0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Bana biraz anlatır mısınız liseyide açıktan daha yeni mezun oldum  üniversite bölümleri sınırlı mi ve uzaktan eğitimle mi oluyor acaba sadece sınav icinmi gidiyoruz okula 4 yıllık çocuk gelişimi okumak istiyorum bu arada nelere çalışmam lazım 

2 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Normal sınava girecek canım bende okuyacam açıktan üniversite hazırlanıyorum şuanda canım sadece sınava giriliyor aldığın unuversite puanına göre bölüm secebiliyorsun yani tyt  ve ayt ile 
(7,376 puan) tarafından
Bende bu seneye hazırlanıyorum 2023 bakalım inşallah güzel bir şey yuttururun bende 2 yıllık düşünüyorum
(13 puan) tarafından
2 yıllık ya da 4 yıllıgi sınavdan sonramı seciyoruz  benim kafam çok karışık bölüm konusuunda
(7,376 puan) tarafından
Evet canım sınav puanına göre bölüm seçiyorsun
(13 puan) tarafından
Nasıl kayıt olunuyo tyt ayt sinavina gitmek için bı zamanimi var onunda
(7,376 puan) tarafından
Canım normal unuversite sinavi var ya ilk önce ona giriliyor orda aldığın puana göre seçiyorsun ayrı ayrı değil tyt ayt tek unuversite sınavı ve bu sınavda aldığın puana göre giriliyor bu sınavda Ağustos ta olacak onun basvurusuda para yatırılacak ama daha çok var başvurusuna
-Reklam-
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sadece üç okul açıkta. İstanbul üniversitesi, Eskişehir Anadolu üniversitesi, Erzurum Atatürk üniversitesi. Bunlardaki bölümlerden seçip tercih yapabilirsin. Sadece sınav zamanı hangi okula düşersen haftasonu sınava giriyosun o kadar.
(3,151 puan) tarafından
Valla aynen bende bu yıl yenilemedim silinir gider muhtemelen silinsin 2028 den beri verdiğim paraya yazık günah yani gerçekten soygun. Eğitimi ticarete cevirmisler yolunacak kaz gibi bakıyorlar öğrencilere. Benimde 2 taneydi şimdi üç oldu beş dk boş kalmıyorum artık istesem de calisamam zaten.
(285 puan) tarafından
Benmde üçüncüye hamileyim :) bahar dönemi sınavı doguma geliyor :D
(3,151 puan) tarafından
Oo hayırlı olsun Allah bol bol sabır versin bebiş sınavda gelmeye kalkmaz inşallah:))
(285 puan) tarafından
Gitmem sınava napım :D kayıt yeniledim işte yeter :)))
(3,151 puan) tarafından
Hayırlısı olsun :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seda22 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Azad (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...