0 oy
2,153 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba dostlar dün gece eşim uyurken telefonunu aldım ve zaten şifresini söylemez bana tesadüfen aklıma gelen bir şifre oldu denedim ilk denemede girdi Allah görmemi istedi galiba bilmiyorum direk whatsapp girdim gördüğüm manzara bir nkadınlamesajlaşmaları  okurken ben utandım kocam bu kadınla yatmış kalkmış eve geç geldiğinde onunlaymış hafta sonu işe gidiyorum die onun yanına gitmiş ve bunu kimseye anlatamıyorum şimdi içimi rahatlatmam gerek kendisi uyanınca boşanmak istiyorum dedim 1ilk saçmalama falan dedi sonra telefonumu u kurcalaın yaptı beni aldatmasının sorumlusu bile yapıyordu kendime bakmıyorum diye ben bu halimle eve katkıda bulunayım diye çalışıyorım ve şimdi kafam Allak bullak 

42 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı durumları yaşadım 9 aylık hamileyim çok zor biliyorum allah yardımcın olsun 
(241 puan) tarafından
Benimkinde var mı sanıyorsun canım hala en ufak kız sorununa agladigimda 1 değil 50 ağla istersen diyor takıyor mu beni sanki ama mecbur katlanıyorum ben allah'a sığınıyorum imkanım yok çünkü başka
(241 puan) tarafından
Asla yuvanı yık demem ama bu sorunu eğer arkanda bir ailen varsa onlarla paylaş bence benim destek çıkan bir ailem olsaydı bir süre burnunu sürterdim yada sen onu evden gönder gitsin nerde kalıyorsa kalsın bir süre kafa dinle ayrı kalınca belki hatasını anlar
(2 puan) tarafından
En iyisi o evden gitsin şimdi evden gönderince ona da hem gün doğmuş olur direk o kadının yanında alır nefesini
(241 puan) tarafından
Bence de en iyisi annesi falan varsa gitsin orada kalsın evini bırakıp gitme sen bide geri dönünce dağınık ev toplamaya uğraşma şu halinle ama asla yuvanı yıkma derim bebeğine yazık sadece burnunu sürthatasını anlamasını sağla
(2,266 puan) tarafından
İkinizede o kadar üzüldüm ki inanın gözlerim doldu çok zor bir durumdan geçiyorsunuz kalsan kalınmaz gitsen gidilmez konuşsan çare degil hamilelerin duası geçermiş Allah öyle bir şey yaşatsın göstersin ki adınızı anarak inim inim inlesinler öyle muhtaç duruma düşürsün her bir gözyaşınızın hesabını Allah sorsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Icim cok daraliyorr :'(

Allahindan bulsun adi şerefsiz 

(2 puan) tarafından
Hiç sorma kardeş şuan anlatamadıkça birine ben patlayacam
+2 oy
(2,067 puan) tarafından
Bu adamlar evlenince götüne rahat batıyor disardaki kizlar daha cazibeli gelio oğlum madem evlenmeyein  böyle *** hatlar yiyorsaniz  allah ıslah etsin  böyle erkeleri uçkunlarına kesip çöpe atmak lazim  yada idam.etsinler......
+1 oy
(1,086 puan) tarafından
Yazışmaların fotoğraflarını çektiniz mi? Kızın numarasını aldınız mı? 
(2 puan) tarafından
Bir kısıma kadar ekran konuşmaları alabildim dayanamadım daha fazla okumaya
(1,086 puan) tarafından
Elinizde kanıt bulundurun. Biliyorum çok zor ama bunu tek başına çözemezsiniz. Bir süre evden uzaklaşın ya da eşiniz gelmesin eve. Ailenizin nasıl bir yapısı var bilmiyorum ama eğer size sahip çıkacak bir aile ise ailenizin yanına gidin. Bebeğimi benden alırlar diyede korkmayın bebek her daim annede kalıyor.
Eşinizi çok seviyor bir daha yapmaz diyorsanız o kadınla konuşun. Ortak bir karar alın saklamasın hiçbişeyi vs vs. Ama. Bunun için biraz burnu sürtmrsi gerekiyor. Hamileyken aldatılan çok anne adayı var malesef. Önemli olan sizin ne düşündüğünüz.
(2 puan) tarafından
Şimdi evde git desem mi ben mi gitsem bilemiyorum ailem sağolsun arkamda durur normalde ama şimdi hamile olunca onların tepkisini bilemiyorum başka şehirdeyiz ailemle boşanıpmı gitsem o kadar kararsızım ki
(1,086 puan) tarafından
Ev kira mı? Sizin mi? Babası falan mı verdi?
Git derseniz muhtemelen o kadına gidecektir. Ya da kavga çıkacaktır. ZTen yasak var. Bir de binadakiler öğrenmesin. Bugünü sessiz durarak yüzüne bakmayarak bir şekilde atlatmanız gerekiyor. Yarın da işe gider eğer ev babasının üstüne değilse akşam eve gelme kapıyı açmam rezil olursun butun binaya ve mahalleye de. İmkanınız varsa kilidi de değiştirirsiniz. Zaten arayıp sormazsa halinizi hatrınızı veya pişmanlık duygusu olmazsa ailenize ufak ufak danışırsınız . Akıl alırsınız yolunuzu çizersiniz
+1 oy
(780 puan) tarafından
Bir kadının düşmanı yine bir kadın burda derdimizi anlattığımız insanlar kadın onur tarafta bizi yine sırtımızdan vuran bir kadın Allah ıslah etsin öylelerini suna bak yaa işte arkanda kimsenin olmayışı ailenin seni tutmayisindan kaynaklanıyor bunlar pislik o pis elleriyle gelip birde o doğacak bebeğe dokunacak adi pislik ona tek bisey şöyle((ICINDE ALLAH KORKUSU VARSA IKI CIHANDADA SANA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM BENIM BU DUNYADA VE OBUR DÜNYADA ALLAHTAN BASKA  KIMSEM YOK SENIDE ALLAH'A HAVALE EDİYORUM DE ) yazıklar olsun sana aciz  insanmışsın haramla karın doyurmaya çalışmışsın emin ol haram SANA iki CIHANDADA sorulacak de emin ol ALLAHTAN korkuyorsa bu lafını düşünecek yada o an tepki verecek Allah yardım eder mazlumlara anası babası olupta kimsesiz olduğunu hissettirenlerede Allah soracak Allah yardımcın olsun bacım 
(2 puan) tarafından
Amin canım amin Allah kadınların yardımcısı olsun ne kadar zor seni bir ev eşyası gibi görmekten hiç farkı  yok bunun
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Nekadar ıgrenc pislik bir kocan var. Hamıle kadına yapılacak sey mı bu. Madem ıstemıodu seni neden cocuk yaptı. Defolup gitseydi. Ben senin yerinde olsam toplardım sımdı esyalarımı giderdim ailemin yanına yarında bosanma davası acarım. Sıktırolup gitsin o kadının yanına. Hakkettiği hayatı yasasın. Zannedıo ki o kadın sadece kendisiyle beraber. Cocugundan mahrum et yuzunu gosterme surunsun pislik. Hı dogumda kılo aldım falan dıosun. Onu mu soluo. Kendi ne cok mu yakısıklı. Ne sanıo kendini. Sen anne Olcan en kutsal en onur verici sey. Herkes kılo alıo tek alan sen değilsin oyuzden suan sen okılolarınla guzel sın. Suan cok sinırlendım. Yuzune tukurulecek adamlar kendini nimetten sayıo lar. Once karakteri otursun ondan sonra baba olsun
+1 oy
tarafından
Böyle yapan erkeklerin şeyini kesip agzina sokacaksin i.t gibi dolastiracaksin sokaklarda rezil olsunlar şerefsi.z namu.ssuzlarrr devlet bu pisliklere öyle bir ceza vermeli ki bi daha kimse aynı b.ku yemiycekde işte herkes susuyo herkese normal geliyor yeni gelişmiş özgür cağımız bu halde mide bulandırıcı 
0 oy
(238 puan) tarafından
Boylelerınj asacaksn
(2 puan) tarafından
Keşke
0 oy
(470 puan) tarafından
Allahın dan bulsun inşallah çok zor sakin üzülme bebeğini düşün
(2 puan) tarafından
Düşünüyorum zaten geceden beri oda streslendi belli hiç durmuyor
(470 puan) tarafından
Kiyamam yavrum ya anlıyo oda. Kadinin numarasini alsaydın keşke
(2 puan) tarafından
Aldım aldım ekran görüntüsü falan o kadar çok yazışmalar ki 2 aylık konuşma hiç silinme iş hepsini alamadım kaldtımadım
(470 puan) tarafından
Ara bence küfür et
0 oy
(879 puan) tarafından
Allahindan bulsun o kocan varya Allah'ım kimseye yaşatmasın canım inşallah senin hakkında hayirlisi olur
(2 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbım yanıma bırakmasın rezıl insan 
0 oy
(578 puan) tarafından
Sen onun çocuğunu taşıyorsun o sana bunları yapiyir pislik adamlar onlarda da a..m var bizde de fark ney anlamıyorum pislikler şunu şöyle ona senin gibi kaç kişiyle yapıyor kim bilir de eşine ne kadar midesiz la bunlar
(578 puan) tarafından
Mikrop ee bir evleniyor bu pislikler Kadinlarinda geleceğini yakıyor  bı erkek çocuk isteniyorsa ondan sır canım şuan ne diyo ne yapıyor
(2 puan) tarafından
Şuan hiç birşey demiyor gece boşanacam deidm  saçmalama dedi o çocuğu zamanında aldrr dediğimde aldırmadın flaan filan işte ben senden neden ayrılmak istiyorum hatta kendine bakmadığımı falan söyledi bende sen başkasını seviyormuşsun aranızdan çekiliyorum rahat edin dedim yatak odasına geçtim sonra arkadaşı ile sohbet ettiler telde gülme sesi geliyordu uyuyor şuan hala
(578 puan) tarafından
Aldır diyene kadar baskasi var deseydi sende aldirinirdin gene demek istemiyorum yoluma bakardin pislik bakımla ne alaka evin temiz mi vücudun temiz mi  ekmek as yapiomusun daha ne bekliyoralr anlamıyorum o karıya yedirdigi parayı sana verseyidi sende çalışmaz kıyafet alırdin atlet külot alırdin o bunları kastediyorsun canım cinsellik yani fanatazi *** adam ver para karını calistip ele yediren kadar pislik çok sinir oldum varya gebersin sunlar ya nasıl anlam veremiyorum empati kuruyorum
(2 puan) tarafından
Öyle cinsellik alakası yok canım ya ben elimden geldiğince isteklerini karşıladım yaptım kendine bir bahane bulmuş işte kendine bakmıyorsun demeside benim kilo almam oldu yoksa kendime baktığım zaman ne bir iltifat ne başka birşey kadında bir yere kadar yapıo
(578 puan) tarafından
Tabi canım asla yapmak zorunda bile değilsin ki sanki o kendien bakıyordur ben onun düşüncesi olabilir dedim canım yoksa kadın asla cinsel bir obje değildir çok karşıyım
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Allah belasini versin sinir oldum ya bi de srni mi sucluyor beter olsun ins.
(2 puan) tarafından
Aynen suçlu benim suan kendime bakmamıştım hamileyken de biraz fazla kilo aldım şekerim çıktı onu bile şuan bahane
(1,656 puan) tarafından
Kusura bakmasin beyefendi karninda can tasiyordun sen bir de onun cocugunu terbiyesiz ya hadsiz valla kocan ama tutamiyorum kendimi canim Allah sabir versin sana ne yapmayi dusunuyorsun
0 oy
tarafından
Böyle postları görünce yemin ederim çok üzülüyorum rabbim ıslah etsin ama gerçekten böylelerini hadım edeceksin 
(2 puan) tarafından
Ah ah olan hep kadına oluyor
tarafından
Hiç mi anlamadın canim davranışlarından falan
(2 puan) tarafından
Anlıyorum da konduradım gözümle görmeyince işte birde beni sevdiğini söyleyip duruyordu
tarafından
Pislik herif öyle kandırmaya çalışmış demekki
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Arsız suçu üstüne atıyor birde yüzsüz 

Bakimsizmis bilmem neymiş 

Siz çok bakımlı siniz zaten Allah bildiği gibi yapsın 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Pisslikk rahatlıktan kudurdu hepsi:angry:

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah ıslah etsin pislikkk adam
0 oy
(625 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ailenin yanına git kafanı dinle orada seni düşünemiyorum
0 oy
tarafından
Rabbim sabir versin sana canim esine de az terbiye edep sadakat sevgi saygi versin ogrenmemis anasinin evinde
0 oy
tarafından
Ailene anlat sessiz kalma 2. Bir şans  diye birşey  yok bir kere olunca  emin ol devamı da gelir seni sevseydi  seni hamile halinde  bırakıp  başka bir kadına gitmezdi ekran linki al mahkemede kullan yazışmaları

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 141 göst.
0 oy
16 cevap 910 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Caneyyy (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.