0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,945 puan) tarafından
3 buçuk  yaşinda oğlum pazar akşamı öksürmeye başladi peşi ateş halsizlik iştahsızlık. Bir gün ateşleniyor ertesi gün öksuruk siddetleniyor sonra yine ates. Dün düsmüstu atesi aksam yine basladi. Oksurukten konusamiyor acile goturuyoruz cigerleri iyi antibiyotige devam diyor. Öksürmekten harap oldu çocuk. Ben çalısıyorum bu hafta raporluydum ama pazartesi işe okula gitmem lazim annemle babam gelecek cocuga bakmaya onlara da bulasir diye korkuyorum. Bitmedi bu hastalaiklar aylardir Allah beterinden korusun.

5 Cevaplar

0 oy
(2,274 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canjm baya salgın yayılmış 
-Reklam-
0 oy
(16,000 puan) tarafından
Salgın canım benim kızım da öyle. Önce eşim hastalandı 1 haftadır hasta. 2 gün önce kızımla oğlum hastalandı oğlum şu an iyi ama kızım bi ateşleniyor bi buz gibi oluyor sonra kusuyor halsiz bisey yiyemiyor 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geçmiyor valla 1 buçuk aydır bizde böyleyiz 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir bizde öyleyiz aile boyu tekrarlıyor hastalık atlatamadım Bi türlü kendim için değil kızıma geçiyor hemen 
0 oy
(3,862 puan) tarafından
sanki bizim bu hafta yasadiklarimizi anlatmissin , şu anda hava , alerji ilaci , antibiyotik kullaniyor kizim . bugun bi igne yaptilar bi de,, ben kreşten almaya karar verdim bu yuzden . her 2 haftada 1 hastanedeyiz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 302 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 633 göst.
0 oy
7 cevap 259 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Melisanisa (7 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...