0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Misal yuzbin izlenmesi olan en az oda. Ayllik nedir geliri valla iyi kazanıyorlar belliki varmi bilen eden . Ben bi kanali takip ediyorum aile hergeçen gun durumu iyiye gidiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
Canm 100 bin izleniyorsa 200 300 daha fazla da alabiliyorlar 
(3,794 puan) tarafından
Yoksa video basinami
(2,688 puan) tarafından
Aylık alıyorlar bacım ama izlendikce aylar sora ekleniyormu bilmiyorum reklama filanda alıyorlar bı suru şey giriyor işin içine.
(3,794 puan) tarafından
Demekki okadar mutlu olmalari ondan. Para su gibi akiyo
(2,688 puan) tarafından
Öyle bacım biz izliyoruz onlar kazanıyor.
(3,794 puan) tarafından
Sinirime gidiyo kiz valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok alıyorlar galiba hele tiktok hediye gelince sevinçten kuduruyorlar bnde o hediyler ne kadr merak ediyorum acaba 30bin fln mi ama nasıl seviniyorl Dd:ddd
(3,794 puan) tarafından
Anam millet bizim bilmem kac senede aldigimizi hopp diye aliyo
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama Kadir Ezildi Umranto falan sadece 15 saniyelik reklama 25 bin istiyor . Paylaştığı her tiktan para kazanıyor alınan her ürünün ,%20 komisyon ücretini alıyorlar . Hepsi birer villa sahibi oldu aveller sayesinde 
(11,217 puan) tarafından
Hahaha aveller dımı: ad benımde kız arkadasım fenomen oldu kocası memur . Sımdı bır eve gectı ama sırına burdan dgl ındı bırıkımımız dıo: ad
(3,794 puan) tarafından
Valla kiz yalan yok ben  bazen izliyorum . Harcadiklari paranin hesabi yok ya. Insanin sinirinede gidiyo misal benim.  Biz nerde ne ucuz ay sonunu zor ediyoz millet gule eglene gidiyo markete
(7,193 puan) tarafından
Zelal hepsi yalancı zaten . Giymedikleri ne kadar berbat ürün varsa reklamını yapıp gidip en pahalı kıyafetleri kremleri alıyorlar bizim avellerde aa bu krem onda vardı alayım aa bu ayakkabıyı giyiyor uygunda hem bende alayım diyor sonrasi bin pişman.  Evinde yardımcısı olup üç çocuğuma kendim bakıyorum diye yalan söyleyen de var bunlar için yalan su gibi bir şey
(7,193 puan) tarafından
Nur Ela psikolojin için izlememeni hatta antifenomen sayfasını takip etmeni tavsiye ederim
(3,794 puan) tarafından
Para değiştiriyor hepsini.  Bende olsa bende değiştirdim :Ddssghsj
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Csnım enes Batur video beğenme başına 1tl alıyordu en son ve videeosuna baktım 500bin izlenmiş kendi açıklamıştı hesaba yatan parayı göstermişti
(6,441 puan) tarafından
Vallaha denk gelmişti izlemiştim hele cemre solmaz ** gibi zengin ya tiktok çekiyor ya aylık 300 500bin arası alıyormuş sıralamışlardı denk geldi okudum
(3,794 puan) tarafından
Vay anam vay . Bunlara zam gelmis gelmemis neylerine
(6,441 puan) tarafından
Tabiki hep marka giyiniyorlsr evleri arabaları nasıl lüks ben bi ara ecenaz üçer enes batur aşkına kapılmıştım videolarını izliyordum evleri yaşamları ünlülerden farksiz sonra başka içerik üretenler işte kim ne kadar kazanıyor diye söyleşi yapmıştı o mükreminler bile ne kazanıyor ya
(3,794 puan) tarafından
Bizde iste sogan patates ne zam geldi diye dert yanmaya devam sinirime gidiyo keske youtube kanallar kapansa
(6,441 puan) tarafından
Hahaha ay güldüm son cümlene :) inan bedavadan para kazanıyorlar bizlerde izliyoruz işte hele şu tiktokta hediye gönderme olayını anlamıyorum o da yüksekmiş bir ayı bilmem ne kadarmış
0 oy
(48,668 puan) tarafından
benim takip ettigim yokta kizim izliyor lina.var.simdi.hepsininde annelerinin sesleri kulaklarımı tirmaliyo
(3,794 puan) tarafından
Benim takildigim nokta bunlar o kadar kazaniyorya . Bizde burda patates sogan fiyatini tartisalim
(48,668 puan) tarafından
ee sende cek saçma sapan videolar☺️
(3,794 puan) tarafından
Anam yokya colugumu cocugumu kendimi milletin önüne atamam ben . Kimler ne fikirle ne niyetle ne gözle izler
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki valla baya zengin oluyorlar ama 
(3,794 puan) tarafından
Az buz kazanmiyolar evler arabalar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 608 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
26 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Jajajhvx (20 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,843 cevap

34,845 kullanıcı

...