0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Evet kızlar cok anlatmıstım bir bucuk senelik evliliğimde kayınvalidemin esime olan düskünlüğünden iki kere bosanma asamasına gelmistik. Görümcem de bana abimin maddi manevi önceliği biziz sen dısarda durcaksın ayarı vermisti evliliğimizin basında. Esim asker yıllardır sırtına binmisler sen ağasın sen paşasın diyerek. Bunda sıkıntı yok ben hayatında değildim. Ben sağlıkcıyım atama bekliyorum. Görümcem de ilahiyat mezunu öğretmen olcak o da atama bekliyo. Abimin önceliği biziz ayarını esim ona yedirdiği için bu seferde benim bulunduğum ortamlarda " Ay koca parası yiyen de ne bileyim.. Koca parası yemek ne yaaa. Ay anne ben atanayım koca falan umrumda olmaz bi insanın neden kocası olur ki zaten ıyyyy öğğğ koca ne yaa " diyo. Güya ben abisinin parasını yiyorum ya koca parası yiyorum ya hani. Iyy öğğğ ne demek ya. Gerizekalı. Güya atanamadım diye evlendiğimi abisinin parası için evlendiğimi ima ediyo bana. 1 bucuk senedir evliyim hem bosanma kaoslarıyla mücadele ettim hem de kpss calıstım atanmama da az kaldı cok sükür. Ayrıca calısmıyosam tabiki kocamın parasını yicem. İlâhiyat mezunu söz de hacı hoca gecinirler ama dinen erkeğin kadına bakmakla yükümlü olduğunun bilincinde değil. Bu iğrenc ithamlar beni cok yaralıyo kızlar. Aileme de anlatamıyorum cok bunaldım. 

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam dalga geçerdim koca bulamıyorum demiyor da der gülerdim o zaten ona Yeter 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten boşanma aşamasına gelmişsin kaç kere korkma kız ver cevaplarını ama çirkeflik yaparak değil kaliteni koruyarak  ama verdiğin cevaplar altı dolu olsun ki mal gibi kalsın ailene anlatamayabilirsin ama sen dik duracaksın o zaman eşinde ister yanında durur ister dengeyi sağlar ister karşıya geçer kendi bilir 

su bulanmadan durulmuyor 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Onlardan olabildiğince uzak dur seni boşanma aşamasına getiren insanlarla muhatap dahi olma o görümcen de inşallah evlenir de koca parasına muhtaç olur görürüm ben onu bende evlenirken çalışıyordum evlendim devam ettim çocuk olunca çıktım şuan kocamın maaşıyla geçiniyoruz ne yani kızımla ben koca parası mi yemiş oluyoruz kimin parasını yiycez elin adamı çalışıp bize ekmek mi getircek tövbe yarabbim yada evlendim hala annemler mi bakcak bana zihniyete bak seni kıskanıyor onlar ben diyim
0 oy
(51 puan) tarafından
Bırak sümüklüyü söylesin dursun :Dddd iki gün sonra evlenince görürüz bu lafları
0 oy
(629 puan) tarafından
Senin görüncemcen tam bir fesat pisliğin önde gidengideni.Gorusmelerini konusmalarini minimuma indir mecburi zamanlarda gorus.
0 oy
(1,753 puan) tarafından

Ayy koca benim değil mi yerim yerimmmm kime ne beee :cheerful:

Çok bilmiş böyleleri kocanın kemiğine kadar kurutur adamı:ermm:

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Koskoca kız abı parası yemeye utanmıyoda koca parası yemekten mı gocunmus. Bak bı evlensın kıvamda kocam dıye nasıl dolanacak etrafta. Cok gorduk boylelerını. 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
"Ohh size değil bana yediriyor paracıklarını aslan kocam" de geç sende bunlarla kendileri gibi konuşacaksın başka bir dilden anlamazlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
+1 oy
47 cevap 1,273 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...