0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşimin sağdıcı olduğu arkadaşı ilk defa eşiyle gelecek geçen ay evlendiler saat 4 te gelecekler 7 gibi falan yemek yeriz çünkü eşim 8 de işe gidecek ben saat 7 ye kadar ne ikram edeyim onlara eşim 6 7 gibi yiyelim dedi bana da kantikli geldi 5 te akşam yemeği yenmez ki eşim acıkır işte yemekde bulamaz ben o üç saatlik arada ne hazırlayıp ikram edeyim fikir verir misiniz 8 8.30 gibi de gidecekler ha birde menü fikri verirseniz sevinirim 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,537 puan) tarafından
5.30 gibi yemek yeuip somra kahve meyve ikram edin 8 e kadar
-Reklam-
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Aklıma sadece çay meyve ve kahve geldi 
0 oy
(7,043 puan) tarafından

Valla o saat için en uygunu çay ve küçük atistirmaliklar olur kurabiye yapabilirsin kuru yemiş koyarsın yemek yenecek de kek poğaça olmaz tatlı yemek öncesi olmaz  menü olarak da 

Mercimek çorbası 

Nohutlu ya da mısırlı pilav 

Köfte çanağında garnitür güzel olabilir kış günü sebze yok ki yoksa karnıyarık kürdan kebabı güveçte etli sebze yemeği faan derdim ama olmaz  ya da kotfeli etli falan garnitür yapabilirsin 

Meze olarak havuç tarator bol cevizli zeytin yağlı 

Mevsim salatası 

Lahana ya da yaprak sarması koyarsın ortaya 

Peşine bi fırın sütlaç ya da irmik helvası ya da karamelli cup tatlısı mis gibi menü olur olsa da hepsini yesem :D

(48,695 puan) tarafından
☺️☺️☺️suan bende acim.bisey.yemicem.yemicem yemicem
(7,043 puan) tarafından
Amannn boşver kalk ye kız sarma var yenmi :)
(48,695 puan) tarafından
olur yerim☺️ Helva yapayım.yarin bari onuda ben sicak sicak seviyorum
(7,043 puan) tarafından
Yok kız soğuk soğuk şöyle Maraş dondurmalı misss
(48,695 puan) tarafından
yaparim sicak yerim soğuyunca sürüklenir ben herşeyi pistigi gibi.severim keki sütlacı pudingi falan
0 oy
(48,695 puan) tarafından
4 geleceklerse cay demle tatli cerez falan koy 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Çay koy yanına kurabiye kek falan koy
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Nerden gelcekler ona bağlı bence uzaktan mi 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Bence en 5 6 gibi yiyin eşine göre hazırlama gtmrden esın bi daha atıstırır. Ya ra grldiklerinde bi kahve kek ıkram et. Şahsen bana öncce meyve dahi verseler tıkanır biiey yıyemem bi de ters olhr sanki karısık durum :) 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
7 e kadar yemek geç kalır ki,  yemek yiyip hemen kalacaklar mi? Bence biraz oturun yemeği indir ardından çay yanina ikramlar 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Geldiklerinde çay ya da  kahve ikram edersin 6bucukta da en gec sofraya oturun bence
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bence 5 5.30 gibi yemek yeyin ardından çay meyve eşinde gitmeden azıcık daha atistirir gider 
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Geldiklerinde bı.kahve ikram et. Sonra 6 6.30 gibi yemek yersiniz. Zaten yemek hazırlıği derken vakit geciverir
0 oy
(211 puan) tarafından
Çay ikram edilie yanına poğaça veya börek sarma veya parates salatası kek olabilir  tuzlu kurabiye olabilir bu yarz doyurucu şeyler hazırlayıp gün gibi yani ikram edebilirsin hem aç olan kişi doyar hem 5 te gelen misafire uygun ikram olur 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 463 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 319 göst.
3 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 249 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Pelin93 (40 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...