0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar, artık gerçekten dayanamıyorum sürekli beni bir şeylere benzetiyor tepki gösterince takılıyorum bilemem ne diye bir dünya trip atıyor. Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık. Doğumdan sonra aşırı duygusaldım hep ilgi bekledim o annesinin yanında bana kalk şu yeşillikleri yıka kurşun mu yedin bilmem ne misafir gelecek ben o kadar kötüydüm ki çocuk nefes aldırmıyordu ve alerjisi vardı bunu bilmesine rağmen biraz iş yaptı ben de ikramlık hazırlayacaktım çocuk bir türlü uyumadı o bana yapmadığını bırakmadı. Bıkmışmış falan da fistan söylene söylene yaptı beni o kadar üzdü ki dikişlerim vardı, zorla oturuyordum sanki ne oldu diyor başkası hemen ayağa kalkıyormuş daha bir ton şey eve geliyor işten ben tuvalete bile gidememişim, kıştı. Niye evi havalandırmadın diye yine söylendi ve ben bunları hatırladıkça ki hiç unutmuyorum bana göre eşin en büyük desteği ruhsal olarak doğum zamanıdır kadın için. O kadar soğudum ki o günden beri 1 yıl oluyor unutamıyorum. Canım hiç onunla zaman geçirmek istemiyor. Bunun için de 2 gündür atarlı az önce oğlum yanıma geldi niye gidiyorsun o şeytanın, salağın yanına dedi, cinlerim tepeme çıktı. Eğitimci olacak bir de. Okuluma devam etmediğime o kadar pişmanım ki. Şimdi kim hatalı Allah razısı için.

5 Cevaplar

0 oy
(8,933 puan) tarafından
Eğitimci mi öğretmen mi bu öküz arabası yok artık yaa bu öküzlükle bide topluma öğrenci mi yetiştirecek yok daha neler cnm ailen arkandaysa dakika durma ailen yoksa bile durma çekilir mi bu öküz 
(3,249 puan) tarafından
Hemen her problem de çekilmez deyip boşanmak mı lazım. Bi kaç postta denk geldim hep bu tarz yorumlarınıza. En son çare artık oluru yoksa ayrılık boşa ma olur. Oturup aklı selim şekilde konuşmaları birbirlerinden beklentilerini kavga edip kırıp dökmeden 3. Şahısları sokmadan halletseler veya bu yönde fikir verilse arkadaş zaten dolmuş daha da doldurmaya gerek var mı
(8,933 puan) tarafından
Bi evlilikte hakaret fiziksel psikolojik şiddet aldatma varsa ne olursa olsun o evlilik yürümez asla esin sürekli sana salakk aptall gerizekkali dese nereye kadar katlanabilirsin mesela hem psikolojik olarak cokersin hem fiziksel olarak ve kadinin psikolojikman çökmesi demek ne yazık ki sağlıklı çocuk yetistirememesi demektir
(27 puan) tarafından
Bana sıkıntı çıkaracak biri değil istemediğimi söylemem yeterli olur.  Çok başarılı bir öğretmen mesleğinde bir sıkıntısı yok. Sorunu benimle ve çok yakınlarıyla.
(27 puan) tarafından
Zaten olacak iş değil kim katlanır. Takılıyormuş yersen.
(3,249 puan) tarafından
Tabi ki doğru değil yaptığı ama hemen bırak boşan git demek ne kadar doğru
-Reklam-
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Bunu açık açık eşinle konuşmalısın insanların yanında seni rencide etmesine veya çocuğun yanında hakaret etmesine üzüldüğünü incindiğini belirt kavga etmeden konuşarak. Kendisine sen yapsan nasıl tepki vereceğini de sormayı unutma mutlaka. Varsa bi sıkıntısı problemi kimse yokken beraberken konuşması gerektiğini. Çocuğun yanında sana böyle hakaret edince aynısını ileride sana da babasına da söyleyecek bu kaçınılmaz son. Madem ***** veya şeytansın seninle niye hala evli bunu da sor. Baba olarak yaptığına konuştuklarına dikkat etmeli. Kendini üzme dik dur sen annesin müsaade etme çocuğun yanında söylemesine 
(27 puan) tarafından
Konuştum hiçbir faydası yok. Kendisinin haklı olduğuna yüzde yüz emin. Empati yoksunu ayrıca.
(3,249 puan) tarafından
Tavrını belli et o halde en sonunda haksız olduğunu anlayacaktır. Konuşurken sevdiğini mutlu olabileceğinizi de katarak konuşun inşallah düzelir. Bakara suresini okuyun veya açın evinizde
(27 puan) tarafından
En fazla bir iki hafta düzelir gibime geliyor ama neyse Allah razı olsun.
(3,249 puan) tarafından
İnşallah düzelir kardeşim
(27 puan) tarafından
Amin. Pek umutlu olmasam da. Konuştuk dalga geçmen beni soğutuyor dedim ee ne yapayım dedi umrunda değilmiş defolsun gitsin o zaman narsist bir kişilik. Ailesi o kadar ünlüye bilmem kime benzetti ki onu öve öve başımda kral ilan ettiler. Ruh hastaları
0 oy
(916 puan) tarafından
Resmen kendimi okudum şuan oğlum 2yasinda ve ben hiç birseyi unutmuyorum unutmucamda her seferinde kafasına kakacam bikere öyle dedim umrumda bile değil dedi ..yazsam buraya destan olur herhlde .ve sırf bu yüzden 2.cocuk falan istemiyorum
(27 puan) tarafından
Ben de. Artık eskisi gibi zor olur.
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Herşeyden önce çocuğunun annesine bıraz insan gibi davranmayı öğrensin bir eğitimci olarak hiç yakışmadı bence bu tarz konuşmaları nede olsa çocuklarimiz da biz büyükleri örnek alıyor kendilerine 
(27 puan) tarafından
Kendi beyefendi bana ders vermeye çalışırdı bu konuda çocuğun önünde şunu yapmamak gerekir falan fistan diye. İnsan önce kendini terbiye etmeli ki ağzı bozuk biri değilim ben hiç de sevmem argoyu. İşte söz konusu kendileri olunca işler değişiyor.
0 oy
(280 puan) tarafından
Ah canım şimdi denk geldim yazına. Ben de lohusayken çok zor günler yaşadım senin gibi uzaklaştı tek kelime konuşmadı konuştuğunda da ailemin evime gelmesinden tut annesinin gazıyla hakaretler kavgalar ederdi benimle. Unutmak hiç kolay değil. Seni çok iyi anlıyorum karşına alıp konuşmayı denedin mi yorulduğunu, üzüldüğünü bu şekilde davranmaması gerektiğini vs seni birileriyle kıyaslayor acaba biri mi giriyor aklına?

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 357 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 613 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 587 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Janya 6 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 769 göst.