0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Diyet yapan arkadaşlar nasıl bi diyet uyguluyorsunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(1,213 puan) tarafından

Ben burda bekleyim  :)

-Reklam-
0 oy
(2,026 puan) tarafından
Ay bende yarin başlıyorum oyle asiri şekilde kisitlamam kendimi hep kalori hesabıyla gidyorm bu şekilde cok kg vermsligim var simdide gebelikten kalma fazlalagm var vermem lazim
(178 puan) tarafından
Hangi uygulamayı kullanıyorsun canım atabılır misin
(2,026 puan) tarafından
İsmi YAZİO diye geçiyor google playden yaz cikar direk zten baya bilinen uygulama
(178 puan) tarafından
Elma resmi mi var canm
(2,026 puan) tarafından
Evet cnm
(178 puan) tarafından
Teşekkürler canm
0 oy
(79 puan) tarafından
Sabah ve öglen yiyorum aksam birsey yemiyorum 

Son lokmam saat 2 de 

9 kilo verdım 3 ayda

Hergün mutlaka yarım saat olsa bile spor yapıyorum 

Ama tatlıdan hala vazgeçemiyorum:(
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla diyet miyet yok bam bam bam yiyom ama bu ara iştahım yok normal öğün ne pişirse evde yiyom
0 oy
(14 puan) tarafından

Mesela burdan örnek alabilirsin haftalık listemdi:)image

(178 puan) tarafından
Bu listeyle kaç kilo verdiniz
(14 puan) tarafından
Haftada 2 kg verdim bu listeyle tartıda çok Kayıp olmuyor direk yağdan gidiyor kastan gitmiyor o yüzden incelme çok oluyor tabi hergün yarım saat egzersizimde vardı
(14 puan) tarafından
En önemlisi aç aç gezmiyordum o yüzden listeye uymak zor gelmiyordu birde ben 58 kg ile başladım diyete vücut ağırlığıda önemli mesela senin kilon daha fazlaysa daha fazla kilo verebilirsin
(178 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(3,170 puan) tarafından
Çok sıkı diyet yapmıyorum ekmeği kökten kestim tatlı da arada canım çekerse tadımlık yiyiyorum birde çaya başladım bir haftada ,4 kilo verdim 
(10,642 puan) tarafından
Hangi cay kız
(178 puan) tarafından
Bize de söyle çayı :)
(3,170 puan) tarafından
Fotoğraf attım canım
0 oy
(3,170 puan) tarafından

image

cay bu çok memnun kaldım ben başta işe yaramaz sandım ama farkı bir haftada gördüm sweetlerim artık bana bol geliyor:)
(178 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben sabah 10 da kahvaltı yapıyorum ekmek yemiyorum.

Akşam saat 7 den sonra yemiyorum. Ara öğünde çerez çay meyve yiyorum canım isterse.7 den sonra sadece çay kahve serbest 

Akşam yemeğinde o gün ne piştiyse 5-6 kaşık bol salata varsa yoğurt yiyorum  ve 1.5-2 lt su içiyorum..

Bu şekilde kısa zamanda kilo verdim + spor da yapıyordum şimdi bıraktım bu düzene geri döndüm

Akşam yemeği başta az gelebilir ama zamanla mide küçülüyor bir de salatayla birlikte doyurucu oluyor
0 oy
(178 puan) tarafından

Cevap veren herkese teşekkür ederim <3

İlgili bir soru bulunamadı

385,759 soru

11,533,518 cevap

35,207 kullanıcı

...