0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
2 senelik evliyim ama evlendimden beri sürekli tartışıyoruz eşimle en büyük sebep ailemin  eşinden kaynaklı geçen gün çok büyük kayinpederimle tartıştık evlendiğinden beri sürekli borç ödüyorum benim ailem yardım ediyor zor geçiniyoruz diye ama eşimin ailesi sürekli borç çıkarıyor geçen gün yine para istiyorlar dış cephe yapılacak diye tartışma esnasında kayinlarim görümcem eltim felan vardı onların yanında ben seni istiyordum gelin olarak zaten oğlum istiyor diye geldim istedim seni ama daha neler diyor sonra kızım şimdi hasta oldu hastaneye götürdüm kaynanam gelip bakmadı bile sanki onunla tartışmış gibi neyse eşimi aradılar çocuğu asaga istediler bende göndermedim eşimle kavga kıyamet koptu sizce ben haksizmiyim gondermemekle

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinde iş bıter boyle gıderse donunu da verır aılesıne hıcbırsey yapamazsın, cocuk gondermeme kısmına karsıyım senın kadar esınınnde cocugu onların torunları, meselene cocugu dahıl etme 
(14 puan) tarafından
Bende böyle olmasını istemezdim ama torunları için hiç bir şey yapmıyorlar emziği kötü oldu onu gösteriyor kayınpederim alma bile almaz salı günü hastaneye gittik biliyor oğlunu arıyor kayınvadem sanki ona birşey söylemişim gibi gelip bakma bile bakmıyor bir kat çıkıp
(3,767 puan) tarafından
Sen el kızı olabilirsin sana tavır yapiyo torunuda yapacak değil hastalık bu Yannis yapmış büyük olan toparlaması lazım olayı büyütmesi lazım değil ama şimdi büyükler daha fena hele sesini çıkarmayan birini bulsunlar anlamıyor saniyolar bilmiyorlar ki edebimizden susuyoruz
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Zor zmninda yanında değilse ewet hastayken niye torunum nasıl diye insan yerine koyup bı sorar he ozmn gostermesen haksizsin derim hastalık bu eşin annesi sürekli tutması Yannis 

Torunu sonucda
(14 puan) tarafından
Ya anlatamadım çok şey var
(3,767 puan) tarafından
Ben anlıyorum babannelik yapmiyolar dedelik torunum diye ilgilenn yok
(14 puan) tarafından
Doğuma gittim istedikleri yerde doğum yapmadım diye arayıp gözün aydın bile demediler ne oğluna nede bana ama kocam hiçbirseyi görmüyor cooook yoruldum sürekli bir agzinda küfür
(3,767 puan) tarafından
İşin zor Allah sabır versin eşin destekçi değilse
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Haklısın tabiki önce seni insan yerine koysunlar sonra torununu görürler. Sonuçta o çocuğu da sen doğurdun sana değer vermeleri gerekmiyor mu bide eşin de çok yanlış yapmış ailesini annesini babasını tanımıyor mu sana gelip çatıyor. Galiba sözü birtek sana geçiyor ailesine karşı ses edemiyor 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Beni istemeyen insan çocugumu da istemesin tohum onların olabilir tarla benim ben doğurdum ben çektim herşeyini normalde çocukları alet etmem ama beni istemeyene de çocugumu vermem sen bir aile oldun eşinin para vermemesi gerek annem derki bi adamın iki kaşığı varsa birini kır çok büyük mebla olmasın ama taksite sok şu ihtiyaç bu ihtiyaç diye al onlara para veremesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 554 göst.
10 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...