0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (779 puan) tarafından
Hanımlar doğduğu günden itibaren reflüsü vardı ağızdan burundan kusması vardı bir günde 3 kere kusardı azıcık birşey diri yese kusamayınca tıkanır morarırdı nefes alamazdı blender e alıştı şimdi ağzına birşey veremiyorum ne ekmek parçası ne kek birşey almıyor azı dişlerimiz çıkıyor benim kız gibi olup sonra yemeye alışan var mı lütfen hanımlar var diyin çok üzülüyorum birinci de değil üçüncü çocuğum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yer inşallah canm bence biraz pütürlü yedir kademe kademe gt daha sonra kek ver mesela 
(779 puan) tarafından
Canım inşallah ya zamane çocukları da bi değişik
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amaaaaanın ay inşallah alışır kuzum belli  omaz büyüyene kadar burnundan getirir senin
(779 puan) tarafından
Kız tövbe de çok uzun olmasın
0 oy
(13,821 puan) tarafından
İns alışır ...ilk oğlumda yaşamadım.hic ben ikincide de aynı verdim pütürlü bir yaşına girecek bizimki de cignemiyor anlamadim
(779 puan) tarafından
O da tez zamanda alışır inşallah
(13,821 puan) tarafından
İnşallah ben de anlayamadim pütürlü verdim hep özel bir şey yapmadım ama işte
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Pütürlü vermeye başka arttır gittikçe. Öyle bir tanıdığım vardı kızı 3 yaşında falan daha ezerek yediriyordu sürekli blender yapıp vermiş o da yememiş sonra çok zor diyordu
(779 puan) tarafından
Aynen cnm beni çok zorluyor
0 oy
(1,088 puan) tarafından
İşte bu yüzden hiç bir zaman blender yapmamak gerek. Keşke birazda olsa pütürlü verseydin. Ama geç değil çok fazla pure haline getirme hafif pütürlü kalsim eline kabuğu soyulmamis meyve ver o zaman çok fazla kopartamaz 
(779 puan) tarafından
Mecbur kaldık hastalığından dolayı sürekli eline birşeyler veriyorum
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Püreye alistiysa biraz zor olur canım görümcemin kızı da şuan aynı sürekli püre yiyor pütürlü birşey gelince ağzından çıkarıyor sen sürekli vermeye çalış alışsın pilav falan yiyebiliyor mu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
0 oy
14 cevap 236 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 194 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...