0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar 2 oğlum var bebeğim daha 2 aylık ben diyorum ki eşime 3 4 sene sonra bitane daha bebek yapalım kızım olsun diyorum eşim diyo ki yeter iki tane yani nasip işi kız mı olur erkek mi bilemiyorum ama kızda gözüm kaldı kim istemez ki kızı olsun oğlu olsun çok şükür iki oğlum var kızım da olsa ne olur hatta bağla diyo kendini ben çocuk seviyorum bakabiliriyom çok şükür daha 21 yaşındayim iki çocuğum var çok şükür erken anne oldum ama yapacak bişey yok

12 Cevaplar

0 oy
(7,607 puan) tarafından
Kız oluncaya kadar doğurcanmı kız ??
(18 puan) tarafından
Yok Allah'ın emri ama kız diye hayal ediyorum bilmiyorum :))))
-Reklam-
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Yani mesela sen istemesen kendini hazır hissetmesen psikolojik olarak ve ekonomik olarak bunu kaldıramayacak durumda olsan eşin hayır ben üçüncüyü istiyorum kız olsun dese hoşuna gider mi bence gitmez çocuk işlerinde ortak karar verilmesi gerekiyor belki birkaç seneye eşinin Fikri değişir eşin şu an iki tane yeterli diyorsa tamam hayatım de kapat konuyu gitsin benim bir çocuğum var eşime kalsa bir tane yeter diyor mesela ben de tamam diyorum birkaç sene sonra belki tekrardan Fikri değişir
(18 puan) tarafından
Benim kocam ilkinde de diyodu bı tane yeter bağla kendini ben kalabalık sevmiyorum diyo
(2,220 puan) tarafından
Kocişin çocuk sevmiyo pek demek ki kimi adam çok sever kimiside bı tane olsun bizim olsun der benim herif gibi
0 oy
tarafından
İyi yürek var sizde MaşAllah ben bir bebeğim var on Bir aylık oldu şimdiden tövbe ettim iki aylık bebeğin olmasına rağmen üçüncüyü planlıyon helal olsun sana 
(18 puan) tarafından
Canım ilk diue öyle bnde ne tövbeler ettim o büyüyunce unutuyosun herşeyi ve kardeşi olsun istiyosun
tarafından
Analık yüreği İşte:)
0 oy
tarafından
Cnm bu konuda tek başına karar veremezsin hatta eğer evin rizkini sadece esin kazaniyorsa karar ona aittir çünkü o çalışıyor masraflara o yetisiyor Bi bebek masrafı aylık nerdeyse asgari ücretin yarısı mamasi bezi doktoru asisi kiyafeti kolay mi bu masrafları kaldırmak hele tek maaşla esin şuan en iyisini yapıyor bakabilecegi kadar çocuk yapmak en iyisi herkes için demek ki elinden bu kadar geliyor
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Küçük daha 2 aylık diyorsun zamana bırakın belki fikrin değişecek şimdiden bunun stresi anlamsız 
(18 puan) tarafından
Ayn öyle
0 oy
tarafından
Sen de daha kucucuksun cabuk yipranirsin kolay mi uc cocuk omrun cocuk bakmakla gecer
(18 puan) tarafından
Ayn öyle yok 4 sene sonra dedim eşik asla ama asla olmicak dedi ondan yazdım ben
0 oy
(7,142 puan) tarafından
Eşin nasıl karakterde biri? Sana yardımcı oluyor mu çocuklarla ilgileniyor mu? Eğer evetse cevabın mutlu bir aile iseniz kalabalık aile güzeldir. Allah gönlüne göre versin. 
(18 puan) tarafından
Valla bakılıyor yardımcı oluyo ama coğunlukla ben herşeyle ilgileniyom o işte oluyo hep
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Yani canım bi dur 2 aylık bebeğin var hemen 3.cüyü düşünüyorsun eşinle ortak vereceğin bir karar bu biz ne diyebiliriz ki istemiyorsa yapmazsın 21 yaşındasın diye 10 tane yapacak değilsin geleceklerini de düşün çoçuk sevmek ayrı millete hayırlı kendine hayırlı bir evlat yetiştirmek ayrı
(18 puan) tarafından
Ayn öyle hayırlısı
0 oy
(864 puan) tarafından
Benimde iki oğlum var Rabbim onları korusun bende başka istemiyorum hayat şartları çok zorlaştı maaşımız çok iyi olmasına rağmen zorlanıyoruz ortam bozuk diyorum iki olsun Rabbim ömür versin inşallah iki tane düzgün edepli bir şekilde topluma kazandırsam yeter
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Bence haklısın birde kızın olsa ne güzel olur, yaşında çok genç sakın kocanin aklına uyup bağlatma sadece 2-3 yıl ara ver belki kocanin Fikri değişecek o teklif edecek bir çocuk daha olsun az bebek ozleyin gene olur
(18 puan) tarafından
Ayn öyle bn hmn olsun demiyorum 4 sene sonra daha yeni doğum ettim ve hala etkisindeyim ama hiç olmasın dedi diye yazdım ben
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Hazır olmak önemli eşim de bana diyor mesela iki oğlum var ama ben de düşünmüyorum olabilir yani
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Maşallah Rabbim gönlüne göre versin cnm

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 529 göst.
23 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sesenn (41 puan) tarafından soruldu
+5 oy
33 cevap 1,571 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.