0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Bi anda noldu bilmiyorum ama çok kusuyor ishal ve biraz ateşi var ne iyi gelir kızlar ne yapayım kusmasi dursun 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,160 puan) tarafından
Serum alması lazım. Bu salginda evde çözüm bulamazsın. Doktora goturmelisin 
(1,334 puan) tarafından
Akşam goturcem ama bizim buradaki hastaneler çok kalabalık oluyor haliyle doktorlar iyi ilgilenemiyorum umarım akşama kadar düzelir de gerek kalmaz
-Reklam-
0 oy
(779 puan) tarafından
Yavrum benim geçmiş olsun ne kadarlık
(1,334 puan) tarafından
12 aylık cok teşekkür ederim
(779 puan) tarafından
Çocuklar konuşamayınca tahlil yapılmadan nesi var anlamıyoruz ki
(1,334 puan) tarafından
Ne yazık ki gerçi burda tahlil yapinca da anlamıyorlar
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Patates püresi yedr bol bol yoğurt yedr bide yoğurdun içine azcik pekmez köy ver hemen kesiyor sgryi cnm
(1,334 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok sağol
(1,975 puan) tarafından
Rica ederm cnm
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Salgına yakalanmış sanırım 
(1,334 puan) tarafından
Ya nasil yakalanıyor bende bunu anlamıyorum biz dışarı cikmayiz bize kimse gelmez nasıl buldu bu salgın kızımı ya dünden beri yemek yemiyor çok üzüldüm
(2,355 puan) tarafından
Bilmiyorum canım yaa. Benimki de bir şeyler yemedi zorla 10-15 gün yemek yedirdim zayıfladı zAten oğlum. Dünden beri yeni yemeye başladı. Malesef su bile iciremiyordum zorla siringayla ağzına sıktık. Yapacak bir şeyimiz kalmadı
(1,334 puan) tarafından
Su içiyor Allahtan sağlık versin rabbim evlatlarimiza
0 oy
(201 puan) tarafından
Benim oğlumda iki gündür aynı napıcsğımı şaşırdım acile de götürdüm bişey yapmadılar siz nasıl yaptınız biraz da olsa iyimi bebeğiniz 
(1,334 puan) tarafından
Ya hic bir şey yemiyor kaka yapmayı bıraktı arada kusuyor nasıl yemek yedircem bilmiyorum ilac bile içmiyor
(201 puan) tarafından
Benimki de aynı bu 3. Gidişim ama yine hastane yolundayım çocuğumun rengi kaçtı artık bitkin hep
(1,334 puan) tarafından
Yaa of niye böyle oluyor ya elimizdende birşey gelmiyor cok üzücü
0 oy
(908 puan) tarafından
atesi varsa rotavirusu olabilir benm oglumda o aylarda adenovirusune yakalandi 2 kez acile gittik kusma ishal icin ne yese ya kusar yada ishal oluyodu acilde ilk ilac verdiler olmadi 2.cide serum taktilar yine olmadi tahlil bbile yapilmadan eve gonderdiler 3ozele gittik orda belli oldu 3 gun hastanede yattik gecti cok sukur 
(1,334 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun umarım öyle birşey değildir ateside var bir çıkıp bir iniyor hiç birşey yemiyor umarım klasik bir hastalıktır öteki türlü buranın hastaneleri çözemez yani hiç güvenmiyorum
(908 puan) tarafından
saol canm inşallah yoktur ama bi doktora gorunun ne olur ne olmaz
(1,334 puan) tarafından
Aksam gidicem İnsaAllah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...