0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (5,339 puan) tarafından

Kızlar ben 4 yıldir evliyim kiradayim ve 7. Katta otryrium zaten iki sene boyunca asansörüm hiç çalışmıyordu yukarı çıkana kadr canimiz cikiyirdu ailem beş saatlik uzak bir şehirde kaynnanlarda bu civarlarda ama uzak evim bu kaç yıldır rutubet oluyordu siliyorum tekrar cikiyro bu sene resmen battı ev sahibi evden çıkaryor dyor kirayı 5 yapcm eşimde dyor şubata tasinacaz kızım resmen pencereye cikiyor pencereler çok aşağıda prziler aşağıda parmağını sokuyor :'( yemin ederim dolabım perisan olmuş halı perde kziimin kıyafetler milletin verdiği batmış kap kara olmuş istanbulda kiralar ucmus en kötüsü 5 tenn başlıyor annemlerin oraya tasinacaz Tekirdağ eşimde öyle dyor bakacaz dyor suabata tabi şuan burda gridigi işi iyi blmiyorum ne olacak yagamizda yatamıyoruz yerde yatyuriuz kızımın yeri rahat değil :( çok uzugunum yemin coraplarinizq kadr hani yerimiz de yok kzilwr lütfen dua edin bir ay snra eşim para biriktirse para yeterse güzel bir yere taşınalim :( zaten gtmek istiyoruz skntili sorunlu bina en üst katta olduğum için bir tek bnm evim byle

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım Rabbim gönlünüze göre versin inşallah üzülme Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar bol bol dua et
(5,339 puan) tarafından
Vala bende sürekli ağzımda.dua var yemin ederim dört yıldır neler cekiyriim.bu evden
tarafından
Üzme kendini inşallah iyi bir eve taşınmak nasip olur Allah'ın izniyle
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bilirim o küfü bende çekiyorum en üst kattayım çamaşır suyu ile siliyorum sürekli  rabbim hayırlısını nasip etsin cnm
(5,339 puan) tarafından
Üstün boşmu cnm çatı katı bnm de yazın eriyoruz kışın dönüyoruz ev batmiş
(5,311 puan) tarafından
Çatı var kuzum benimde
(5,339 puan) tarafından
Aynen aynen bnm de üstümde çatı var yazın korkudan cami acamaiyiruz bebekten dolayı çok sıcak kişta hem soğuk hem rutubet batmis
(5,311 puan) tarafından
Klima altında duruyoruz biz
0 oy
(5,824 puan) tarafından
İnşallah güzel bi eve çıkarsınız rabbim yardımcınız olsun 
(5,339 puan) tarafından
İnşallah insalalh cnm
0 oy
tarafından
Altta katta oturuyorum seninle aynı durumdayım her yer temizlesende leş kiraciyim izmirdeyim kiralar uçtu 
(5,339 puan) tarafından
Dönemi giriş katlarda rutubet oluyir altı boş olduğu için ayy burdada İstanbul beş altı dan aşağı yok
tarafından
Ayn öyle canım
0 oy
(962 puan) tarafından
Rabbim herkese içinde huzurla mutlulukla yaşayacağı rahat edeceği evler nasip etsin
(5,339 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Her zorlukta bi kolaylık vardır en iyi ben bılırım ben anlarım senı 5yılda tüm eşyam çürüdü tam kurtuldum derken yine küfle eve geldım beyaz esyalarım paslandı dökülüyor boyası hele mobılyalarım dolap arkaları elınle kır elıne gelır oyle nem trutubet yıkadıklarm kokmuyor hep yıkanmamıs yıllardır valız beklıyor gibi kokuyo ıstanbul öyle canm uygun aradgn surece yine kötü eve girersin gidin tekırdaga ordada iş bulur Allah ın ıznıyle hıc uzulme poztıf ol o cocukların rızkı muhakkak Rabbım verir yeterkı ümitli ol cok dua et
(5,339 puan) tarafından
Ayy. Allah razı olsun dimi İstanbul berbat bı şehir hem pahalı hem. Evleri pis havasıda hiç güzel değil sanki benzin kokusu gelyri herşey bna uzak valaha yoları hep tepe binadan önünü göremiyon kziim çok sklyor hep peşindeyim bim pazar market heryer bna çok uzak  bmm kıyafetlerim çoğu poşete kenara koymuşum üst üste neyi nereye bırakacağımi şaşırdım pslik gotryri neyi nereye bırakacağımi şaşırdım neler neler çektim yine imtihan dünyası eşime dyorum gidelim kendisi hep bakyor ilanalra dyro şubata 20 bin toplamış olacm gideriz inşallah dyor dolap falan batmis
(2,705 puan) tarafından
Gıder kurtulrsun ınsallah ben birde 5yıllık evlı olup uckere taşındım esyalarn bır tasınma daha kabul etmez ınan tahtalar öyle nem cekmıs kı dolaplar kırılıyo elımzde vıda tutmuyordu ıcındeki vidaları eskımz hep kırıldı cıkarırken adamlar sökemedı bıle cok zor cok bıde kucuk bebegım var ben astm hastasıyım sureklı kasınıyo kafamz gözumuz
(5,339 puan) tarafından
Ayy cnm bnm ama yine üç defa değiştirmiştim evi gerçi senin değin gbi valaa taşınınca bile eysalar maf oluyor cnm benm dört sene olmadı evleneli halilarim altı rutubet olmuş gecmiyri perdeler kızımın kıyafetleri valah hep yosun tutmuş Şubat'ı sabırsızlıkla bekliyorum eşim hep ha bu yaz ha beş ay snra ha altı ay snra hep bekledim dişimi sktm çocuğum yaramaz camalra çıkıyor düşün camlar alçak
(2,705 puan) tarafından
Allah tez vakıtte gönlune göre versın canm hergun küf sılmekten yoruldum bende
0 oy
(276 puan) tarafından
Bir sene oyle bi evde kaldik biz de istanbuldayiz guya denize yakinmis lanet olsun  kuf kokusu herseye siniyor duvar kabarip dokuluyordu

Mallasef oglum dogumdan sonra da 6 ay o evde kaldi vee sonuc bronsit...

Esim ev bulamayiz diyordu cesaretlendirin Allah kerim

Simdi hamdolsun bahceli bi evdeyiz..

Zorunda olmasam asla yasamak isteyecegim bi sehir degil..yoruyor cok ..
(276 puan) tarafından
Rabia ikra cim..yolun bahtin acik olsun..isin gucun rast gitsin kardesim
(5,339 puan) tarafından
Allah' razı olsun şoyle soylum bende günde beş vakit namaz kılan çok dindar biriyim Allah'a şükür ama gerçekten bazen insan patlama noktasına gelebluor  bnde çoğu zaman lanet olsun kahretsin dyorum:).
tarafından
Canım kimse mükemmel değil tabiki kendimde bir çok eksiğim var kabul
Ama arkadaş bi post acti istediği cevapları alamayınca başladı mükemmel bilgili yi oynamaya ondan şey ettim yoksa insanız hepimiz anneyiz hepimiz dolma taşma durumumuz olur normal yani
(276 puan) tarafından
Ya arkadas ben sordugum soru disinda aldigim her alakasiz ve yargi dagitan cevaplara susamam ...

Hayir niye susayim.. İstedigi cevaplar derken gelin bana guzelleme yapin falan mi dedim ...ama bi baktim ohoooo...benim soruyu biri almis oteki yuvarlamis beriki dinimizde eskiden kotuluk vardi diyor...susamam kardesim fazla tevazu. Vasat insandan nasihat dinlemektir ..
Ben ne soruyorum ..sen ne anlatiyorsun ..

Mevzu annelik tasmak aman da sabretmek dini butun musluman olmakla hic alakali degil diyecem de kime anlatiyorum dimi
tarafından
He he bacım he he
0 oy
(187 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım insallh gönlüne göre bir evin olur.. 
(5,339 puan) tarafından
İnsaalah cnm bnm ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy