0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından

Kızlar bu tost makinesini almayı düşünüyorum kullanan varmı küçük yer kaplamasın diye alıyorum sizce almalımıyım 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Bizim böyle vardı güzel değildi markası da güzel değil canım büyükler daha güzel oluyor. Bu arada canım tost çekti :)
(600 puan) tarafından
Yaaa :))  benimde çekti :D zaten baktım böyle makineyle beraber canım tost istedi
(471 puan) tarafından
Ahahaaa aynen ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim bende bundan var isime de yarıyor yaklasik 3 yildir kullanıyorum. Cok küçük ama 2 tane tost ekmeği zor sığıyor yani. Sen bilirsin 
(600 puan) tarafından
Benle eşim varız şuan çok büyük bişiye gerek yok diyorum fiyatı da uygun geldi:) çok ısınuyo diyolar doğrumu bide oyuncak gibi yazanlar olmuş
tarafından
Ya minicik evet esimle bize yetiyo acikcasi. Bizim oyle ısınma sorunu yok ama bilemiyorum tabi teknolojik aletler biraz sans isi oluyor. Cabuk yapiyor tostu falan o yönden iyi.
(600 puan) tarafından
Anladım vala bu aralar canım çok çekiyo bide normalde de çok tost yiyen biriyim alicam heralde uygun fiyatda
tarafından
Sne nasil istersen canim. Iyi gunlerde kullan.
(600 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolasın canım:))
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Tavsiye etmem sinbonun malları iyi çıkmıyo 
(600 puan) tarafından
Hadi ya hiç kullanmadın sinbo
0 oy
tarafından
Eltimin bundan beyaz var ben sevemedim yaaa bir ekmeğin yarısı zor sığıyor yaa 8 kişiye tost yapacak her birini tek tek koyuyordu yok bence alma derim he yok tek kişiye anca yaparım dersen al
(600 puan) tarafından
Yanı iki tost ekmeği sığsa yeter eşimle ben varız şuanlık kullanırım uzun süre
tarafından
Iki tane sığmıyor canım bir ekmeğin sadce yarısı giriyordu
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Annemde vardı kullanışlı değilsi yarım ekmek koyuyosun yanlarından taşıyo
(600 puan) tarafından
Allahalla o kadar mı küçük ki
(1,065 puan) tarafından
Tost ekmeği rahat oluyo fakat diğer türlü zorluyo biz dilim ekmem alıyoruz çoğunlukla ama tek tek kızartması zor bide sığmıo benim düşüncem tabi memnın kalanlarda vardır mutlaka
(600 puan) tarafından
Anladım canım benim çoktandır aklımda bu tost makinesi alicam bi bakalım nasıl çıkıcak :))
(1,065 puan) tarafından
Aklındaysa al çünkü  bende bişi aklıma koyunca  alıp kendim görmeden rahat etmiyom aynı kafayız :)
Kullansamda kullanmasamda alıom sonra zmanla değiştiriyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ayyy altta reklamda TV fiyatı yazıyormuş 4,599 TL Bi an senin attıgım foto sandım Bi tost makinesine bu kadar para verilir mi falan diyorum :D

(600 puan) tarafından
Ciddi misin
(600 puan) tarafından
:D emini attım gelmedi :)))
(600 puan) tarafından
Yani emoji:D
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Canım sinbo alma ömrü çok kısa ürünlerinin. Arzum, arçelik, King bunların minisi varsa alabilirsin
(600 puan) tarafından
Anladım hiç kullanmadım çrvremdede kullanan görmedim
(10,364 puan) tarafından
Ben birkaç üründe şans verdim sinboya saç kurutma elimde patladı, kettle ı vardı taş çatlasa 4 ay kullanabildi annem. Ha şu da var şans işi elektronik sen alırsın iyi çıkar
(600 puan) tarafından
Oo baya vukuatı varmış singi nun sende :) daha sipariş vermedim düşüneyim biraz daha olmadı başka marka  bakayım dediğin gibi :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 62 göst.
3 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zamanve& (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 44 göst.
22 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
15 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,506 cevap

34,855 kullanıcı

...