0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar akşam oğlum kafasni petege vurmuş kafann tam arka kısmı ense üstu kuzeniyle oynarken 4 yasnda erkek çocuk az çok tahmin edersiniz ki bayanda şişdi midyum yumurta buyuklunde smdi pişmanm neden acile goturmedim diye gözüme uyku girmiyo şuan uyuyo arda kontrol ediyorum braz uyanıp yanıp ağladı hala sınırlı kuzenine ona sayikliyo bna vurdu dye smdi Sakinlesdirdim ama korku basdi içimi internet den braz bakdm başına gelen varmı bişey olurmu
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Acile götürme imkanınız yok mu bi gitseniz baksalar 
(91 puan) tarafından
Vardı aslında ilk başta goturmedik zararlı yerde deyil diye smdide içme kurt düştü
(1,831 puan) tarafından
Şimdi götürün bence
-Reklam-
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Keske acile goturseydiniz kuzum ya suan imkan varsa şuan götür bence
(1,159 puan) tarafından
Evet canim bi götür en azından icinde rahat eder
(1,159 puan) tarafından
Once usuttu sonra krup olmus uyuyor suan ama aglayarak uyuyor yani uyku agir geliyor ama agliyor bi yandan ilac da kullaniyoruz ama hic fayda etmiyor vallahi
(91 puan) tarafından
Gribal enfeksiyon bogazida ağrır nefes alırken kurur boğazı ağrır sağlık ocada güzel bakiyi ben genelde oraya görüyorum soğuk algınlığina
(1,073 puan) tarafından
Krup salgınını hafife alma canım geçen gün bebeğimde hiç birşey yokken birden hırıltı başladı. Gece ateşlendi.ertesi gün acile gittik krup salgını Allah korusun zatürreye kadar gidebilir. Dikkatli olun çocuk bu ihmale gelmiyor.
(1,159 puan) tarafından
Kuzum vallaha 2 kere acile gttik bugun tekrar goturucem antibiyotik kullaniyoruz cumadan beri ama hic faydasi olmadi sesi bi tık duzeldi soguk hava adrenalin felan verdiler bugün tekrardan gidicez hastaneye
0 oy
(48,671 puan) tarafından
hemen gotur acile yada 112 yi ara sor geçmiş olsun
0 oy
(671 puan) tarafından
Bir acile götürün 
0 oy
(8,918 puan) tarafından
Küçük kendi kardeşim de okulla düşmüştü alnı öyle yumurta gibi şişmişti. Doktora götürdüm. Bir krem vermişlerdi. Eve gittik sürdüm. Annem de işten gelince hamur yapıp yapıştırmıştı hemen şişliği almıştı 
0 oy
(940 puan) tarafından
Benim.oglumda yataktan  düşmüştü kusma  bilinç kaybı her zamankinden farklı bi   davranış sergilerse  getirin burda musade altında  2 3 saat tutmayalım demişti canım ama bilmiyorum her durum farklı olabilir  bi doktorun görmesi içimizi rahatlatıyor geçmiş olsun
0 oy
(8,985 puan) tarafından
İki gün önce benimkide aynı peteğe çarptı kafasını az şişti ağladı baya ama başka Bi kusma baygınlık vs yoktu gitmedik acile şükür bisey olmadı....

İçin rahat etmedi ise git bi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kafasinin arkası ense kısmı en tehlikeli yer oluyor 2 saat içinde gözlerinde kayma ağız dolusu kusma yoksa korkma kızım beyin kanaması geçirdiği için dikkatliyiz bi kafasını vurma konusunda 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Şuan saat uygun götür hastaneye canım bişey olmaz deriz Allah korusun 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 615 göst.
12 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...