0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 12 aylık sürekli iştahsız bir ara et falan verirdim yerdi ama artık ufacık pütürlü gıdaya tahammülü yok kaşığı çorbaya daldırıyor daha ağzına götürmeden dökülüyor ne zaman tam olarak yiyebilir acaba artık sinirimden ağlıyorum her öğün her yemeğe oturduğumuzda Allaha yalvarıyorum yesin diye :( 7 kilo sadece artık bıktım bir ara elimden yerdi az da olsa artık elimden asla asla yemiyor 

6 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Bu kiloyu neden takıyorsunz benm bebegim 20 Aylık 10 kilo düşün sağlıklı olsn yeter. Ben kendi eline veriyorm döksede kendi yesin diyorm tabi daha sonra uçak geliyor diye başka kaşıklada ben yediyorm yada kaşığın arkasından destek veririm alkış yaparm 
tarafından
Mesele kilo değil ama kilosu olması gerekenden az doktorlar kilosu çok kötü diyor mama yazdılar ama onu da içmiyor o alkışı falan bn de denedim ama asla yemiyor ağzını sıkı sıkı kapatıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 yaşında halen zorla ben yediriyorum kücük 1 yaşında kendi yiyor çünkü iştahlı küçük oğlum eline soğan bile versem elma gibi yer büyük olanda beni yiyor sinirden asla yemiyor 
tarafından
Ayy ayyy ömrümden ömür gidiyor
tarafından
3 senedir yıldım. Ömrü makarna yiyerek geçicek bide benimki evde zorumla yiyor anneme filan gidince yabancı biyere gitsin asla yemez
tarafından
Bu da öyle bir yere gidince hiçbir şey yemiyor zaten bu ara asla yemiyor
0 oy
(7,375 puan) tarafından
2 yaşında 10 kilo istahida var ama almıyor fazla takılma üstüne gidersen inadina yemez 
tarafından
Kilo sıkıntı değil bnm için yeter ki yesin ama yemiyor geçen bna supravit şurup tavsiye ettiniz pazartesi günü doktora gidecez orda soracam aldıracam inşallah
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Ben 7 aylıkken kendi yeşim diye koydum önüne şimdi çokta güzel yiyor ufak tefek dökülüyor sadece ve hep pütürlü tanecikli hatta 6 aylıkken bezelye verdim kayinbabam bir sürü laf ettiydi boğazında kalır diye bezelyenin ne canı varsa .
tarafından
Bn de dinlemiyorum ama yazın köye gitmiştik onlaırn işini yapmaktan çocuğuma yemek veremedim aşılmadı şimdi de anneliğimi sorguluyorlae p. İslikler
(1,101 puan) tarafından
İşte o kötü olmuş bende 6 ay orda kaldım oğlum 40 günlükken gittim 7 aylıkken geldim iman benjm çocuğum 7ayliken yüz üstünden sırt üstü dönmeyi öğrendi. Mal gibiydi orda her şeye laf ettiler şimdi çin gibi oldu. Tam zamanında evime gelmişim diyorum
tarafından
Aynu bnm kızı anlatmışsın ya o da kendi evimize gelince yüz üstünden sırt üstüne dönmeyi öğrendi bir rahat vermiyorlardı ki
(1,101 puan) tarafından
Biz bir banyo yaptırirdik 4 kişi birden 3 tane koruma vardı evde çocuğumu bir sabah doya doya sevemedim alıp giderlerdi odalarına sabah sabah ama saygısızlık olmasın aman kötü olmayın pınar diye hep sustum kendi evime geldim çocuk benden soğumuş ben ondan o kadar zor toparlandık ki anlatamam Allah bir daha kapılarına düşürmesin
tarafından
Aynnn aynnn yavrumu sevdirmiyorlardı kucağıma aldığım gibi görümcem gelip elimden alıp kaynanama verdi bir ara dondum kaldım
0 oy
tarafından
Vitamin değerlerine baktirin iştahsız bebeklerin çoğunda demir eksikliği oluyor 
tarafından
Var evet ama şurubu zar zor içiriyoruz
0 oy
(671 puan) tarafından
1 yaşından beri kendisi elleriyle yiyiyor şuanda 20 aylık kaşıkla çatalla kendi yiyebiliyor
tarafından
Bizimki hep döküyor oraya buraya ama ve ağzına gireni de kendi çıkarıyor
(671 puan) tarafından
Vallah benimkisi de döküyor ama döksün kendi yiyebilsin de
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.