0 oy
1,189 göst.
Diğer kategorisinde (540 puan) tarafından
Haberiniz var mı takıp ediyor musunuz haberleri bugün bı yoruma denk geldim hala aynı yetimhane de yazıyordu çok merak ettim o yavruyu iyi hali de kötü hali de aynı yer diyorlar 

9 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Nerde blmyrm ama en son mutlu gülerken görmüştüm ins oyledir
(540 puan) tarafından
Ya az önce gördüm bir yorum ınstagramdan çocuk aynı eziyet gördüğü yerde yazıyor birde eski Bir video olduğu söyleniyor
(13,834 puan) tarafından
Yaaa ins değildir ne uzulmustum☹️
(540 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah:(
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm kuzuciga çokta güzel maşallah rabbim yardımcısı olsun böyle anne babalar olmaz olsun bende merak ediyorum 
(540 puan) tarafından
Bakamıyorum ben o haline ya amiiin inşallah canım
0 oy
(425 puan) tarafından
P çocuk hastaymış yalan doğru bilmiyorum ama vidyolarini gördüm hastaliginin ismini unutdum ama isgende görmemiş yani
0 oy
(1,237 puan) tarafından
İnstagram da görmüştüm çok mutluydu yurda vermişlerdi
tarafından
Eski videoymuş o canım,  o halinden şimdiki haline dönmüş ne yazık ki. Ne kadar doğru bilmiyorum ama
(1,237 puan) tarafından
Gerçekten mi ayy yazık ya bakmayacak olan doğurmasa keşke
0 oy
tarafından

O bebegi arastirmistim gecen kadin canli yayinda yapti bebek gayet iyi yurtta kaliyo suan sayfasida bu bakmak isteyen bakabilir 

image

image

0 oy
(48,735 puan) tarafından
ne olmuş ki...
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba, Totu bebek ile ilgili ne yazık ki çok fazla yalan yanlış paylaşımlar var. Bende sizler gibi çocuğun sağlık durumunu merak ederek yurt ile iletişime geçtim. 

Bana yazılanlar, Totu'nun babası annesine şiddet uyguluyormuş ve Totu'ya hamileyken kasık bölgesine attığı tekmeler yüzünden, Totu bacaklarında ve kalçasında zedelenme ile 8 aylıkken henüz 1 kilo 100 gramken nefessiz kalarak resmen boğularak doğmuş aynı zamanda epilepsi hastasıymış 3 ay küvözde kalmış, 16 günde yoğun bakımda yatmış. Sürekli rehabilitasyon, fizyoterapi, masaj ve tıbbi müdahale gerekiyormuş. 

Umarım bundan sonra ki hayatında hep sağlıklı ve mutlu olur
0 oy
(496 puan) tarafından
Ben bu durumu çok araştırdım çok uzuldugum için. Ne kadar doğru bilmiyorum çocuk yetimanede eziyet görmemiş çocuğu biri evlat edinmiş orda eziyet görmüş. Sonra çocuğu yetimhane geri almış o gördüğümüz video yeni geldigindeki video işte. Dün baktım çok iyiydi kuzucuk tavuk yiyordu :)
0 oy
(1 puan) tarafından
İnstagramda var sevgi kimsesiz uşaq evi adı kız orada hala ama iyi görünüyor durumu çok neşeli

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 377 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde OzlemY44 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.