0 oy
130 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,321 puan) tarafından
Kızlar hepsi burada uygulamasında link gelir yaziyor bazı ürünlerde yüzde 5, yüzde 10 gibi. Bende bu fenomenleri özel sanıyordum ama herkes kazanabilirmiş. Bende denedim oldu. Şimdi bişey alacağım zaman benden eşime liste hazırlayıp link gönderip alıyorum bana belirtilen yüzde kadar hepsi papel geliyor. Fenomenlerin ekmeğine yağ sürmeyin kendiniz kazanın. Belki siz de kazanmak istersiniz diye anlatayım dedim. Mesela geçen 50 liralık ürün aldım 5 lira geldi. 5 lira 5 liradır yani. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,818 puan) tarafından
Sen liste yapıp eşinden mi alıyorsun canım
(1,321 puan) tarafından
Evet yada ondan liste yapıp kendimden aliyorum
(1,818 puan) tarafından
Tamam canım bilmiyordum ben teşekkür ederim iyi oldu öğrendiğim
(1,321 puan) tarafından
Rica ederim canım. Neden onlar kazansın kendimiz kazanalim değil mi. Liste hazırlarken bana Özel değilde paylasilan seçeneğini seçiyorsun
(1,818 puan) tarafından
Deniyim kuzum doğru valla bizde kazanalım artık
(1,321 puan) tarafından
Bende geçen denedim oldu sonra üzüldüm geçen ay airfryer almış eşim hepsi burada dan. Gitti 400 lira. Neyse önümüzdeki maçlara bakalım. Ben denedim oldu. Hemen alışveris yapıldığı gün gelmiyor yalnız uzerinden biraz zaman geçince geldi. Bide kullanım süresi 1 ay
(1,818 puan) tarafından
Ben alışveriş yaptıkça geliyor ama ayrıca liste kaydetmeyi bilmiyordum premium yapmıştım ondan geliyor sanırım 15 gün sonra hesaba geçiyor papeller
(1,321 puan) tarafından
evet premium da da öyle avantaj var. olsun böyle daha çok gelir :)
(1,818 puan) tarafından
Sağol kuzum valla para paradır şu aralar :)
(1,321 puan) tarafından
Aynen :)
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Nasıl oluo canım? 
(1,321 puan) tarafından
Canım kendimden favorilerimi liste hazırlıyorum. Linkini Eşime gönderip onun hesabından alıyorum. Bana hepsi papel para geliyor. Bende bilmiyordum denedim geçen ilk. Para geldi 5 lira. Burayı da bilgilendireyim dedim
(3,485 puan) tarafından
Aaa şimdi anladım iimiş valla cnm çok saol
(1,321 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(453 puan) tarafından
Onu ablamla yaptık sonra yüklenecektir denilip siliniyor sırf alışveriş yapalım diye inanmayin
(453 puan) tarafından
Ne kimi üründe yok ablam link yaptı ben aldım bide 500 TL yakın aldım harcama yaptım
(1,321 puan) tarafından
Link gelir olan ürünlerin altında yazıyor ya yüzde 5, yüzde 10 diye. Kimi üründe yok diyorum yani
(453 puan) tarafından
Ama uurnlerde var diyorum ben hatta konuşmayı Atacam bekle kadın bir hafta içinde harcamanız gerekti diyor bekle
(1,321 puan) tarafından
Evet öyle bı süre de vardı ben gitmesin diye harcadım. Şimdi anladım seni geldi ama harcamadan gitti mi yani
(453 puan) tarafından
Evet canım gitti bide yalan söylüyorlar biz ürünü 11 ayda aldık bunları sikayet var yazicam bende bilirdim Trendyol almasını ordan alicam.bundan sonra sinir oldum
0 oy
(453 puan) tarafından

image

yalana bak gerçekten o kadar bile olmadı ki parayı yükleme diler papel olarak sırf alışveriş yaptırmak için başka hiç bişey değil 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 188 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
1 Temmuz 2022 Moda kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
23 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Vedat45& (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Linkin (17,421 puan) tarafından soruldu

397,024 soru

11,875,020 cevap

35,990 kullanıcı

...