0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (640 puan) tarafından
Kızlar sizin eşleriniz de pubg oynuyor mu deli oluyorum valla bi oturdu mu kalkmıyor başından nasıl başa çıkacam bu pubg ile offff

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben oynuyorum eşimde deli oluyor :D
(749 puan) tarafından
Akkuş52 bnimki
(1,424 puan) tarafından
Nasıl bir oyun acaba buuuu
(2,484 puan) tarafından
Benim adimda
SEVGIMehmet
(749 puan) tarafından
Tm canim ekliyorum seni eve gecince
(749 puan) tarafından
Savaş oyunu canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben sua bunu yazarken o yanimdaa oynuyor:)  ben sorun etmiyorum, disari cikmasindam arkadaslariyla takilmasindan daha iyi diyorum. 

Aksamlari bir saat eslerin sadece kendilerine ayirdigi bi vakit yaptik esimle. O ister oyun oynar ister tv tzler ben kanavice yapiorum yeni basladim, yada kitap okurum yada cilt maskesi yada burda takiliyrum :)  yanii asiriya kacmadiig surece surece sorun gormuyorum dipnot : cocuk olunca benek uyanikken oynamak yasak. Cunku teelfon tablet alistirmicaz.
(640 puan) tarafından
Kanavice bu kasnak olanlardan mı ben de çok istiyorum ya ondan yapmayı
tarafından
Evet kuzum kanavice kasnak kiti yaz goblenci.com dan alabilirsin cok guzel cok eglenceli
tarafından
Tesekkur ederim :)
+1 oy
(749 puan) tarafından

Bnde eşimde oynuyoruz oyunu bazen beraber bazen arkadaşlarla oynuyoruz hem dedikodu hem oyun eylenceli oluyor :D

0 oy
tarafından
Benimki bagimlisi 9 dan 1 e kadar oynar bazen ben 1 den once uyuya kalayim firsat biliyor 3 4 e kadar gelmiyor artik fazla umursamiyorum onceden cok kavga ederdim ve bilgisayarini saklardim .d ama tek koyu aliskanligi o baktim b benim sevdgm seylere saygi duyuyor bende duymaya basladim biraz b*kunu kaciriyor ama olsun
(640 puan) tarafından
Arada kanepe de uyuyor kaç kere uğraşıyorum artık ses etmiyorum uyursa bile üzerini örtüyom orda uyuyor valla
0 oy
tarafından
Allahtan oynamiyor herkes cok şikayetvi nasıl bir illetmiş bu 
(640 puan) tarafından
Hem de nasıl ya gıcık oluyorum
tarafından
Cok şükür bulaşmadik onsallah bulaşmayızda
0 oy
(1,025 puan) tarafından

Sende yükle ve birlikte oynayın harikaa oluyo :D

(640 puan) tarafından
Seviyesi yüksek yetisemem ki ona
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Tam bir bağimli oynuyo kaybediyor sinirlenip kapatiyor bana diyo cik artik su uygulamadan diye bakti bende buraya bagimliyim geri giriyor oyuna 
(640 puan) tarafından
Bizimki telefon falan fırlatıyor ara da sinirden
(2,765 puan) tarafından
Gece ise godiyor uykusuz kalan o oluyor bana gore hava hos telefonu kirilisada ben bidaha kendi telefonumu vermem daha once yaptim oyle kirdi telefonu verdim 3 yıl telefonsuz yasadim yani istiyorsa firlatsin
0 oy
tarafından
Vallaha onu kaynım oynuyorda ejderhalı oyle bır oyun var delı oluyorum msj falan gorunmuo kafasını kaldırmıo gece gunduz silicem dedım sılsende gerı yuklerım dıo seni çookkkkk iyi anlıyorum
(640 puan) tarafından
Ben sildim yükledi yine :(
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yok valla başa çıkamıyorum..  uyuyor uyanıyor 2 3 saat ise gidiyor ve hep oyunda.. sürekli masraf çıkarıyo.. 
(640 puan) tarafından
Masraf derken canım ücretli mı ki bu oyun
(9,651 puan) tarafından
Bilgisayara sürekli yatırım yapiyo :D bizimki bilgisayardan oynuyo klavye mouse monitör ekran kartı ıvır zıvır indik cıncık sürekli biseylerini yeniliyo bisiler yapiyo.. oyunda paralık bisi yok sanırsam da bizimki bilgisayarına oyun için yatırım yapiyo
(2,484 puan) tarafından
Para yatirabiliyosun oyuna
Uc aliyosun onla kiyafet silah vb bir suru esya alabiliyosun :dd
Yada direk seviye atlatiyosun
0 oy
(610 puan) tarafından
Bu oyunda eşini aldatanlar oluyormuş diye duydum doğru mu ?? 
(2,484 puan) tarafından
Dogru
Cunku ses acmali bi oyun
Ordan tanisip konusan cok kisi var
(266 puan) tarafından
Dogru canm benm.esim evlendigimiz ilk ay oyundaki kiza bekarim demiş.Neden boyle dedin dedim daha medeni hale alisamadm dedi  gelde cildrma :(( yapistrdm basindab asagi bi surahi su döktüm profile dugun fotoğraf imizi yukledim hadi şimdi oyna dedim.saçmalk ya oyundakine bekarm desen ne olacak sanki tanisacak ***** kafasi almıyor numarasiini da veremeyeceğine gore telefonu her dakika benm elimde.***** olmasa insanbi dusunur iste sukur şimdi oynuyo ama kuzeni is kardsi cocukluk arkdslari ile.sirf iste kimle oynadigini tskip etmek icn oyunu yükledim
0 oy
(600 puan) tarafından
Hele oynadığı takımda kız olsa çıldırıyorum ne kadar ses kapalıda olsa insanın zoruna gidiyo 
(640 puan) tarafından
Yok bizimki kizlarla oynamiyor ben demedim kendi oynamak istemiyor
(600 puan) tarafından
Oda başta grup oynayınca bilmiyo kiminle oynadığını normalde arkadaşlarıyla grup kuruyo bende isimlere bakıyodum kız görünce başlarda sorun ediyodum ama artık üstüne düşmüyorum çok oda oynamıyo o kadar :)
0 oy
tarafından
Ahanda icerde ise gitmedi bugun aksama kadat oynadi hala oynuyo ben vazgectim madem mutlu oynasi  ne diyecegimi bilmiom cani saolsun
0 oy
(782 puan) tarafından
Kiz bizde simdi beraber oynuyirduk alal deli givi gece 1 kere kadar oynuyiruz bende alistim o sıkıldı oyundan ben baginlisi oldum
(640 puan) tarafından
O da iyiymiş bana da dedi yükle öğreteyim diye aman dedim otursam başından kalkamam dedim evin işlerini sen yapacaksan olur dedim anladı beni de kendi vazgeçemiyor iste
(782 puan) tarafından
Kiz aksam eve gelince oynarsiniz ben onsuz oynamiyorum ki zaten kiziyor oynanama beraber aksam oynuyoruz cok guzel oluyor gelirsebiz kapisiriz vu arada ;))
0 oy
(2,201 puan) tarafından
O degilde bizimki baska bi oyun oynuyo ama oda bağımli saolunsun hatta sordum dedim askim papci diye bi oyun varmis dedim sen onumu oynuyon dedim yok o cok sikici diyo hahahah :) 

Bizimkide baska oyunun bagmlisi napalim :) bazen beni duymuyor ha duvar ha o :) arada icimdekinleri saydiriyom rahatliyom nasl olsa duymuyo hahah :)
(640 puan) tarafından
Valla çocuk olunca bırakacak mecbur iki tane çocukla başa çıkamam eşim de ikinci çocuk oluyor malum
(2,201 puan) tarafından
Cocuk olunca birakcam demisti ama :// males3f bırakmadı bizimki
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Yanımda oynuyor daha alışıyorsun bir süre sonra sinirlenip geri oturuyorsun çünkü :D bağımlılık yapıyor oyun 

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Yok oynamaz biz beraber fifa oynuyoz:D

0 oy
(37 puan) tarafından
Benimde aynı sırf oyun oynarken telefon kasıyor diye yeni telefon aldı o derece çok sinir bozucu 
(141 puan) tarafından
Haha benim eşimde sırf o yüzden yeni tel aldı :D :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Biz beraber oynuyoruz eşimle :D

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Ay benm esmde öyle lulaklık kulagından dusmuyor bide arkadaslarıyla oynuyır konusa konusa deli oluyorm geldigi gbi valla kac kez sildim oyunu geri yükledi watsap gruplaro bile var deli oluyom . :DD
(640 puan) tarafından
Evde yabancı biri varmış gibi geliyor bana bizimki kulaklık kullanmiyor
0 oy
(13 puan) tarafından
çok iyi anlıyorum seni. çok şükür ki bizimki bıraktı şimdi başka oyuna geçti en azından bu o oyun kadar uzun sürmüyor. bide kız yok mesajlaşma bölümü falan hok biraz kafam rahatladı.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
18 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Ayasa (1,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
7 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,826 kullanıcı

...