0 oy
557 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından

Çatal bıçak kaşık takımı almıştım içinde bundan birşey olur mu yoksa çöpe atcam evde nasıl değerlendiririm

image

17 Cevaplar

0 oy
(6,224 puan) tarafından

Sahpe yapıyorlar bundan :)

(1,210 puan) tarafından
Aaa nasıl yapıyorlar acaba
(6,224 puan) tarafından
(1,210 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Öfff zamanında almışız ne gereksiz bişey bu ya benimki o tabak çanak koyduğumz zımbırtının altında gereksizce duruyo çöpe atmayada kıyamıyorum
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Altina iki tane ayak yapip sehpa yapiyorlar bendede var bos bos duruyo oyle
0 oy
(540 puan) tarafından
Balkonun varsa orada kullan canım ıvır zıvır koyarsn
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Makyaj yeri yapabilirsin yada çocuklar icin tokaları falan  koyar 
0 oy
(7,720 puan) tarafından

Atma bana gönder ben değerlendiririm :D

0 oy
tarafından
Bana vererek ghghgh.  Bundan geri dönüşüm yapıyorlar canım  youtube den bak.  Çöpe fln atma 
0 oy
tarafından
Atma değerlendir sehpa falan yapıyorlar bunlarla. Yada sehpa gibi yap yatak odana makyaj malzemelerini takilarini falan koyarsin
0 oy
(48,690 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

ayakli sehpa yaptim ben

(5,325 puan) tarafından
Senin yorumu aradım bende :D
(48,690 puan) tarafından
dur resim ekliym sorar post sahibi diye cektim az once post acmistim bulamadim eski hesapta acmisim demek ki
(1,210 puan) tarafından
Çok güzel olmuş o ayakları falan nerden aldınız
(48,690 puan) tarafından
cesme musluk satan yerler varya ismi neydi hirdavatci ordan aldik boya aldik esimle kaynim takip boyadilar
0 oy
tarafından
Sehpa yapıyorlar canım çok hoş oluyor bende de var bundan bende düşünüyorum yapmayı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Buna arkadaşım metal ayak alıp beyaz boyadı bunu sehpa yaptı çok güzel oldu dekoratif köşede duruyor üstünde fanusta balıgı var 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Aynısı bende de var canm mutfakfa bulaşık taşında duruyor atmadım içinde kullanmadığım çatal bıçak kaşıklar var hiç açılmamış daha
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Bendede var eşim altına ayak takacak beyaza boyayıp çocuk odasına koycaz :) arkadaşım öyle yapmış çoook güzel olmuş oğlumun bezlerini çoraplarını koyarım çekmecelere :) 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Makyaj orginazeri olabilir 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız bu atılır mı takı dolabı olacakta kullana bilirsin oya yapıyorsan ipini boncuğu koyarsınkomodin sehpa yapıyorlar internetten araştır Bi çok şey yapabilirsin kii
(1,210 puan) tarafından
Mantıklı teşekkürler
0 oy
tarafından
Ay biri ayaklık vidalarıyla takıp sehpa yapmıştı çok hoş olmuştu 
(48,690 puan) tarafından
bendim o☺️
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Ben bi guzel boyadim igne ip ne varsa icibe kattim komodinin uzerinde duruyor cok ise yarıyor 
(1,210 puan) tarafından
Boyayı nerden bulabilirim nasıl boya olmalı fiyatı neydi
(1,009 puan) tarafından
Trendyol dan aldim cadence boya var onunla boyadim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde sweet rainbow (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
21 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
22 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu

380,112 soru

11,379,325 cevap

34,864 kullanıcı

...