0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar küpem kayboldu 2 gündür kayıp deliricem yeni almıştık birde bir gün önceden yatmadan önce kulağımdan düştü eşime verdim eşim düzeltti verdi taktım ertesi gün kız kardeşim geldi kapıdan girdi içeride küpen nerde dedi o an fark ettim akşam olmuştu zaten gün içinde hiç bişey sikkelemedm süpürge açmadım dünden beri arıyoruz her yeri aradım Yok o kadar moralim bozuldu ki eşim canın sağolsun diyor ama ben çok severek almıştım ister istemez üzülüyorum birnyere takıldı mi wcde falan mı düşürdüm bilmiyorum kayıp duası ne okuyabilirm varmı okuyup bulan 

8 Cevaplar

0 oy
(7,741 puan) tarafından
Çıkardığın elbiselere bak takılmış olabilir
(1,248 puan) tarafından
Baktım cnm yok ya kafayı yicemm
(7,741 puan) tarafından
Ahhh ahh bende 5 sene önce tektaş Nisan yüzüğüm ve 5 taşımi kaybettim ev değiştirdik ondan sonra hala bile bir ümit bakıyorum belki bulurum diye

İnşallah sen hemen bulursun
(1,248 puan) tarafından
Kizz deme yaasende bulursun
(7,741 puan) tarafından
İnşallah hala bile bir ümit var içimde
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Evet ben kayıp duasıyla buldum okuyun Allah'ın izniyle bulursunuz 
(1,248 puan) tarafından
İnşaallah cnm duanı alırım
(974 puan) tarafından
Okudum canım sende oku bir daha bak istersen heryerde besmele ve salavat ta çekerek bakarsan daha iyi olur haber edersen sevinirim
0 oy
tarafından
Bir yazma tak ve ucunu bağla kesin bulursun bende öyle kaç defa denedim ve buldum annemde parasını kaybetmişti o da o şekil yaptı yazmasının ucunu döğümledi ve buldu
tarafından
Evet evet
(2,749 puan) tarafından
Bende 5 yl önce yuzuklerimi kaybettim 4 tane beden evde ama beni üzen kimse gdp gelmez evde yok hep dyrm km aldı diye
(7,741 puan) tarafından
Bizim bı komşu sürekli gelip giderdi ben ona güvenip çöp dökmeye giderdim sobaya odun getirmeye giderdim
Benim hiç aklıma gelmiyordu çünkü kadın üzülme bulacaksın diyordu
Eşimde o kadın yapmıştır büyük ihtimal deyince bilemiyorum günahını da almak istemiyorum ama her kim aldıysa rabbim yedirmesin inşallah
(2,749 puan) tarafından
Az birşey olsa bende uzulmezdim ama benimde 4 tane valla aklıma düştükçe uzulym :)
(7,741 puan) tarafından
İnsan üzülmez mi hiç
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben çok eşyamı buldum bu şekilde inanarak okumak lazım 
0 oy
(732 puan) tarafından
İnternetten bak canım, ibrahim Etem duası önce 2 rekat namaz kıl daha sonra duayı et aramaya başka ben her şeyimi bu dua ile bulurum. Yaızn küpem düşmüş ve o kadar yol değiştirdim eve gelirken akşam dondurma yedim yere düşmüş ve ortada sabah gittim baktım ordaydı. Kardeşim altınlarını kaybetti ve 1 ay aradılar bazanın altı her yer döktüler ben gittim okudum ilk elime attığımda buldm 
(1,248 puan) tarafından
duası nasıl ki cnm  yapayım hemen
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Dün instagra gördüm Tuğçe diye bir kadın kablosunu kaybetmişti bir aydır bulamıyormys bir tane kadın msj atmış şeytanın t.. aklarını bağlıyorum bulmadan da acmicam diye kendine ait bir eşya giysiseye düğüm atiyormussun hemen buluyormussun kadın inanamadi sırf komiklik olsun diye yaptı ve on dakika sonra paylaştı inanmıyacaksinis ama buldum diye dene bence :)
(1,248 puan) tarafından
Hahah kız bende gördümde o zaman fark etmemiştim sonrasında storye baktım silinmişti :)))
Valla hepsini deniycem :))
0 oy
(627 puan) tarafından
Instagram da Tuğçe varya Eliz kızı olan o iki gün önce kablo kaybetmiş birileri de yazmış evde kullandığın bir parçayı düğümle şeytanın taş.saklarini düğümlemekten bahsediyor sonra işte eşyamı getirmezsen açmam diyecekmissin kız kadın 10-15 dakikaya buldu ya kabloyu gülmekten öldüm çok saçma ama ne bileyim TABİKİDE dua çok çok önemli ama iki gün önce gördüğüm saçma şeyi yazmak istedim 
(1,248 puan) tarafından
Bende gördüm aynı storyi cnm deniycm bakalım :)))
0 oy
(30 puan) tarafından

Ben çalıştığım mağazada yüzüğümü kaybetmiştim 4 gün sonra katladigim gömlek kolunda buldum tesadüfen :) bulursun inşallah 

(1,248 puan) tarafından
İnşallah cnm alırım duanı
(30 puan) tarafından
Ederim tabii ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy