0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Oğlumun adı Selim. Şu an 5 aylık hamileyim iki doktorda kıza benziyor dedi yarın detaylı ultrasonda kesinleşecek ama yüzde 90 kız dediler Selim isminin yanına kız ismi olarak ne koyabilirim ben bı elif düşündüm ama eşim pek sıcak bakmadı 

13 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabiki ben yani Selin :D
(782 puan) tarafından
Selin anlamı ne ki
(25,224 puan) tarafından
Gür akan su
(48,491 puan) tarafından
☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Selin 

Sinem 

Senem 

Sibel 
(782 puan) tarafından
Uyumlu olmayabilir bunlar eşime soyleyecegim isimler onunla birlikte secicez bakalım teşekkür ederim
0 oy
(663 puan) tarafından

Beren. Kuzu demek, kızım olursa düşünüyorum. Çünkü o kaç yaşına gelirse gelsin benim kuzum olacak :)

Bir de Ceren. Yavru ceylan demek. Yine kızım her zaman benim yavru ceylanım, nazlı ceylanım olacak :)

(663 puan) tarafından
Kur'an'da geçme zorunluluğu yok, peygamber efendimiz de Kur'an'da geçmeyen isimlerden koymuş çocuklarına. İçiniz rahat olsun uydurma emirler onlar.
(782 puan) tarafından
Aslına bakarsan bende Kuran'da geçen bir isim çok koyma taraftarı değilim çevre işte direk onu soruyor
Çünkü yasin Muhammed gibi büyük isimler üzerine küfür ediliyo yada beddua edildiğinde günah isim olarak insanlar küfrediyor oyuzden çok derin isimler koymayı dusunmuyorum
(1,018 puan) tarafından
Kuran'da geçme zorunluluğu yok sadece anlamı güzel olmalı
(663 puan) tarafından
Aynen öyle, çevrenizde bu konuda iddialı olan varsa da peygamber efendimizin çocuklarını örnek verebilirsiniz :) Sırf Kur'an'da geçiyor diye çocuğuna yular anlamına gelen bir isim koymuştu geçen birisi. Yazık.
(6,944 puan) tarafından
Kızımın adı Beren çok severek koydum bir diğer anlamı da akıllı güçlü kuvvetli.
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kızlarımın isimleri ❤️ Ebrar şirin ❤️ Eslem Hilal ❤️
(782 puan) tarafından
Hilal benimde çok sevdiğim bir isim fikir oldu banada teşekkürler kizlarinida rabbim sizlere bağışlasın
(6,516 puan) tarafından
Amin inşallah canım senin yavrunuda sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim
(782 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Meryem ve zeynep güzel illa uyumlu olacak diye bişi yok dimi :) 
(782 puan) tarafından
Yok tabikide anlamı güzel olsun kulağa güzel hitap etsin yeter
0 oy
(388 puan) tarafından
Sultan :)))))(yavuz sultan selim bir ogkun daha olursa yavuz koyarsın :))))
(782 puan) tarafından
Eşimin adı Yavuz  kız zaten biz selimi o düşünceyle koymuştuk sonradan sultan ağır bı isim gibi geldi bana koymak istemedim
(388 puan) tarafından
Cnm sahra çok güzel
0 oy
(3,151 puan) tarafından
İlke sara küçük kızımın ismi. Sara/Sare iki türlü de kullanılabilir Kuran'da geçiyor saf temiz ve prenses demek. Aynı zamanda Hz. İbrahim'in eşinin ismi
(782 puan) tarafından
Evet bende böyle menesa falan hoşuma gidiyo ama eşim ne desem net bişey deniyoki oda bişey soylemiyo
(3,151 puan) tarafından
Menesa biraz zor canım Melisa ile karışır sık sık bence. İnşallah bulursunuz. Bu arada kendi adim da Eda anlamı güzeldir severim ismimi bende
0 oy
(48,491 puan) tarafından
selin ikiz gibi mi olur 

ela koy ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Kızımın adı Elif naz
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Kızımın adı KAREN Allah'ın sunduğu cennet meyvesi demek aklında bulunsun 
0 oy
(45 puan) tarafından
Maşallah bu senenin hamilelikleri de hepsi kız bende hamileyim kızımın adını İkra koymayı dusunuyorum 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Tusem özü temiz aydınlık nurlu kişi diger anlamı da cennette esen ılık rüzgar bu kesin bilgi degil

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bayılırım selim ve elif isimlerine☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 217 göst.
0 oy
5 cevap 141 göst.
20 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 707 göst.
0 oy