0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Uretimden falan mi kalkti ne internette hicbir sitede nede hic bir markette var deli olcam artik mecbur defigtiricez mamayi siz hangisini kullaniyorsunuz ve memnunsunuz

14 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
9aylik olcaz anne sütü içiyor ise baslicam sütü emmk dışında kabul etmiyor bnde galiba mamaya baslicam ne alsam hiç bilgim yok 
-Reklam-
0 oy
(12,709 puan) tarafından
Bende onu kullanıyorum son 1 tane kalmiş aldım bügun mal gelmiyor dıyor napcam bilmiyorum 
0 oy
(3,183 puan) tarafından
E bebekte var canım 
0 oy
tarafından
Bebelac bende 4 numara bulamıyorum bir türlü ezcanelerde bile yok en son bir ezcanede buldum 
0 oy
tarafından
Kiz sanki Sizin oradaki migrosta var demişti biri yaa baktınmi oraya 
(1,403 puan) tarafından
Yok kiz 2 haftayi gecti gelmiyor 1 nuamra var 3 numara var 2 yok en son 1 kutu boyumarda kalmisti yilbasi gunu onu aldim sonra mecbur p.tesi gunu normal bebelac aldim onu pek sevmedi napcam bilmiyom aptamile doncez bu gidisle
tarafından
Ne kadarlıkti senin bebe ek gıda veriyor musun

Boyumardada yoksa zor artık
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Bir numara istyrsan getire baktım orda vardı cnm
(1,403 puan) tarafından
Yok yavrum ya 2 numara kullaniyoruz suan kökü kurumus sanki anasini satiyim yok Allah yok.
(4,993 puan) tarafından
Bn SMa kullnym vala bilemedim cnm insallaj bulursun
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu posta aptamilide ekle 4 numara mama bulamiyorum butun eczaneleri gezdik hic biyerde yok bi yerde buldum 400 ü gecikti fiyati
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bebelac gold kullanıyoruz marketten alıyoruz buara garrefourda
0 oy
(791 puan) tarafından
Bende marketlerde bulamadım ebebek kendi mağazasından aldım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Zam gelecek diye satmiyolar bende zor buldum 
(1,403 puan) tarafından
Valla oyle gorunuyor zammı da gectim artik bulayim cunku hanfendi baska bisey yemiyor
0 oy
tarafından
Bebelac gold da her sene bu sıkıntı yaşanıyor herhalde bizde geçen sene her yeri aradık bütün eczaneleri gezip bi kaçtane bulabildik devamı olmayınca SMA ya geçmiştik bebelac gold ile instagram yada e-mail den iletişime geçersen bulunduğun bölgede nelerde var sana söylüyor
0 oy
(158 puan) tarafından
Bebelac Gold bizde bugün kaç defa  kaç eczaneye sordum markete sordum yokkk yokkk kıtlık girmiş bir taraflarına Allah'ın cezaları zam geldi ya bidaha zam geliyor onun için piyasadan yok ettiler zamlı satıcılar Allah'ın cezaları bebeğim başka mama içmiyor aldım Aptamil tükürdü smilak aldık içmiyor kafayı yedim bebek bisküvisi mecburen yapıp verdim çünkü açlıktan ölücekti emmiyor da beni 

Sağlık bakanlığıni aradım ve mama evime geldi 
0 oy
(395 puan) tarafından
Internetten baktim var nasil yokki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen diyince baktım da her sitede vr canım google yaz alışveriş bölümüne bak çıkıyor kaç no istiyorsan
(6,441 puan) tarafından
2 yazmışaın yorumlarda trendyol hepsi burada hepsinde var canım
(1,403 puan) tarafından
Var ama kac gun sonra gelecek sonucta bana anlik lazimdi mecbur aptamil aldim
(6,441 puan) tarafından
Ee canım sende bitmeye yakın alsana ben hep internetten son kutuya geçtiğimde 2li 3lü alırdım iyi oluyor aptamil pahalı baya geçen mamalara baktım hamileyim de pahalı geldi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hazalinannesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu

380,891 soru

11,403,821 cevap

34,942 kullanıcı

...