0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
15 gündür adet olmıyorum gebelik testi yaptım 3 gün önce tarihi geçmiş 2022 12 ayın yazıyordu o pozitif çıktı sonra yine gebelik testi aldık 40 tllik oda negatif cıktı  kotunmalı ilişki oldu ama adet geçitki ve hayla hasta olmadım başına gelen varmı 

3 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Gecen ay ayni bu sekilde oldu 15 fun geçti bebegim 11 aylik dr. Süt koruyor oalbilr dedi ve polikistik over varmis zayifla dedi 3 gun soğan suyu ictim hastalndm
(27 puan) tarafından
Gerçektenmi ben emzirmiyorumda ilk oğlum 8 yaşında öbür oğlum 1bucuk yaşında yine hamile olurum diye korktum teşekkür ederim bu cewapladığınız için
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Stres yaptığın için reglin gecikmiş olabilir buyuk ihtimal 
(27 puan) tarafından
Şuan bile aklıma takıyorum takmamak elde değilki muhtemelen ondandır teşekkür ederim cevabın için
0 oy
(643 puan) tarafından
Kız o dertten bende muzdaripim gecikiyorum 11 gündür spiral var esin korunuyor ama kafamda bin tilki test yapmaya korkuyorum:((
(27 puan) tarafından
Ben iki kere test yaptım 3 gün önce birinin tairihi geçmiş 12.2022 yazıyodu cift cizgi yazıyodu bide 40 tllik aldık anında negatif cıktı ama haylada olmadım bence test al ama tarihine bak
(643 puan) tarafından
Yok bacım yok test almam varsara buyusun içimde haberim olmasin 3. Beynim kaldırmaz:((
(27 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ben tarlusal aldım içtim yeni bitti ada çayı içtim ama bakalım bide bebek varsa kesin düşük yaparım teste göre yoktu

İlgili bir soru bulunamadı

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...