0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar ilk sezeryan oldum gobegimin alt tarafı yumuşak ve alt taraf haylen böyle aşağı tarafı sis.gibi  sarkması önlemek için ne yapaliirim korse tayt giyiyorum  ne yaparsak yapalım sezeryan göbeği sarkarmi 

1 cevap

0 oy
tarafından
yok canım şehir efsanesi o ben sezeryan olalı 4 yıl oldu sezeryan dan snra doktorumun musadesı ıle 2. ayında mekik cekmeye basladım yavas yavas ve 6. aya kadar ara vermedım toparladı istikrar önemli yani bısı yapmayıp dalınca tabıkı de gıtmez benım etım yumusak snrada cok ustune dusmedım cok mınık bır belırgınlık var hatta yok gıbı ama sıkılasmak ıcın zorlamadım cok 
(7,224 puan) tarafından
Sadece mekik ile oluyormu aşko be başka bişi yaptinmi
(45 puan) tarafından
Ayy bnde yeni. Başladım spora canım inşallah toparlar benimde teşekkür ederim güzel yorumun icin
tarafından
Baska bısı yapmadım kuzu dogumum kısa gelmıstı ben zaten hamılelıkte sadece gobek olarak yuvarlak bı sekılde oraya almıstım kılo boyum 170  kola bacaga falan gıden bısı olmadı mekik karın bolgesı ıcın yeterlı geldı

#Aylinmn ınsallah ıse yarar canım bırakma yeter ki
(7,224 puan) tarafından
Bnmde sadece göbek var ama sanki yine hamileymiş gibi :/ bende baslicam ama üşeniyorum:D
tarafından
:D usenme basla kendine gunde yarım saat 1 saat cok degıl canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 162 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgiumt (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 491 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ecitah (9 puan) tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı

...