+1 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kızım 5 buçuk aylık 3 aylıkken egzama başlangıcı oldu kafasını vücudunu hep kaşıyor bugün özele götürüyorum inşallah geçerli bir şeyler söyler lütfen dua edebilir misiniz kızımın ismi Defne 

Herkezden Allah razı olsun dualarınız için gittim doktora 2 tane ilaç özel hazırlattı biri vücudu için diğeri kafası için salı günü geri gideceğim geçer mi diye sorduğumda geçer merak etmeyin dedi doktor :)

Herkese çok teşekkür ederim kızım iyileşti şükür artık kaşımasin fln yok rahat rahat altını degistiyorum üstünü fln önceden çok hızlı hareket ederek altını degistiyordum kaşımasin diye şimdi güle oynaya giydiriyorum iki tane özel krem yazdi doktor eczaneden özel yapıldı 3 4 günde faydasını gördük Allah razı olsun doktorumuzdan çok iyi ilgilendi yanındaki çalışanları bile şaşırdı nasıl düzelmiş çocuk diye hatta kızın biri düzelmişsin sen dedi hee diyor kızımda :angel:

22 Cevaplar

0 oy
(2,357 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım inşallah geçer 
(757 puan) tarafından
İnşallah cnm çok kötü oluyor normalde bem beyaz bir yerini kaşisin hemen kıp kırmızı oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Rabbım Şafii adıyla şifa göndersin inşallah canjm 
(757 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim:)
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Allah şifalar versin umarım geçer kıyamam ya
(757 puan) tarafından
İnşallah tek umudum o sürekli hareketli olduğu için kilo alımı da yavaş en son 5600 dü
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kız 1 yaşına kadar çektim ben bunu, emzirmeyi bırakınca geçti meğer sütten ona bişi dokunuyomus, yaptirmadigim test kalmamıştı bebek alerjisi geçer denmişti şuan ara ara hazır kek yerse cikiyo ama sadece yanaklari kızarır hafif emziriyosan senin aşırı dikkat etmen lazım yediklerine kortizon krem olmadan da geçmiyor ama sürmek zorundasın ki yayilmasin sabır istiyor anlican
(4,961 puan) tarafından
Beklazon krem geciriyo canım doktor danış al, benden iyi anlamaz kimse seni, benm testler de hiç bişey çıkmadı inan hem devlete hem özele yaptırdım onca para döktük, bebek egzaması gecirken bağırsak doğuştan yani büyüdükçe geçecek, ah ah gecsede çocuğumn yüzünü fotoğraf çeksem derdim hepsi geciyo ama
(757 puan) tarafından
Özelden fotoğraf atabilir misin bebeğinin sana zahmet olmazsa
(4,961 puan) tarafından
Atamam canım kusura bakma sonuçta tanımıyorum burda kimseyi şuan 2 yaşında hiç bizeyityok zaten 1 yaşında memeden kesince gecti
(757 puan) tarafından
Tmm cnm bizde gittik ztn özel krem ve sıvı yağ gibi bir şey yaptılar onu kullanacağım 3 gün geri götüreceğim
(4,961 puan) tarafından
Beklazon kremi de sor dene derim geciriyo kortizon oranı da düşük
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek günün hürmetine Defne kuzumuzun ızdırabını dindir Amin.
(757 puan) tarafından
Amin inşallah cnm çok teşekkür ederim:)
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Defne kuzumuza Rabbim şifa versin beraberinde şifa bekleyen tüm kardeşlerimize.. inşallah derman bulur hemen.
(757 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin
(757 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallh minik prensese
(757 puan) tarafından
Amin inşallah cnm:)
0 oy
(584 puan) tarafından
Kızımın adı da Defne yüzünde egzama gibi bişey vardı dermatop yazdı aile hekimi geçti Rabbim şifa versin minik kuşuma
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kuzum gelmis geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(134 puan) tarafından
Rabbim bu güzel mübarek günümüzün hürmetine defne kuzum uza şifa versin ferahlık versin inşallah tez vakitte 
0 oy
tarafından
Egzama bendede var Allah şifa versin cok zor heleki kucucuk bebek vucuduna yayilmis benim sadece elimde oluyo 

Tatli yedigimde 

Asitli ictigimde

Strese girdigimde 

Üzuldugumde

Kabariyo kasiniyo kremim var ksintiyi onluyo kasimazsam daha cabuk geciyo

Dut kurusunu kaynatip sıcağa yakin ılıkken elimi icine koyuyorum oda cok iyi geliyo belki isine yarar dur kurusu fln kaynat icir en azindan belki faydasi olur (ama iciriliyomu bilmiyorum arastir canim gecmis olsun şifa bulsun insAllah)
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kızınızı banyo yaptırırken şampuan duş jeli kullanmayın onun yerine aynısefa sabunu kullanın ama palm yağsız olmasına dikkat edin kaşıntıyı azaltıyor düzenli kullanımda ne kadar azaldığını görürsünüz 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Oyy kuzum rabbim derdinin dermanini versin 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin minik prensese
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Geçmiş olsun kızıma da egzema dediler 6 aylıkken kendiliğinden geçti 
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Allah Şifa versin. İnşAllah tez zamanda geçer