0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından

Arkadaşlar bugün hastaneye gittim hayatımın şokunu yaşadım doktor kız dedi hep erkek diyordu pipi görüyorum diye sakınlıkla yanlış anlamayin erkek kız fark etmez zaten bir oğlum var ikinci kız olsun diyorduk şuan 20 hafta 4 günlüğüz bu zamana kadar erkek dedi bugün de kız dedi biz şaşırdık herkese erkek dedik haftaya detaylı var anlayan varsa bakabilii şimdi bu doktarada güvenemedim çok emin konuştu yüzde doksan erkek diye 2 kere dedi

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yazilar net degil male veya female yaziyor mu ustte 
(70 puan) tarafından
Nasıl
tarafından
Neyi anlayan var mi diye sordun canim ? Cinsiyeti degil mi ? Ustte ingilizce yazan kisimlarda male veya female yaziyor mu hic yani kadin veya erkek. Baska türlü neyi nasil anlayabiliriz ki
(70 puan) tarafından
Üste bu dedin yazmıyor ki
tarafından
Anladm canim o zaman bilemiycem gonlunden gecen hayirlisiysa olur insallah
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Bana da 20 haftaya kadar.erkek dediler 20 haftada kız dediler kız oldu  bir oğlum vardı birde kızım olduğu şükürler olsunnnnnn yani 20 haftalık daha nettir bence yine sen detayliyi bekle 
(70 puan) tarafından
Aynen beklicem canım peki ultrason da yazar mı cinsiyet
(10 puan) tarafından
Yok canım yazmaz malesef ama ayrintilida 100 de 100 belli olur
0 oy
(13,658 puan) tarafından

Bence eşin dışında kimseye bunu deme detaylıda iyice emin olursun gerçi 20 haftalık bebek yeterince büyüktür ama doktor daha önce emin konuştuğu şeyi değiştirmiş şimdi erkek değil kızmış demek için biraz daha bekle ayrıntılıda iyice emin ol ben  ultrasondan hiç anlamıyorum o yüzden yorum yapamayacağım gönlünden geçen hakkında hayırlı olsun bende ikinci çocuğu kız düşüncesi ile istiyorum o yüzden anlıyorum seni :)

(70 puan) tarafından
Teşekkürler canım inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Detaylıyı bekle bakalım net olur o zaman 
(70 puan) tarafından
Aynen öyle yapicam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
0 oy
20 cevap 685 göst.