0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendini geriye atiyor agliyor sanki emmek istiyor meme ariyor ama alamiyor nedenini bilen varmi surekli elide agzinda gunduz beslenmemiz kisaldi bebgim bi huzursuzlasi kulak enfeksiyonu vs degil doktora goturdum dia icinde erken diyor biseyi yok dio anlamiyorum artik bende iyice rahatsiz olmaya basladim

3 Cevaplar

0 oy
(3,663 puan) tarafından
Gazdan dolayı yapıyor benim kızımda gazlı bir bebekti ve hep böyle yapardı en son çocuk doktoruna götürdük film çekti hep gaz duruyordu içi gaz damlası ve bağırsak düzenleyici kullan iyi gelecektir 
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
3. Ay bebeklerde geçiş dönemi oluyor. Meme ister verirsin kendini geriye doğru atar. Bu yüzden artık emmeyecek deyip memeden kesilen çok bebek oluyormus. Size tavsiyem farklı pozisyonlarda emzirmeye çalışın. Sakın mama falan vermeyin. Bı kaç gün sürebilir bu kendini atmalar. Ben ters emzirmistim mesela 3 gün. Yatarak emzirmeyi falan deneyin. 
0 oy
tarafından
Bizde de olmuştu yengem dedi bu dönemler memeyi bırakmaya meyilli oliyirlarmis pes etme sürekli dene dedi ama bizimki gazlı bir bebek ayrıca ikisinden birisi diye düşünüyorum sebebini

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 196 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 331 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu