0 oy
251 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum 4 yaşında geniz eti çıktı yavrum yatarken çok horlama ve arada nefessiz kalıyor dr sprey ve çiğneme hap verdi o kadar bitti goturcem tekrar ama ben  nasil rahatlatcam bilgisi olan varmi yasayan napabilirim başka 

3 Cevaplar

0 oy
(3,755 puan) tarafından
Udi hindi yağı damlatiyordum ben burnundan düzenli kullanırsan küçülüyor diye duydum
(60 puan) tarafından
Bende sipariş verdim gelcek inşallah faydasını gorurum
(612 puan) tarafından
Udi hindi kullandiniz mi acaba, ise yaradı mı
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Farkedilmedimi şimdiye kadar bir anda çıkan bişey değil o alerjiye bağlı şişmiş olabilir çiğneme tableti verdiyse. Sprey belli bir boyuttakileri düzeltir ama yok etmez hastalıgı. 1 yaşında teşhis edildi oğlumda tedavi gördü hep ama düzelmedi 13 gün önce hem geniz eti hem bademcik ameliyatı oldu kurtuldu. 
(60 puan) tarafından
Vardı fark ettim ama bu kadar değildi şimdi çoğaldı hasta oldu dr hastalandigindan biraz kabarmış dedi 1 ay sonra getir dedi sadece geniz eti var şuan horlama ve uykusunda nefes siz kaliyor burundan alamıyor  randevu aldım 1 ay sonraya .. şimdi nasil sizin çocuk iyi oldumu ben böle giderse al diycem çünkü uyku şu çok kotu
(25,223 puan) tarafından
Evet canım çok şükür ne tıkanma ne horlama kaldı rahat uyuyor
(60 puan) tarafından
Çok iyi yaa bakalım bize nediycekler bu sefer
0 oy
(16 puan) tarafından
Benim bir arkdasim çocuğunda vardı bu durum geçmedi sonra kısa bir operasyon aldilar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmm (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde siddet-magduru3 (17 puan) tarafından soruldu

385,711 soru

11,532,553 cevap

35,204 kullanıcı

...