0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Çok zor dönemler gecirdm ilk bebeğimi erken doğumla kaybettim bu ikinci gebeligim 32 haftalık gebeyim çok riskli gebeligim var rahim ağzı yetmezliği nedeniyle dikişliyim. Cuma gecesi hürmetine dualarınızi eksik etmeyin vaktinde sağlıcakla kucağıma alayım yavrumu . Rabbım kimsenin emeğini boşa götürmez benimde emegimi götürmesin inşallah . İçinizden gönlünüzden geçen dualarnz kabul olsun inşallah:(

21 Cevaplar

0 oy
(8,832 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Vefat eden bebeğin de sana babasına kardeşine şefaatçi olur cennette. Amiiiinn. 
-Reklam-
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla hayırla kıcağına almayı nasip etsin inşallah bu mutluluğu tatmak isteyen herkese ❣️
(54 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah canım benim..
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Rabbim evladını sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım rabbim acısnı göstermesin canım Allahın izniyle sen de yavruna kavuş güzel anne sen de çok dua et canım hamilelerin duaları kabul olur
(54 puan) tarafından
Amin amin inşallah Allah razı olsun. Daima dua ediyorum .Allahım sıkıntıda olanları da beni de feraha kavuştursun
(2,986 puan) tarafından
Aminnn canm korkunu anlıyorum ama inanıyorjm rabbim çektiğin acıları hafifletecek güzel anne ☺❤
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım senin için dua edeceğim.hz yunusun duasını da okuyacağım insaAllah sağlıkla bebeğini kucağına al 
(54 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benimde 30 da oldu rahim kısalığı oyuzden 35+5 de geldi inşallah saglicakla kavuşursunuz♥️
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Sağlıkla gelsin bebişin canm benim dualarım seninle <3

0 oy
tarafından
Rabbim seni ve bebeğini korusun, sağlıkla ve hayırla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Aminnn ❤ 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah amin. Bende ilk bebeğimi erken doğumdan kaybettim. Hüzünlendim şuan. 32 haftalık olmuşsunuz şükür baya iyi haftaları görmüşsün. Allah zamanında kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(1,024 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki okuyunca benim yavrumda kuvozde bir haftadır ayrıyız kızımla ağlayayım diyorum evdeki oğlum etkilenir bu sefer benimde gebeliklerim hep sıkıntılı oldu inşallah Rabbim sana güzel günler gösterir evladınla.
0 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun korktugunla sınamasın sağlık sıhhat versin inşallah 
tarafından
Korkma . Düşük tehlikesinden,kürtaj isteminden , erken doğum riskinden 41+4 de sapasaglam doğdu kızım. Doğmaz dedileri bebeğim 2.5 yaşında
0 oy
tarafından
Rabbim inşallah kucagını doldursun evlat duygusunu tattrırsın gönlünden ne geçiyorsa olsjn canım ❤️
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❣️
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Allah'ım sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Yavrunu sana bağışlasın.. ❣️❤️
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Amin Rabbim sağ salim selametle vaktinde kucağına almayı nasip etsin 
0 oy
(75 puan) tarafından
Rabbim afiyetle hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip eylesin

Amin
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Aminn. Insallah saglikla sihhatle kucagina al cnm. Insallah bebis son haftasina kadar bekler
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim korusun inşallah.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Rabbim seni ve bebeğini korusun, hayırla, sağlıkla, kolaylıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin. Allah yardımcınız olsun . 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah, keyfi yerinde ama  uyumuyor diye gönderilerini okutmayi nasip etsin bize de :) 
0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 

İlgili sorular

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...