0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Kızlar internette 8 diyor bazı sitelerde +1 yaş diyor ben kararsız kaldım şuan 8 aylığız fikri olan varmı?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
11 aylığız 4 aydır veriyorum çok seviyor balığı 
(173 puan) tarafından
Mezgit vermeyi düşünüyorum mamada alıyor herhangi bir zehirlenme yaşarmıyız
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Her balık verilmez mesela dil balığı , çupra gibi balıkları fırında ya da buharda pişirerek denetebilirsin mesela palamut verilmez
(2,360 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında şahsen ben çupra veriyorum süt de veriyorum. Niye zehirlensin ki
(7,447 puan) tarafından
Balık ve süt ürünleri beraber tüketilmez balık taze ise herhangi bişey olmaz ben sabah peynir verdim akşam balık verdim mesela
(7,447 puan) tarafından
En diplerde yaşayan balıklar verilmez çok cıva içerdiği için canım o yüzden verilmez
(26 puan) tarafından
Yanlış bilgi palamut dip balığı değil ki verilmesin ekim kasım gibi yağlı olduğu dönemlerdir hatta çocuklar için çok faydalıdır o zamanlarda alınıp verilmelidir balık konusunda bilginiz yoksa insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.
(7,447 puan) tarafından
Bir doktorun kitabı var bende tarifler ve bilgiler o kitapta yazıyor kafama göre yazmadım hanımefendi..merak etmeyin burda ki kendini bilmez annelerden değilim çok araştırır çok okurum
0 oy
tarafından
Civa içeren dip balıkları verme canım. Ama hamsi istavrit gibi balıklardan verebilirsin sekizinci aydan itibaren.
(173 puan) tarafından
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Biz 7 aylıkken vermeye başladık şu anda 9 aylık severek yiyor
(173 puan) tarafından
(1,070 puan) tarafından
Ben mezgit değil de somon palamut falan verdim balık vereceğim zaman da mama vermedim onun yerine başka şeyler yedirdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1609 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
4 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,316 cevap

34,987 kullanıcı

...