0 oy
717 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Herkese hayırlı akşamlar 4 yıldır evliyiz ailesiyle birlikte oturuyoruz kaynanam bekar görümcem var hemsire onu yanına başka şehire gitti kayinbabam bizimle birlikte duruyo bu zamana kadar yemek az cok yapardim ama tam bilmiyodum hep kaynanam yapar kayinbabam çok huylu biridir bazen yemeklerim olmuyo farkındayım ama bazen guzel yapıyorum kötü yapınca hic yenmicek kadar falan asla değil bugünde kuru fasulye yaptim kendine sobaya patates atmış çorba yapiyorum kaşığı daldiriyo inceliyo çorbayı cidden bıktım takma diyorum yapamıyorum 

22 Cevaplar

+1 oy
(13,314 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla beğenmiyorsa yemesin ben kimsenin özel aşçısı değilim. Her şeyi de mükemmel yapmak zorunda değilim yapıyorum beğenirse afiyet olsun beğenmiyorsa da kendi sorunu ya dışarda yesin veya daha iyisi eşiyle beraber kızının yanına gitsin 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Daha başlığı görür görmez zıkkımın kökünü yesin dedim valla, okuyunca da hak verdim kendime, gerçekten zıkkımın kökünü yesin 
(265 puan) tarafından
Aynen öyle canım
tarafından
Hahahah:)
+1 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar ya çok acımasız yorum yapıyor bazılarınız ne demek zıkkım yesin falan 

Sizin anne babanız var biri onlara öyle dese hoşunuza gidermi 

Vallh çok ayıp ya yaşlı insana öyle denmez 
(181 puan) tarafından
Valla ya artı veremiyorum sana bacım helal olsun
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Huylu biriyse yapacak bişey yok bacım umursama.. 
(265 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Yemiyosa ac kalsin kalksin kendi yapsin netcen bacimm adamin huyu cinsse napabilirsinki 
(265 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Canım yaşı büyükse salçalı baharatlı ağır geliyor olabilir bıkmışlar onlarda yemekten çoğu şeyi yemezler artık yaş aldıkça
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Allah sana sabır versin bacım çekilmez gerçekten.
(265 puan) tarafından
Aminn amin
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Ay benim babamda huyludur kardesimde kimsenin evinde yemek yemezler komşu yemek falan getirse yemezler herkesin yemeğini yemezler zor yani şimdi ne desem bilemedim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Oda gitsin eşinin yanina
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Olabılır canım bazı yaslılar oyledır alışkın oldugu damak tadını lezzetlerı arar. Bızım gelınde cok farklı ymkler yapar bazen getrır babamın asla yemıcegı seyler hanı ayıp olmassın dıye yıyo ama beraber yasalar asla yemez bılıorum :) ama benım kayınbabam ne yapsam yer cunku ayıptır soylemesı kaynanam yök yapmayı bılmez bu konuda ben daha basarılıyım: D

0 oy
tarafından
Eeee yemesin umurumda olmaz 
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Olabilir canım bende herkesten yiyemiyorum boşver 
0 oy
tarafından
O açıdan şanslıyım kayın pederim de aileside beğenir yemeklerimi hamur işlerini  en çokta kayın pederime yapmayı severim . Yemek istemeyen yemesin cnm uğraşma sende 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Karsiiyla gitseymis madem boşver 
0 oy
tarafından
Zıkkımın kökünü yesin yani beğenmiyorsa kalksın kendi yapsın siz yiyin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Valla yaparım yemeğimi oturur yerim beğenen yer beğenmeyen de girsin mutfağa kendi yapsın eğer çok canın sıkılıyorsa de ki baba ben yapamıyorum galiba sen yap biz yiyelim 
0 oy
(355 puan) tarafından
Nefret ederim kayinbabada gitsin ne diye bırakıyor kaynanam bir yere gittim kayinbabam evde durmaz ayrı olmamıza rağmen eve gelsek hemen gider gotursun kocasını da Allah hallaaa ya
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ee keske oda gitse karısıyla kızının yanına
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Benm ablamın kayınbabası da yemez onunki de huy bitek karısının yapıtıgını yermş  ama öyle corba inceleme huyu yok o biraz ayıp bsey , genel olarak yemiyormuş yada et getirip mangal yapıyormuş balkonda , onu yiyormuş sadece ablamdayken
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Huylu biriyse kendi yapıp yesin kimse kimseye zorla yemek yediremez sipariş versin gıcık olurum bende 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 234 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 382 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 720 göst.