0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından

5 aydır cocugunu aramadı sormadı mahkemeye sürekli yalan beyanda bulundu siddetten dolayı çekişmeli boşanma davası açmıştım hasta oldu kaç defa e nabızdan bakıyo mahkemeye yazıdırıyo bakamıyo cocuga sürekli hasta oluyo diyor ama lafta hep bir kere gelip cocugumda nasıl neyi var iyi mi yada bi görüntülü görüyüm demedi hiç ben en basında istediğin zaman görebilirsin seninde çocugun dedim ailemde hep o yönde konuştu gelmedi sormadı nasıl babalık bu dedim hep mahkeme yeni karar verdi bu hafta sonu izni var görmeye gelebilir belki oda yani sanki babası değilde başkasına vericekmişim gibi oğlumu sürekli yanımda 18 aylık çok kötü oluyorum düşününce 5 dk bile ayrı kalmak istemiyorum oğlumdan oğlumda tanımıyo bilmiyo babasını tam öğreneceği zamandı sımdı görse yabancılar aynı evin içindeyken cok korkardı ondan bagırdıgı için sesi çıkmazdı yavrumun cocuk kendi kendine oynardı ses yapma derdi minik bebeğe bile oğlum için bu ayrılık kararını hemen aldım son siddeti olunca şimdi nasıl olucak bilmiyorum tedirginim yaşadıklarımdan dolayı oğlum o evden ayrıldıktan sonra kendine geldi 7 saat izninde baska ile götürürse aglarsa getirmezse bin şey kuruyorum kafamda dua eder misiniz bizim için :'(

Önceki hesabım girmeyeli baya oldu şifre yanlış yenileme yapamadım o yüzden yeni hesap açtım

4 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum öyle babanın çocuğu görmemesi daha mantıklı. Ama sakın öyle bir şey yapma bunu lehine kullanır göstermedi diye. Ayrıca hiç bir şey yapamaz bir yere götüremez korkma 
(25 puan) tarafından
Aminn inşallah sağol canım lehime olacagı için susuyorum hep en basında dedim problemin benimle cocuk bu baba sevgisi görücek illa gel gör yok beyefendi umursamadı ee haliyle çocukta baba ne bilmiyo şimdi durum bu cocuk cocuk diye deli olanlardandı zerre yokmuş yüreği sevgisi
(1,092 puan) tarafından
Allah ıslah etsin. Babalık yapmayan babalığın ne olduğunu bilmez ki kuzum. Sen boşver onu çocuğuna sahip çık Allah yardımcın olsun
(25 puan) tarafından
Aynen öyle valla amin sagol canım
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Sende götürme çocğu git polise söyleseydin şideet uyguluyor diye görüş yasağı verilir zaten böyle bir adama çocuk gösterilir mi Allah kahretsin böyle erkekleri sen aylarca sorma sonra çocğumda çocğum valla canım bu adama hiç belli olmaz inat olarak kaçırır çocğu çok karşılaştık böyle şeyle Allah yardımcın olsun seninde bebeğininde
(25 puan) tarafından
Aminnn sağol canım mahkeme darp raporu uzaklaştırma raporu hep verildi ama yinede kişisel ilişki için kanunen bi yasak yokmus görmeme adına bilmiyorum nolucak öyle bişey yapmaya kalkışmaz inşallah beni oğlumla sınamak zaten amacı velayet istiyo keşke bi kanun gelsede aynı şehire bile girmese yasak olsa
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm inşallah bisey olmaz 
(25 puan) tarafından
Aminn inşallah sağol canım
0 oy
(974 puan) tarafından
AVM ye git sende çocuğun yanında git orda zaman gecirsinler yanlız birakma benimde kalmam gerek yabancılık çeker alisamaz de bahane üret. Canım bende post açmıştım bu konuyla alakalı bnmkide süresi görmek istio en başta böyle deildi bu ara böyle oldu 
(25 puan) tarafından
Şimdi baktım postuna adam olsa giderim yanında ilk geldiğinde gittim baska şehire götürücekti benide kaçırır işinede gelir yani yada resim çektirir barıştık der mahkemeye dava düşer o kadar emek bosa gider yalanı cok o yüzden dua etmekten baska carem yok sanırım seninkide emri vaki sanki cocuk değil baska bişey bu erkekler niye böyle acaba ilk geldiğinde habersiz gelmişti benimkide sonra kızdım kapının önünde aradı ki geldim diye baya uzak sehirde arada mesafe var yalan delilleri için gelmişti tabi ondan sonra gelmedi bakalım yarın nolucak evlenmesi kolay boşanmak zor valla bide cocuk olunca
(974 puan) tarafından
O resim işi tehlikeli evet bn yanlarinda bulunuorm ama Allah'tan beraber çekmedik fotoğraf . Boşanmak berbat zorlu bir süreç evlenmek gerçekten çok kolaymış
(25 puan) tarafından
Evet malesef Allahım yardımcımız olsun kısa zamanda biter inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 134 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 471 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu