0 oy
984 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Kizlar o an acalem vardı cevap veremedim hepinize teşekkür ederim

Kizlar şimdi eşim tek çalışıyor bende uzun süredir evde ne iş yapabilirim diye düşünüyorum ben lisedeyken kuaförde çalışmıştım makyaj kaş bıyık saç şal modelleri falan elim cok yatkın yapıyorum hatta hiç kuaföre gitmem hep kendim alırım kaşımı falan şimdi bitane komşumun kaşıni almaya başladım oda cok beğenmiş diğer komşuya söylemiş hani kız ona kuaför sormuş oda beni söylemiş işte çok güzel alıyor diye kızda bugün msj atmış gelsem alır mısın diye sizce başlasam mi evde bu işe şuan icin sadece 2 tane müşterim var bana akıl verin ne yapayım 

22 Cevaplar

0 oy
(3,860 puan) tarafından
ben herkesi evime alamazdim canim ya
(1,313 puan) tarafından
Bende bundan çekiniyorum valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
denemekten zarar gelmez bence
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Nerdesin canım 
(1,313 puan) tarafından
Diyarbakır canım
tarafından
Allah hayrlı bol kazançlar nasip etsin. İnşallah canım yolun açık olsun ☺️☺️
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim
tarafından
Cümlemizden ınşallah canım ❤️❤️
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Annemin gençlik arkadaşı var senelerdir evinde kaş alır bir iki öyle başlamış kadın sonradan müşterisi akın akın eve geliyor hatta benim de ilk kasimi o kadın almıştı düğünüm olacakken elin yatkinsa iki kişiyle kalmaz zaten o ona.soyler musterin çoğalır 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yerin yoksa herkesi tanıdık tanımadık eve almak pek doğru gelmiyor. Zarar gelmez insanlardır belki ama ben güvenmem. Bugün ekmeğimi yiyen yarın zehir atıyor. 
(1,313 puan) tarafından
Bende bundan çekiniyorum
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Baslaya bilirsin evine kalmak sıkıntı evet ama çoğalınca sen gidersin evlere eve almaktansa 
(1,313 puan) tarafından
Çocuklarım şuan 2 buçuk ve bir yaşında onlar okula başlayınca bende bir kuaförde basliyacam
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Yap tabi. Hem evinde olacaksın hem eline bir harçlık olur. Yavaş yavaş işleri de büyütürsün. Bizim işyerinde aynı civarda oturanlara gelen bir kız var. Evlerine gidiyo müşterilerin kaş bıyık ağda filan yapıyo. Valla baya çevre yaptı her günüm dolu diyodu. Biz memuruz. Bizim maaş kadar alıyodu. 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Bence tanıdık konu komşunun kasinı falan al en azından 3-5 birşeyler kazanırsın 
(1,313 puan) tarafından
Gerçekten ihtiyacım var yoksa kimse istemez yani milleti evine almayı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O ona söyler o ona evine giren çıkan belli olmaz. 
(1,313 puan) tarafından
Bide bu yönü var
0 oy
tarafından

İstabbul olaydın bnde gelirdim :)

(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bu zamanda eve kimse alinmaz bilemedim insanlara güven yok canım
(1,313 puan) tarafından
Bende bundan çekiniyorum valla
0 oy
(565 puan) tarafından
Bi yerden baslamak lazim canim ileride biyle basladim ise deyip anlatirsin dilden dile büyürsun herkes boyle biseyle başlıyor boyle islere nasip 
(1,313 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum hani bir yerden basliyayim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Önceden kuaför dükkanı açan sonra evde devam eden bir bayana yaptırdım salımı . Kileri kuaför salonuna çevirmişti . Kıza dedim ki sen bu işte harikasın bebege bakan olursa bence dükkan aç dedim makyaj falan harikaydı kendimi çok beğendim . Bir ay sonra dükkan açmış işine dönmüş ve bana teşekkür gönderdi . Bence elin yatkinsa çıraklık eğitimine git ordan sertifika alırsın ilerletirsin hem . Harika olur senin için . Sadece bir odanı yap ayarla ona göre devam et 
(1,313 puan) tarafından
Canım çocuklarım küçük büyümelerini bekliyorum
0 oy
(15,205 puan) tarafından
Ee başla tabi. Ne güzel . Zararı olmaz yararı olur bence. Sonra bi bakmışsın işi ilerletmissin. 
(1,313 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,618 puan) tarafından

Bizim mahallede fatoş var kulağı çınlayasıca..

Bi bahçede iki ev var birini kuaför alanına çevirmiş mahalledeki kadınların işini görüyordu çocukları büyüdü şimdi dükkan açtı öbür türlü daha masrafsız oluyodu diyor:))) vergi yok kira yok nasıl olsa
(1,313 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(13,010 puan) tarafından

Yengemin bir arkadaşı öyle yaptı kaşka başladı evde kesim boya vs derlem şimdi dükkanı var :)

(1,313 puan) tarafından
İnşallah benimde olur ya
0 oy
(227 puan) tarafından
Bu işin cezası var bi kuaförün kulağına giderse direk şikayet eder haberin olsun. 
(1,313 puan) tarafından
Kız daha başlamadım bile
(227 puan) tarafından
Başladığın zaman bunu goze alarak basla diye diyorum zaten
0 oy
tarafından
Benim ilkokul arkadaşım ve anneside böyle başladılar 1 2 diyerek şimdi haftalık kazandiklarinin haddi hesabı yok neden olmasın evine katkı sonuçta 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yap bnce neguzl işte kizz
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(1,975 puan) tarafından
Rica ederm cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İki üç derken artar canım ama bi kuaföre girsen daha iyi olmaz mı
(1,313 puan) tarafından
Kız cocuklarmm küçük yoksa bende gitmek isterim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 437 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 503 göst.
6 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 310 göst.
0 oy
10 cevap 317 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,640 cevap

34,854 kullanıcı

...