0 oy
738 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar oğlum dün kayboldu servis yüzünden okul çıkış saatinde çok sıkıştığı için lavaboya gidiyo bu arada servis beklemiyo gidiyo arkadaşları Musab yok gelmedi deyince babasının çiftliği mi onumu bekleyecem deyip gidiyo oğlumda çıkıp servisi görmeyince panikle koşup bulmaya çalışıyor evi Bursa da oturan varsa okulu Yunuseli de o akşamın 7 sinde yürüyor Orhaneli kavşağına kadar gidiyor Allah razı olsun kadının biri farkediyo onu numaramı arayıp haber veriyor dün canımdan can çıktı polisler bir yandan eşim akrabalar öğretmenler bir yandan her yeri didik didik ettiler bulamadılar ta ki o kadın bulup polise haber verene kadar Allah'a şükürler olsun bulundu rabbim kimseye yaşatmasın akıllı saati vardı bozuldu şimdi ona yenisini almak istiyorum ama güzel kaliteli bişey olsun istiyorum bildiğiniz bi ürün var mı aynı şeyi birdaha yaşayamam 

25 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
Oğlum 5. Sınıf öğrencisi 10 yaşında 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O servıs soforunun yuzune tukurdunuz mı? Polıse sıkayet ettınız mı
(51 puan) tarafından
Adamı görmedik görevden alındı şikayet ettik bırak tükürmeyi agzını burnunu kırmak onu öldürmek istedik ya bu çocuğa bişey olsaydı
tarafından
Kesınlıkle polıse sıkayet edın bennunv okurken harclıgım cıksınndıye servıs ablalıgı yaptık, bır cocuk yok dıye 3 mahalle gezıp aradıgımı bılırım boyle sey mı olur
0 oy
(916 puan) tarafından
Ay Allah korusun okurken yuregim ağzıma.geldi ya bulunmadı hala sandım 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun balım çok zor birşey okurken bile korktum . Peki numaranı ezbere mı biliyordu aramışlar ya seni 
(51 puan) tarafından
Evet biliyordu canım ama o da çok korkmuştu güvenememiş kimseye
0 oy
(403 puan) tarafından
Servisten şikayetçi olun en önemlisi ne demek babasının çiftliği başına Allah korusun bişey gelebilirdi
0 oy
tarafından
Çok çok gecmıs olsun canım oda ne bıcım şoförmüş oyle Allahin empatı yoksunu ya cıdden cocuklarla ılgılı bır ıs oldugunda o ısı yapacak ınsanlar cıddı egıtımlerden geçmeli hatta yapım aşamasında rol alan anne baba bıle bebek planlanırken egıtımden gecmelı bu nasıl bır vurdumduymazlık ya
(51 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ben olsam dava açmak ile korkuturum o servis şoförünu  bir dünya para alirlar ama hizmet gelince sıfır ! Allah hidayet versin bu tür insanlara yazık ya daha sabi bunlar hiç mi düşünmüyorsun ben almazsm bu çocuk nolur ne yapar diye ... Allah beterinden korusun çok geçmiş olsun 
0 oy
(66 puan) tarafından
Servis soforunden hesap sordunuz mu en onemlisi bu suan benim icin icimin sogumasi laizm ay cok sinirlendim
(51 puan) tarafından
Yemin ederim aynısını söyledim dünden beri içim yanıyor acıyor ya yüreğim sıkışıyor normalde eşim kavga edecek diye ödüm kopar ama ne olur bul o adamı onun canını yak ben dayanamıyorum içim soğumuyor o gecenin 10 unda bulundu çocuk bu soğukta kavşakta öylece duruyrmuş ya bişey olsaydı
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Hemen servisi değiştirin Allah korusun bu bizim başımıza gelse eşim o servis şoförünün ağzını burnunu kirardi şikayet edin o pislik herifi 
(51 puan) tarafından
Eşim çok aradı bulamadı Allah'ın cezasını kayıp adam kaçmış
(6,512 puan) tarafından
Yiyeceği dayağı biliyor işte
0 oy
(8,928 puan) tarafından
Ne demek onu mu bekleyecem şoförün bu yaptığı suç yalnız ustelik servisin hostesi nerde neden yoklama almamış sabah gelen çocuk akşam serviste yok o şoföre dava açabilirsiniz Allah korusun ya cocuga bisey olsaydı o saatte bunun hesabını kim verecekti 
(51 puan) tarafından
Yoktu hostes
(8,928 puan) tarafından
https://www.trendyol.com/smartbell/q540-plus-goruntulu-konusma-akilli-cocuk-saati-yeni-versiyon-p-355680772   fiyati yüksek biliyorum fakat arama ozelligide olduğu için öğrencilerime bunu tavsiye ediyorum akilli telefonun saat versiyonu yani

https://www.trendyol.com/smartberry/cocuk-yesil-konum-takipli-sim-kart-girisli-lbs-ve-sos-ozellikli-akilli-saat-p-43311625    buda uygun fiyatlı sadece konum takip dinleme kamera özelliği var diğerinden farklı olarak arama cvp verme özelliği yok
(51 puan) tarafından
İnanın fiyat umrumda değil artık ben daha ne kadar bu korkuyla yaşayacam bilmiyorum uyuyamıyorum sürekli aklımda ya birdaha aynı şeyi yaşarsam diye
(8,928 puan) tarafından
O zaman ilk gönderdiğim linki alırsanız daha iyi olur velilerim çok memnun ondan arama özelliği olduğu içinde
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Gecmis olsun Allah tan numaranı biliyormuş. Bunlar çok önemli aslında çocuklara telefon numarasını ezberletmek lazim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
O servis şöförüne dediğini yuttururum önce terbiyesiz.çok geçmiş olsun kuzu Rabbim yaşatmasın kimseye
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Çok korkunç ya. Çok şükür bulunmuş Allah'ım korumuş. Öyle bir durum olursa okulda beklesin bı daha. 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Servis şoförünü şikayet edin bence 
0 oy
tarafından
Ah kuzum kıyamam nasıl korkmuştur ya okurken içim cız etti. Rabbim tekrarını yaşatmasın canım benim inşallah hiç bir anne babaya evlat acısı göstermesin. Aminn.. 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Arkadaşım oğluna tcl markasının saati mi almış. İçine hat da takılıyormuş. Ama sadece onlar aryaabiliyormuş yani öyle çocuğun dikkatini dağıtıcı bir şey değil. Çok memnunlar hatta geçen gün bozulmuş aynısından yine aldılar 2 bin TL ye 
(51 puan) tarafından
Evet gördüm yurtdışından geliyo önceki saati öyle Amazon dan aldık 2 hafta önce bozuldu gönderim yapacaz ulaşamıyoruz satıcıya Amazon dan ayrılmıs o yüzden çöp oldu o saat en azından Türkiye den olsun daha güvenli
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Geçmiş olsun servisi şikayet edin kesinlikle 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Çok şükür bulunmuş yavrum nasıl bir vicdansızliktir yaptığı kesinlikle şikayetçi olun peşini bırakmayın yazık çocuk nasıl korkmustur 
(51 puan) tarafından
Aynen öyle o ayrı biz ayrı rabbim kimseye yaşatmasın tanımı olmayan bir acı korku
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Bahane içimin soğuması için şoförü şikayet ettik de lütfen deli oldum ben olsam var ya adamı rezil ederdim şerefsizz 
0 oy
(158 puan) tarafından
Öncelikle çok çok geçmiş olsun o çocukta hep bir travma olarak kalacak o ******** adamın bunu yapmaya ne hakkı vardı şeytan diyor ki öylelerini gebert p******* aldığı parayı biliyor ama

Şuna bak ya biz çocuklarımızı onlara emanet ediyoruz şu olanlara ben okurken bile içim gitti benim iki çocuğum da servisle okula gidiyor böyle bir şeyi Rabbim kimseye yaşatmasın düşüncesi bile çok kötü bununla geçmiş olsun Allah o kadından razı olsun demek ki hala iyi insanlar da varmış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
22 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbetkuşuu (961 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...