0 oy
1,415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Iyi aksamlar kizlar o kadar hirs dolu sinirle doluyumki.Birde elim ayagim bosalmis gibi dondum artik neye gulsem neye aglasam bilmiyorum kaldim öyle. Esimle ilk tanisma nisan evreleri cok guzeldi nisandan ve israrla erken nikahtan sonra ailes ve kendinin gercek yuzunu gorduk. Ben tam gercegi hatta dugun gunu gordum esimin ne ogrenc karakterli oldugunu. Evlendigim ilk ay watsapta beni aldattigini bir kac kadinla yazismalarini gordum. E tabi tartismalar derken yiktim ortaligi. Yapmam bir daha dedi. Ya bismillah yeni evliydik be ahlaksiz adam. Sonra bir defa daha yakaladim tabi bosanmak istedim yalvar yakar vazgectim. Bu adi herif ne zaman tartissak ill bir kadinla watsaptan konusuyor. Tartismalarda hep onun igrenc ailesi ve kendi yuzunden. Dünden önce yine tartistik. Brn bebek bakoyorum aksama kadar isten gelmis bir iki ufak yardim istedim senmisin isteyen yorgunmus v.s diye tartisti benimle uyuduk ayri. Sonraki gun yine biruyle konusmus eski konustugu biri ilk evledigimizde o numaradan watsapta konusmustu cunku resimden hatirladim. Eve geldi telini elime aldim watsapa baktim seytan durttu engellenenlere baktim yine o kadin tabi cildirdim. Ya ben artik yoruldum bu adam haysiyetsiz degilde ne ? Bebeğim daha kucuk 5 aylik. Ailemin durumu kötü ben caresizim. Ama gururumada yediremiyorum ben simdi ne yapicam susup oturucakmiyim. Bana diyo ben aramadim bide bakiyor iyice sinirleniyorum bir daha yapmam söz diyor. Peki srfsiz simdi neden yaptin diyorum ses cikarmiyor. Ne yapiyim ? Okuyan ve cvap yazanlara tesekkur ederim.

(Aldattigi kisinin numarasini bir arkadaslik sitesine yazdim kendine bekar birini bulsun bu ***** kocadan vazgecsin diye.) 

21 Cevaplar

0 oy
(13,119 puan) tarafından
En başından affetmişsin ve bu eşine yol olmuş ben arada kaçamak yapacağım yakalandığımda özür dileyeceğim devam edeceğiz diye adamın asla seni kaybetme korkusu yok bu olmadığı içinde değişmez asla 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 891 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 919 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 144 göst.
0 oy
42 cevap 2,157 göst.