0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızım 15 aylık. İlk doğum yaptığımda 5 sene çocuk getirmicem demiştim çok kararlıydım bir aydır nedense ikinci çocuk düşüncesi aklıma gelip duruyor doğumdan bu yana adet olmadım. Ama içimde hep o düşünce var neden böyleyim geçen gün eşime korunmayı bırakalım dedim eşim izin vermedi iyiki de vermedi ama bu his niye hiç geçmiyor iç güdüsel olarak beni çok dürtüyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(914 puan) tarafından
Fıtrat çünkü anne oldun yine olmak istiyorsun
(1,618 puan) tarafından
Aslında doğru zaman değil ama niye bu kadar heveslendim bilmiyorum ya
(914 puan) tarafından
Belki de olacaktır o yüzden
(1,618 puan) tarafından
Kız bide ben adet olmuyorum hormonlarım mı depreşiyor nedir bilemedim
(914 puan) tarafından
Kiz 15aydir mi olmuyorsun hiç hiç normal değil bir sene olmamak normal ama 15ay çok uzun bir sure bunun için dr git ben 8ay  adet olmadım ayy patladım çatladim nasıl dayaniyorsun vuuu
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Enteresan. Hamilelik çok mu güzel geçti hamilelik anılarını mı özledin 
(1,618 puan) tarafından
Hamileliğim zordu ama güzel geçti sürekli yer içer yatardim ağırdım ama geceleri uykusuzluk problemim olmadı hiç ve kafamı koyduğum yerde uyurdum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bakabileceğine inanıyorsan fazla ara vermeden yap canım hisle falan olmaz yani 
(1,618 puan) tarafından
Kızım biraz büyüdü rahata erdim çevremdekiler rahatlık batıyor diyor
(6,441 puan) tarafından
Hajajaja vallaha öyle ben yazmak istemedim ben daha fazla alışmadan yapayım dedim 25 haftalık hamileyim bebek nisanda doğacak kızımda 1 ay sonra 3 olacak
0 oy
tarafından
Kullanıcı adından belli, sen anneliği seviyorsun :)
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha hiç güleceğim yoktu. Kızıma öyle titizlikle bakıyorum ki eşim hep der sanki 30 yıldır çocuk bakiyorsun diye
tarafından
Maşallah kuzum, sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap. Çok da ara verme, benim 13 yaş var aralarında, gerçekten çok zor oldu :)
(1,618 puan) tarafından
Kaynanamda 11 sene ara koymuş çok zor oldu diyor
tarafından
Evet ben de tavsiye etmiyorum :) tam rahatladım derken her sey sil baştan çok zor
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bende aklım basimdayken doğurma daha bikac sene derim. Oğlum uyurken falan duygusallasip büyüdü bu bebek annesi olmak çok güzel bebeğim olsun isterim. Ama tabi mantık ağır basar. Sakin duygulara kapilayim deme çok zor olur iki küçük çocuk 
(1,311 puan) tarafından
Sağolasın canım seninki uslu herhalde göze alabildiğine gore
(1,618 puan) tarafından
Benimkinin yemesi uyuması gayet güzel de tek sorunumuz bazen peşimden ayrılmıyor çok ağlıyor kucak istiyor
(1,311 puan) tarafından
Benim oğlan da bu dediklerin dogdugundan beri var bı gunumu anlatsam oturur halime acırsın
(1,618 puan) tarafından
Çok şükür yemesinde yatmasında bi sorun yok ama peşime çok ağlıyor bazen işimi yapamıyorum
(1,311 puan) tarafından
Benim ev doğdu doğalı kan ağlıyor. Süpürge bile actirmaz döker saçar gezer oturup bı yemek yemez peşinde dolanmami ister. Bikac ay once yemek yaparken çekiştirip ağlardı ilgilenmesem ısırırdı onu tezgaha cikarmami isterdi o da görecek yani sonra ogrenme kulesi aldım. Şimdi de tezgahın altını üstüne getirir tencereleri taşır içlerine bulduğunu doldurur benle kavga eder şu ver tuz ver diye işaret ede ede hepsini yaptırıyor en son öğrenme kulesini ocağa götür diye işaret eder altını yaktırır yemeğini pişirir. Ordan kitaplara geçer hepsini bı aşağı indirir az okur bakar sonra oyuncaklara geçer sepetli oyuncak dolabı var hep bı ayak altını doldurur kendi odasında salona kadar ayak altını doldurur bırakır salıncağa gelir sallayın diye salıncağı alıp alıp duvara carpar ben gelene kadar. Sonra koltukların sandalyelerin tepesinde dolanır bı an bırakamam peşini aklım çıkıyor bugün görmeden düşecek diye. Bikac kere de koltuklarda düştüğü falan da oldu zaten. Su ister veririm oraya buraya döker. Dışarı çıkarsam eve geri sokamam. Parka götürsem boyundan büyük binemeyecegi oyuncaklara yapışır. Dışarda yemek yiyecek olsak gider her masaya maydanoz olur peşinde dolaşmaktan yiyemem. Evde de sofrayı birbirine katmak istediği için köşe bucak kacirarak yerim uada o uyurken. Bunlar şimdiki yaptıkları geçen sene de sürekli kucak için ağlıyordu aç kaldığım wcye gidemedigim günler geldi geçti akıl sagligim gene iyi yerinde diyorum kendime.
0 oy
tarafından
Benden sana abla tavsiyesi kaşınma sakın sonra çok yıpranorsın :) 
(1,618 puan) tarafından
Ablaaaaammmmmmmm bana böyle yorumlarla gelin nolur vazgeçiyim artik
tarafından
Hahaha kız ben o haltı yedim seneler önce sonra acayip zorlandım sakın haa sakının ablanı dinle sen :)
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben genelde bebek görüp sevince istaha gelirim:))

Öyle düşünüyorum yada bu şekil düşünüp hamileligi özlediysen 
(1,618 puan) tarafından
Evet kızımın küçüklük hallerini özlüyorum
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Çünkü annelik Bizim içimizde var seviyoruz anneliği,istiyorsan erteleme bence benim kız 1 yaşındayken ben 2. Ye hamile kaldım beraber büyüdüler aradan çıktılar şimdi biri 7 biri 5 yaşında 
(1,618 puan) tarafından
Zor oldu mu kızım hala emiyor bezleniyor
(4,949 puan) tarafından
Ben ikisini birden bezliyordum canım evet ilk biraz zor oldu ama sonradan çok güzel arkadaş oldular ikiz gibi büyüdüler şimdi gören ikiz sanıyor
0 oy
tarafından
Bu ben:D iki oğlum var büyük 4 küçük de bir yaşına girdi hala bazen aklıma geliyor diyorum kafayı mı yedin kendi kendime. İlk oglumda uslu diye istiyordum ama gerçekten zor oluyor şimdi yaş aralıgı 3bucuk zorlanmadım hiç çünkü oğlum kendi ihtiyaçlarını karşlıyordu. 
(1,618 puan) tarafından
Ohh ne güzel inşallah bende öyle olurum kocam istemiyo Allah'tan
tarafından
Bekle canım gerçekten bezini bırakırsın kendini ifade etsin. Bunun hamilelği var zor geçebilir ne güzel rahatsın tadını cıkar hep derim ilk cocuk bekarlık iki cocuklu kuma hayatı:D
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahaha bu lafi hiç unutmicam

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 158 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...