0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar bunu yazarken utanıyorum ama  memelerim çok küçük hayat enerjimi düşürüyor bu durum sonuçta evliyim eşimde tamam birşey demiyor ama sonuçta o da böyle olsun istemezdi her erkek gibi . Göğüs buyultmek icin sadece operasyon mu şart.  Yoksa bildiğiniz bir yöntem var mı.  Kremler falan satılıyor ama güvenmiyorum onların hiç birine sizce ise yarar mı gerçekten bu durum canımı bazen çok skiyor aynada görmek istemiyorum kendimi o derece

9 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
normalde bi hesabın var mı acaba bunu ek olarak mı actin
(2 puan) tarafından
Var canım bu postu açarken utandım sadece eski sorularım gözüksün istemedim bunu yeni açtım
(4,390 puan) tarafından
aslinda bu buyutme olayında en sağlıklı olan çözüm; Eşin. bilmem anlatabildim mi:))
(2 puan) tarafından
Tam olarak anlamadim ama eşim göğüslerim küçük olduğu için dokunmuyor bile bende sana bunu soyliyim daha farklı yöntem yani ben kendim yapablcgm birşey var mı acaba
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Yeni evli misin? Çocuk var mı? 
(2 puan) tarafından
3 yıllık evliyim evlilikten önce de böyleydi bi tane bebeğim oldu süt doldu biraz birseye benziyordu o zamanlar şimdi 2.yasinda oldu sütten kestim iyice küçüldü sanki öncesine.gore
(1,135 puan) tarafından
Anladım canım... Yani kocanın düşüncesi ne bu konuda? Eğer o rahatsız olmuyorsa bosver sen de takma bence çoğu erkek için önemli değil inan
0 oy
(716 puan) tarafından
Hayır meme silikonundan başka caresi yok kremler fln söz konusu bile değil zaten mantigina da uymuyor insanin.Su an meme silikon ameliyati da 80 bin tl fln
(7,192 puan) tarafından
Sayfada dün birisi paylaşmışti 40 bine yaptırmış daha yeni
(716 puan) tarafından
Cok iyi fiyata yaptirmis ben istanbul nisantasinda cahit vural dan bu fiyati aldim
(2 puan) tarafından
Anladım canım 40 tl dahi olsa çok para ve onlardan korkuyorum ikinci çocuk da düşünüyorum ben tabi silikondan sonra emzirmek olmaz herhalde o yüzden
(7,192 puan) tarafından
Ben silikon bilmiyorum ama küçültecek olan ablaya doktor göğüs ucu hassasiyetin kalmayacak iyi düşün bir de süt üretiminde de sıkıntı olabilir emzirme durumun varsa ertele demişti
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Tek çare benim gibi yapacaksın estetik bugun 4. Günüm ameliyatımın
(4,859 puan) tarafından
Tamam unutma buraya cvp vermeyi merakta kalırım yoksa
(4,859 puan) tarafından
Kiiiizzz nasıl şimdi güzeller mi alisabilcen mi yeni ciciklerime :D ne guzeeel yaaa param olsa.brn bile istiyorum büyütmek yeni yetme cicisinden ufak :(
(1,347 puan) tarafından
Şuan ödem çok fazla hiç bişey anlamıyorum bide sargıda şuan gögüslerim
(4,859 puan) tarafından
Anladım yeni goguslerin hayırlı olsun ve geçmiş olsun
(2 puan) tarafından
Anladım canım herhalde bu küçük göğüs sorunu cogu kişide mevcut
0 oy
(444 puan) tarafından
benimde çok minikler :(
(2 puan) tarafından
Ah evli olunca tabi birde daha çok sknti bekar olsam.takmazdim herhalde :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Büyük olsa dert küçük olsa dert. Cok zayıfsan kucuk olmasi normal . Bende zayıfken küçücüktu kilo alınca sistiler . Az kilo al belki fark eder
(2 puan) tarafından
Yok ya o kilo alınca göğüslerin de kilo alması bende ise yaramıyor malesef . 60 kiloyum ama göğüsler elma kadar öyle soylıyım sana
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Bence en guzeli kucuk gogus. Yazin terletmez cck emzirirken sarkmaz kisiyi oldugu kilodan fazla gostermez.yururken kosark3n lambur lumbur sallanmaz.ne sekilde buyur bilmiorum brlki silikon estetik .ama ufak gogus bence en iwyisi da boyle erkek gbi dumdüz olsunda istemem ama isterdim bende biraz daha kucuk gogsum.olsun diye.
(2 puan) tarafından
Anladım canım yok erkek kadar dümdüz değil tabi ama küçük yani bi tık büyük olsa hiç sorun etmezdim ama işte neyse
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Eğer varsa biri banada söylesin erkek gibi dümdüz benimkide:(
(2 puan) tarafından
Ah kıyamam kadınların dertleri bitmez bacım
(7,945 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,859 puan) tarafından
A aaa aynı beeen benimde hiç yok hiiic hemde yeni yetmenin bile memeleri benimkinden büyük eblenince büyür dediler.buyumedi çocuk dogur büyür dediler iki çocuk doğurdum yine tık yok
(2 puan) tarafından
Aynı bende çocuk oldu daha da küçüldü sanki şaka gibi. Bu kadınları dertleri hiç bitmez erkeklerin hiçç kafaya takacak sorunları yok gibi ama kadınlar regl olsun dış görünüşe.onem vermek olsun kıl tüy olsun amaaan off erkek olsaymışım:)
(4,859 puan) tarafından
Vallahi bende erkek olsaymisim bazen diyorum ama tabi onlarinda belli başlı sorunları vardır :D elbet .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ptrck (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
25 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gokbenoya (1,343 puan) tarafından soruldu

379,629 soru

11,364,321 cevap

34,841 kullanıcı

...