0 oy
1,223 göst.
Aile kategorisinde (6,374 puan) tarafından
Bugün baya temizlik yaptım tuvaleti filan yıkadım evimiz kombili deil bir oda, sıcak diğer taraflar buz gibi soğuk suyla dondum temizlik yapmaktan ve 2 aylık hamileyim üstelik gripim.

Eşim 4 de işten geliyo acele ediyorum Bi yandan temizliği bitirdim tam yemeğe giriştim eşim geldi bugün bizim evin tam önüne pazar kuruluyo. Eşim üstmü çıkarmadan hadi pazara gidelim gelelim Bi daha çıkamam dışarı dedi tm dedim zaten canımdan bezmişim halim yok o da, bi yandan, hadi hadi diyip duruyor bende montumu giydim eşarbımı örttüm terlik giydim çıktım hazırlanacak halim yoktu zaten eşim önden çıktı kapıda, bekliyor ama karşıda. Ben kapıdan çıkınca karşıdan bu ne böyle çingene gibi olmuşsun dedi şok oldum. Normalde gezmeye gidaerken şalımdan eteğime kadar ütüler çıkarım dikkat ederim kendime. Ama pazarda kim bana bakacak, zaten kapının önü diye düşündüm.

Eşim bunu söylerken pazara giden insanlar kapının önünde dolu zaten tam pazarın girişi bizim ev. Herkes, duydu üstelik Bi komşu var baya dedikoducu yani he lafı heryere taşıyan biri o da duydu eşim bağıra bağıra söyleyince o da, dönüp bana baktı bende kadının yüzüne bakamadım etrafa bakar gibi yaptım aşırı utandım. Utanılacak bir halim de yoktu aslında ama eşim rezil etti beni saolsun bende hiçbirşey demeden pazara doğru gittim bende ama aşırı zoruma gitti hayatımda bu kadar utandığımı hatırlamıyorum hiç

34 Cevaplar

0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ne giyecekmissin tuvaletmi ey allahim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten çingene gibi davranirdim evde. Bıktırırdim herhalde. 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Şu hamilelik döneminde de ne kadar absürt bir olay varsa yaşanılıyor. Bırakıp çıksaydın eve bacım. 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Eşin çok ayıp etmiş 
0 oy
(625 puan) tarafından
Ağzına... tıkarım o lafı. 
0 oy
(8,558 puan) tarafından
Sende çingenenin kocasısın diyemedin mi yavrum bosver kimseye takılma eşine de kızma hayatım nıye mılletın ıcınde oyle dedin deme bi daha de geç 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bende onu rezil ederdim niye sustun ki eşin diye seni milletin içinde rezil mi etmesi gerekiyor pişman ederdim valla söylediğine bir daha da onunla bir yere gitmezdim
0 oy
(48,974 puan) tarafından
sende soparlara benziyon derdim ben olsaydidm 
0 oy
(13,336 puan) tarafından
Sinir bozucu    
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Insanlarin icinde bagirma bana diye kavga ederdim sonra.     Bisey sorucam cingene ne oluyor
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ayy pislik ben olsaydm pazara bile gitmezdm onla derdim git kendin al ne alıyorsan pislik ya hamilesn  anlayssz köpeek
0 oy
tarafından
Bizmde Pzr kapinn önünde eşim öyle bir şey dese agzna sicarm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kendi gitsin,daha ne alınacağını bilmeyen adam sana lafmı söylüyor

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 580 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 855 göst.