0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
u yaprken böyle  su gibi bardaktan akıyor acaba bunu yaparken ıkınması gerek mi şey için soruyorum bebeğimin makta problemi varda normal bebeklerde ishal nasıl olur onu bilmiyorum oyüzden

2 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Ikınması gerekmez mantıken su gibi durduramaz zaten kendi gider.. geçmiş olsun allah şifa versin inşallah 
(95 puan) tarafından
Değilmi böyle sanki bir delikten su akıyormuş gibi olur demi
(7,446 puan) tarafından
Aynen canım zorlanmaz yani
(95 puan) tarafından
Allah razı olsun psikolojim ona bozulucaktı kızım ameliyat oldu tuvalet eğtiminden sonra belli olucak tutup tutamayavağı acaba dedim normal bebeklerdemi böyle oluyor arasındaki farka baktım
(7,446 puan) tarafından
Rica ederim canım çok geçmiş olsun Allah senden de razı olsun inşallah bir an önce geçer bu zorlu süreç
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geçmiş olsun pek anlamadım sorunu ama ishal de ıkınma olmaz zor yani 
(95 puan) tarafından
Böyle bir delikten su akıyor gibi olur değil mi bu çok önemli benim için
(5,406 puan) tarafından
Evet canm büyük ihtimalle öyle olur karnı ağrır kıvranır ama çıkarırken zorlanmaz kabız gibi,  ama şu var enfeksiyon var belli ki temiz yıka ki makatı kızarip yara pişik vs olmasin
(95 puan) tarafından
Daha 1 yaşında kızardı pişik oldu bile  o önemli değil önemli olan sorduğum soruydu çünkü bebeğimin kaka tutmama ihtimali varda normal bebekler nasıl okur onun için sordu
(5,406 puan) tarafından
Anladım canim şu an kaka tutmama olayını bu ishal ile anlayamazsın bunu değil bebek kimse tutamaz su gibi gelir, ileride de inşallah öyle olmaz Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 38 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapdgrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 56 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapdgrm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya23 (4,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (51 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,885 cevap

34,987 kullanıcı

...