0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (2,614 puan) tarafından
Evim kira Erzurum merkezde oturuyorum herkes için en güzel yer cadde şehir ayağımın altında Erzurumlu olanlar bilir.ama ben oturduğum yeri sevmiyorum ve 4 yıldır burdayım sevemedim Rabbimden hayırlısini istiyorum. Ben çocukluğumun geçtiği yere gitmek istiyorum orasida Palandöken yildizkent eşime burdan cikmak istiyorum diyorum ama hayırlısını istemiyorum gibi düşünüyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
neden isinamadin peki
(2,614 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm kimse yok kayınvalidemler yakın onlarda gelip gitmiyorlar bende gitmiyorum hafta sonu sadece eşimle gidiyorum park desen hiç yok kızımı çıkartacak biyer yok  şuan kızım 1.5 yas smdi park falan bilmez büyüyünce bbu park isteyecek kapı isteyecek nereye götürecem
(48,704 puan) tarafından
anladim hayirlisi olsun insallah kabul eder esin
(2,614 puan) tarafından
İnşallah cnm
(1,092 puan) tarafından
İkballlll aşkımmmmm ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(13,191 puan) tarafından

Üniversite şehrim güzel Erzurum <3

(2,614 puan) tarafından
Üniversite benim bekarken oturduğum yerdeydi yürüme mesafesinde
(13,191 puan) tarafından
Kazım karabekir yurtlarında iki yıl kaldım üç yılda kampüste severim Erzurumu ama öğrencilik parasızlık çok gezdiğim bildiğim söylenemez iki tane avmsi vardı biz okurken onlarada sayılı gitmişimdir
(2,614 puan) tarafından
Bende bilmem Erzurumu canm sadece büyüdüğüm yeri bilirim yildizkent Yenişehir. Çevresi AVM ye zaten gitmedim tek ya ailemle yada esimle
(13,191 puan) tarafından
İnşallah ikna edebilirsin eşini çocuk olunca çocuk için uygun ortamı bulmak gerekiyor park bahçe açık alan önemli benim evimde çok ara sokakta merkezi ama güneş görmeyen bir yer ama en azından açık alan park falan var yakında
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İstanbulun göbeğinde Beyoğlu nda oturuyorum heryere 10 dk lık mesafe. O kadar merkezi biyer. Milletin ağzının suyu akıyo burda oturduğum için şaşıyorum :D dışı seni yakar içi beni derlerya hah ondan işte. Yaşamayan bilemez :D o yüzden seni çok iyi anladım şuan
(135 puan) tarafından
Yorumlardan gördüğüm kadarıyla rahat bir hayatın var tabi içini bilemem ama o yüzden merak ettim kusura bakma:)
(48,704 puan) tarafından
kendiside örtmen☺️
(25,224 puan) tarafından
Estağfurullah canım ne kusuru. Rahat hayat olması sadece maddiyat ve iş değil ki. Çok şükür geçiniyoruz rahatız evet ama en önemli rahat aile mutluluğu huzur ve sağlık. Şükürler olsun bunlara sahip oldugumuz için bu kadar rahatız asıl.
(25,224 puan) tarafından
Eski örtmen iko:)
(135 puan) tarafından
Haklısın rabbim herkese huzurlu yuvalar nasip etsin
0 oy
tarafından
Aynısını brn yasıyorum Kırklarelı merkezde oturulabılecrk en ıyı yerdeyım, heryerım yesıllık karsıma mıllet bahcesı yapılıyor ama yok yok 5 senedır sevemedım
(2,614 puan) tarafından
Senn yine yeşillik var bahçe yapılıyormuş bnm öyle değil camdan bakıyorsun 10 katlı 3 katlı binalar dikmişler düşün mutfağım evlerin yüzünden kapalı ışık girmiyor.
tarafından
Ay yok evım guzeldır, mutfagımın camı lavabonun onunde yesıllıge bakıyor, en merkezı yerdeyım en uzak yere yurusem 15 dk ama ben bu sehırı sevemedım
(2,614 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(6,227 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum valla seni:(
(2,614 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim linç gelir diye dusundum
(6,227 puan) tarafından
Kız bunun neyini linçlesinler herkes kendi memleketini ister bende istiyorum ama gidemeyiz maalesef
(2,614 puan) tarafından
Ben kendi memleketimdeyim ama oturduğum muhiti sevemedim
0 oy
(4,976 puan) tarafından
Bende yaşadığım şehirden nefret ediyorum elimde olsa 1 dk durmam 
(2,614 puan) tarafından
Rabbim nasıl etsin inşallah istediğin şehire gitmeyi
(4,976 puan) tarafından
Amin inşallah en büyük duam bu
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende yaşadığım şehri sevmiyorum 
(2,614 puan) tarafından
Anladım canım ben kendi sehrimdeyim ama oturduğum muhiti sevmiyorum
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Niye memnun değilsin kız :) ben gez deyim çok seviyorum her şey ayağımın ucunda kasap fırın pastane market çok güzel bence 

(2,614 puan) tarafından
Benim de herşeyin ayağımın altında ama muhiti sevmedim
(1,092 puan) tarafından
Niye kuzum tanıdık mı yok ya da başka sıkıntı mı var
(2,614 puan) tarafından
Yok canım kayınvalidem eşimin halası evime 2 dk lik yer ama sevmedim oturduğum muhiti
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ama benim oturduğum yer küçük bı şehrin küçük bı ilçesi. Havası çok tozlu yağmur değil çamur yağar.. suyu çok kireçli yikadigin bulaşık damla damla krec tutar. Hiç bı hareket yok AVM yok. Ankara'da 18 yıl yaşamış biri olarak 5 buçuk yıldır buraya hiç alışamadım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,434 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mlssaaa (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.