalı çok oldu :ermm:

0 oy
tarafından
hayat değil de bu insanlar gerçekten zalim sinsi dusuncesizler iyisi mi sen de onlar gibi olacaksın yoksa yerler bizi
(156 puan) tarafından
Olamiyorum iste herkesi kendim gibi sanıyorum
tarafından
al benden de o kadar kelin ilacı olsa basina surermis
(156 puan) tarafından
Zalim dünya zalim hayat insanlar çok zalim çok acimasiz

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 126 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 440 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alaska (816 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 375 göst.
0 oy
12 cevap 458 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (196 puan) tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...