0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
Son bir aydır çok zor şeyler atlattim iştahım tamamen gitti hergünüm ağlamakla geçti resmen kızım icin zorla yedigim zamanlarda oldu ama kesildi tamamen gögüslerimde küçüldü kendimi  çok kötü hissediyorum ne yapabilirim çaresi varmı kızım 1 yasinda bu arada kendimi suçluyorum benim yüzümden çocuğum sütten mahrum kaldı 2 yasinda kesmeyi düşünüyordum çok erken oldu

5 Cevaplar

0 oy
(2,322 puan) tarafından
Benjm sütüm azaldığında sürekli pekmez tüketrdim  canm
(1,563 puan) tarafından
Evet damla denilcek kadar az faydasi olucaksa hemen baslarim
(2,322 puan) tarafından
Vala canim ben 3 öğünde , yumurta kavuruyordum  üstüne pekmez , ılık ılık tüketiyordum  faydasıni  gordum
-Reklam-
0 oy
(187 puan) tarafından
Rezene çayı iyi derler.. 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Canım hemen soru sor bölümüne süt arttırıcı yaz çok oy alan bi yazı var yapanlar hep memnun ondan yap iç
(1,563 puan) tarafından
Tamam sağol
(375 puan) tarafından
Şimdi ekran görüntüsünü attım buraya :)
(6,440 puan) tarafından
Müthişsin bende yapcam bunu ilk kızımda bu programı çok açmıyordum açsaydım kesin çok sütüm olurdu
(375 puan) tarafından
Faydasını görürsünüz İnşallah canım
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Et ye kuzm suyunuda içebilirsin bide süt damlasi al bestlak yada GALACTAGO NEO diye onlar guzl süt yapıyor takma kafana bebeğini düşün annesi bağışıklık sistemi zayıf olur erken memeden kesilirse
0 oy
(375 puan) tarafından

image

Canım ben bunu yapmadım ama bu platformda paylaşıldı ve yapan herkes fışkırıyor resmen sütüm çok arttı gibi yorumlar yaptı. Belki denemek istersin, inşallah faydası olur
(375 puan) tarafından
Dediğim gibi canım ben yapmadım lazım olabilir diye ekran görüntüsü almıştım, ama yorumların hepsi çok olumluydu. Bir zararı yok sonuçta dene, belliki tam sütün bitmemiş biraz geliyor diyorsun, Allah'ın izniyle sanada faydası olur inşallah.
(1,985 puan) tarafından
İnşallah canım olursa cok büyük sevaba gireceksin çok mutlu olucam çünkü ❤️
(375 puan) tarafından
İnşallah canım çok sevinirim senin adına, sevabı bir çok kişiye gidecektir bu postu açandan tarifi veren kişiye kadar :)
(375 puan) tarafından
Sonuç alırsan yaz kız merak ederim şimdi yaradımı diye, ona göre ihtiyacı olanlara da gönül rahatlığıyla paylaşırız :)
(1,985 puan) tarafından
Denersem yazarim inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esengulhlc (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 215 göst.
0 oy