0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Iyi aksamlar kızlar şubatın başında 3 sezeryan dogumum var normalde simdiye kadar özele gidiyorum ama malum dogum fiyatlarına zam gelince bütçemizi zorluyor biraz hiç devlete gitmedim hangi doktor iyi aceba ayin 13 üne randevu aldım baklm ozaman karar vericez sizlerin de tavsiyesini almak istedim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,085 puan) tarafından
Ben İstanbul'da değilim ama instagrda ebrusqa diye bir fenomen var o orada yaptı doğumunu çok memnun kalmış öve öve bitirememisti. 
tarafından
Övülmeyecek gibi değil ama gerçekten oglum 33 haftalık doğdu  bir yaşında halen götüyorum takipli hasta oldu beyin kanaması ve kalp delik oldugu için. Normal dogumda zaten odanda dogum yapıyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben normal dogum yaptım kasım 2021de aşırı derecede memnun kaldım oğlum erken dogdu. Doktorları çok ilgili sizin ikinci sezaryen oldugu için önceden gün veriyolardı şimdi son haftalarda acilden giriş yapıp öyle doguma giriyorsunuz genelde odalar ilk başta tek kişilik sonra iki kişilik odalara alınıyor. İlk oglumu özelde dogum yapmıştım ama burası kadar memnun kalmadım çok temiz ayrıca 
(216 puan) tarafından
Baklm canm ayin 13 ünde gidince sorucam doktora nasi olur diye
tarafından
Doktorları sabit değil canım haberin olsun ama gizem hoca ve adnan hoca cok iyi
(216 puan) tarafından
Nasi yani canm simdi atıyorum mesela Adnan hocaya randevu aldım gittim o hosuma gitti doguma o girmiyormu yani gittiğimde şu tarihte gel yatisini yapalm deseler o doktor girmez mi doguma zaten sezeryan olucagi için doktor gün veriyo ya
tarafından
Herzaman aynı doktor olmaz canım ben en son gittiğimde öyleydi doğuma giren farklı doktor olabiliyor
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım 1 yıl önce ben doğum yaptım çok çok memnun kaldım özelde doğum yapmış gibiydi doğum için beni odaya aldılar refakatcimda vardi sancimi çektim yine aynı odada geldiler normal doğum gerçekleşti  ve o odada kaldım çok temiz çok ilgilileri tavsiye ederim
(216 puan) tarafından
Sagol canm ya içim rahatladı valla biraz teredutluydum bi önceki gebeligimde esenler kadın doguma gittim 1 kere gittiğime gideceğime pişman oldum hiç ilgilenmediler o yuzden kafam karışıktı
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Teyzem orda doğum yaptı 2 buçuk ay önce çok memnun kaldı
(216 puan) tarafından
Sagol cnm baklm 13 ünde gidince bakicam ilgilerine

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 63 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Brc4616 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Brc4616 (1 puan) tarafından soruldu